Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez linka 09 cze 2010, 18:06
resumo napisał(a):linka, robisz aferę z kilku haseł, które na tle reszty tego co mówi są moim zdaniem mniej istotne.

Dla ciebie są mniej istotne a dla mnie są nie do przyjęcia.....ten tekst o niepełnosprawnych dzieciach przeważył szalę

resumo napisał(a):normalny = zboczony według linki ;)

Jak TY dobrze wiesz co ja myślę...no poważnie...... :roll: Ty chyba wiesz wszystko.....

Homoseksualizm to pana zdaniem zboczenie?

JKM - Co nie jest normalne, to jest zboczone

Pociesza mnie tylko fakt, ze JKM nie ma żadnych szans na przejście do drugiej tury 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez resumo 09 cze 2010, 18:50
linka napisał(a):Jak TY dobrze wiesz co ja myślę...no poważnie...... Ty (...) wiesz wszystko....

Dziękuję :).
resumo

przez Sean1 10 cze 2010, 10:12
Szkoda, ze wybor ograniczyl sie do dwoch kandydatow. Mikke ma moze i kontrowersyjne poglady, ale naprawde za jego prezydentury jestem pewien, ze w Polsce zylo by sie lepiej. Bron, maryska, kara smierci - to dobre sprawy. Na pierwszy rzut oka, kazdy pomysli ten Korwin to jakis idiota, ale jak sie temu blizej przyjrzec to:
Bron - oczywiscie pod scisla selekcja, gdzie dostep mieliby niekarani, wzbudzajacy zaufanie obywatele, po przejsciu wczesniej testow psychologicznych. Przeciez byle dresowi sie klamki nie da, bo bylaby masakra wtedy. To doprowadziloby moim zdaniem to znacznego wzrostu bezpieczenstwa. Oczywiscie zdarzali by sie swieci oszusci, ktorzy maja siano w glowie, ale sa swietnymi graczami. Ale kazdy normalny obywatel ma prawo do wlasnej obrony i w tym wypadku bylaby ona w najwyzszym stopniu skuteczna.
Maryska - w imie zasady robta, co chceta, twoje czyny, ty odpowiadasz. Zwlaszcza, ze po maryscie nie jest sie agresywnym az tak jak po alko (ogol populacji). Szkodzliwosc podobna. Jak ktos chce zalatwic to i tak zalatwi, jak nie ziolko, to tylko dopalacze. Potem wlasnie przez takie cos robia sie malutkie wojny dilerow. A jak by bylo na legalu, o nic sie nie trzeba martwic. Zwlaszcza, ze marycha juz nie jest traktowana jako jakies cpanie i nie wiadomo co, tylko ziolko majace na celu polepszenie humoru, rozluznienie sie.
Kara Smierci - ja jestem za. Niby ludzkie zycie. Wg mnie nie zasluguje na zycie ten, kto odbiera inne komus niewinnemu, zwlaszcza w sposob okrutny, swiadomy. Oczywiscie trzeba ograniczac by egzekujce do minimum, i wykonywac je w naprawde ciezkich przypadkach.
Nie zgadzam sie z wszystkim zalozeniami Mikke, ale dazy on do panstwa, gdzie wzrasta wolnosc, a jednoczesnie bezpieczenstwo! I to jest najlepsze. Rob co chcesz, ale nie szkodz innym. Duza wolnosc, ostre prawo. Szkoda, ze nie ma szans najmniejszych w tych wyborach.
Co do pozostalych kandydatow moje stanowisko jest takie: Olechowski moim zdaniem to swietny mowca, ale nie wierze, ze cokolwiek zrobi. Bronek 'wpadka' Komorowski - jestem anty, po pierwsze, ze z PO, po drugie jak czlowiek, ktory popelnia takie gafy moze pelnic urzad prezydenta. Widzialem jeszcze spot wyborczy Morawieckiego. Ten czlowiek jakos wzbudza zaufanie ogolnie, ale tez bez wieszkszych nadziei. Wreszcie Kaczor - zaglosowalbym na niego, tylko dlatego, ze wole go niz Bronka, wiem, ze jest pro rydzykowski, pro RM, ale wierze, ze moze w tym co mowi jest chociaz troche prawdy. Wiem w kazdym razie, ze jest patriota i jesli ludzie dadza mu szanse, to moze cos wskorac. Ale za to bardzo zawioda sie potem jak ja zmarnuje i okazuje sie, ze klamal udajac swietna przemiane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez yans 10 cze 2010, 10:22
Twoje wnioski sprowadzają nas zaś do zagadnień poruszanych na początku tego tematu - że skoro dwóch silnych kandydatów pewnikiem pójdzie w szranki w drugiej turze wyborów, mamy szansę w pierwszej przynajmniej pokazać sympatię dla innych kandydatów i/lub dać świadectwo dezaprobaty względem "wielkiej dwójki". Głos na "mniejsze zło" możemy zachować na 2gie podejście a w pierwszym skupić się na wyborze, który jest najbardziej zgodny z naszymi poglądami/potrzebami. Do czego gorąco namawiam sceptyków, którzy oddali by głos, ale po co, skoro w tv mówią że i tak wygra Komor/Jarek.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Sean1 10 cze 2010, 10:38
Tu masz racje. Swoja droga nie zdziwilbym sie jak Mikke mialby zaskakujaco duze poparcie jak na siebie (nie w granicach 1 %, tylko o kilka wiecej), a "oficjalne" rankingi bylyby po prostu manipulacja. Nie doszukuje sie tu zadnych teorii spiskowych, ale jak juz kiedys napisalem nie wierze, ze "krol internetowych sondazy", ma fatyczne poparcie w granicach progu wyborczego.

