Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez MOCca 25 maja 2010, 19:09
Tylko, że nie wiesz po co i dlaczego taka koalicja. ;)

Ridllicu, wiem, że juz nie możesz wytrzymć, cały płoniesz z rożalenia i niemocy jaka Cię ogarnęła, moje argumenty zbijają Cię z tropu dlatego jesteś coraz ostrzejszy i wirujący na granicy wulgarności. ;) Biedactwo nie wie co robić, więc robi to co pozostaje w tym przypadku, chce mi przypierdolić. Ale ja nie dam się, a tym bardziej nie dam Ci takiej przyjemności, mój Ty platformowcu (już niedługo pod wodą), Twój pisior. :papa: Gdyby były tu buziaczki to już by leciały do Ciebie. :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez shadow_no 25 maja 2010, 19:16
Dla niezdecydowanych ładne obrazki:
http://2.bp.blogspot.com/_Y8JNaewb6s8/S ... y+2010.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_Y8JNaewb6s8/S ... y+2010.png

Źródło: http://gospodarnosc.blogspot.com/2010/0 ... tow-w.html

Ja po zapoznaniu się z programami kandydatów w większości zgadzam się z poglądami Janusza Korwin-Mikke i na niego oddam mój głos.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 25 maja 2010, 19:20
Madziulko, misiaczku absolutnie nie płone , jestem spokojny a w....sz to się dopiero 20 czerwca lub najdalej 4 lipca :* ale Ridek przytuli pocieszy i będzie dobrze . A dlaczego na granicy wulgarności ładnie nazwałem to Prostytutuzm polityczny ;)
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 25 maja 2010, 19:38
wovacuum napisał(a):Goldielocks, kocham KULT i KAZIKA :lol: ;)

Wova ja też. :D Jak można nie kochać Kazika! :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez MOCca 25 maja 2010, 19:39
Co jak co ale nie powiem kto jest teraz w koalicji z największą prostytutą. ;)

Znam Twoje prawdziwe uczucia, sam ostatnio mi pisałeś, że zawsze lubiłeś braci K. :mrgreen: a tu co, łobuziakujesz. Ridku, może przejdziesz na dobrą stronę mocy, złoże intencjonalną modlitwę, razem z o. dyrekroterem, żeby w dniu wyborów Twoja rączka nie zgrzeszyła. ;)

20 to ja będę Cię pocieszać, misiusiusiu. :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 25 maja 2010, 20:16
Madziu śliczności moje ale mówiłem Ci ,że prywatnie tak ale politycznie absolutnie ;) moje ramiona będą otwarte po zamknieciu lokali wyborczych i tak na marginesie masz mocherke ?? :P
Ridllic

przez Sean1 25 maja 2010, 20:36
zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

przez Korba 25 maja 2010, 20:46
suicidesilence napisał(a):zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

a Jarek cudownie wszystko odmieni :mrgreen:

zapominacie troszkę w tym wszystkim, że to wybory prezydenckie, a prezydent sprawuję troszkę inną rolę niż rząd.
rząd sprawuje większość władzy wykonawczej i to na nim winien się skupiać cel, jakim są reformy i zmiany w państwie.
prezydent ma godnie reprezentować kraj przede wszystkim na arenie międzynarodowej, dlatego też w tych wyborach myślmy nie tylko o opcjach politycznych, ale o kulturze, klasie i prezentacji osoby.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 25 maja 2010, 20:48
Po dogłębnej analizie Szadołowych obrazków okazało się, że - dobrze wybrałam i wszystko się zgadza :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 25 maja 2010, 20:50
suicidesilence napisał(a):zaglosowalem w ankciecie, zeby zobaczyc wynik, na wybory nie pojde. Widze, ze Korwin jak zwykle goruje w internetowych sondazach (na niego tez oddalem glos). Moim zdaniem to jedyny sensowny czlowiek, ktory by sie nadawal na to wysokie stanowisko. Wiem, ze Mikke nie ma szans, dlatego wole, zeby kaczor zostal prezydentem niz Bronek. Nie wierze w cuda podczas jego mozliwej kadencji, ale licze, ze jednak cos do przodu ruszy i mysle, ze jak Komorowski wygra nadal bedzie tak jak bedzie.

Wygra Kaczor. Ludzie sa już zmeczeni POdrobami. Myślę że wybiorą kogoś prawdziwego, autentycznego ale kierującego się szczerze dobrem Polski a nie swojej ekipy kolesi. Mira rycha i zbycha

przez Goldielocks 25 maja 2010, 20:52
montechristo napisał(a):

Wygra Kaczor. Ludzie sa już zmeczeni POdrobami. Myślę że wybiorą kogoś prawdziwego, autentycznego ale kierującego się szczerze dobrem Polski a nie swojej ekipy kolesi. Mira rycha i zbycha

:shock: :mrgreen:

Co za czcionka OMG! XDDDDDDDDDDDD
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Ridllic 25 maja 2010, 20:53
Kasia, cudowny Jaro dokona cudownej odmiany nad zalaną wisłą :mrgreen: POwódź Was dopadnie i tak :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

montechristo, nawet czcionka 1000 inteligencji niektórych niezagłuszy ;)
Ridllic

przez yans 25 maja 2010, 20:59
suicidesilence - ma nadzieję