przez yans 10 cze 2010, 11:04
Ja tam w dziennikarskie manipulacje wierzę, bo uważam że po telewizji, szczególnie publicznej, biega cała masa agentów :] Od czasów komuny nic się nie zmieniło i nadal tv jest narzędziem propagandy nie zaś rzetelnym źródłem informacji.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Magdaa 10 cze 2010, 14:15
A mnie denerwują te wszystkie cholerne sondaże. Ciekawe, że mnie ani nikogo z moich znajomych nikt nigdy nie pytał o zdanie :? Potem wyniki tych kłamliwych sondaży pokazują w tv i już człowiek myśli ''Ooo na tego miałem głosować, ale on nie ma szans... To z tych dwóch już wolę tego..'' .
Magdaa

przez Korba 10 cze 2010, 14:26
Ale co do Mr Muszki to na pewno możesz sobie tak pomyśleć.... Sondaż tego forum nie jest sondażem reprezentatywnym (praise the Lord!) ;)

Nie otrzymałam odpowiedzi od yansa w sprawie ołtarzyka... Milczenie zwykle jest potwierdzeniem :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez yans 10 cze 2010, 14:59
Kurczę no myślałem że się nie wyda. Pisałem już list do Benedykta żeby go jeszcze przed śmiercią na świętego wzięli, ale papa milczy. Ołtarzyka nie mam, jeno na ogródku mu małą kapliczkę wybudowałem, ludzie przychodzą, zostawiają popdarki, modlą się, dziękują za łaskę antysocjalnego oświecenia, że im bielmo z oczu zdejmuje. W tym Waktykanie to mówią że święci cudów dokonywać potrafią, więc po cichu liczę że wygra wybory ;)
Frederic Bastiat

przez Zenonek 10 cze 2010, 16:25
Magdaa napisał(a):A mnie denerwują te wszystkie cholerne sondaże. Ciekawe, że mnie ani nikogo z moich znajomych nikt nigdy nie pytał o zdanie :? Potem wyniki tych kłamliwych sondaży pokazują w tv i już człowiek myśli ''Ooo na tego miałem głosować, ale on nie ma szans... To z tych dwóch już wolę tego..'' .

Szczerze mowiac - ciekawe jakby wygladaly wyniki wyborow, gdyby nie bylo sondazy - hmmm.

Ciekawe nie spotkalem sie z badaniami na temat "jak sondaze wyplywaja na wyniki wyborow bezposrednich". Hmmm

przez Sean1 10 cze 2010, 16:44
Bardzo trafne pytanie :D

Swoja droga Bronek jak dla mnie jest tez skreslony ze wzgledu na swoja prorosyjskosc... chodzi mi tu oczywiscie o sledztwo ws. katastrofy. Nawiazujac do tego wczoraj wieczorem lecial program Punkt Widzenia. W pewnym momencie podczas rozmowy posla SLD, PISU i PO rozmowa zeszla wlasnie na temat katastrofy. Mimo, ze wiekszosc polakow twierdzi, ze sledztwo jest zle prowadzone i informacje powinny zostac wczesniej przekazane stronie polskiej, poslowie PO i SLD twierdzili, ze jest inaczej, ze sledztwo jest prowadzone w swoim wlasnym wolnym i dokladnym tempie i kupa innych malo konretnych jak dla mnie bredni bez ani jednego sensownego argumentu. Dopiero katastrofa ma nas polaczyc? Rosja niby slowianska krew, mimo to polityka poroznila nasze kraje. Lepiej wg mnie sie w to nie pchac na sile. Proamerykanskosc PISu tez wcale nie jest lepsza, zwlaszcza, ze oni nas maja gdzies, ale to kazdy wie :D Wracajac do dyskusji posel PIS w tej rozmowie, w ktorej jako jedyny obstawal przy bardziej zdecydowanej interwencji wzgledem rosjan zostal po prostu zjedzony przez dyskutantow.

przez Zenonek 10 cze 2010, 21:09
Ludzie glosowac :). Mamy jeszcze 10 dni, zeby chociaz do 100 glosow dobic. Moze sie uda :pirate: .

przez Natascha 10 cze 2010, 21:14
Zenonek na kogo zagłosowałeś?
Natascha

przez lalala50 10 cze 2010, 21:17
Głosuję na Kaczyńskiego. Zgadzam się z nim w 100 % . Cenię również Morawieckiego oraz Marka Jurka ale to właśnie Kaczyński ma mój głos ;). A PO uważam za największe zagrożenie dla Rzeczypospolitej. Tyle mam do powiedzenia ;)

Sortuj wg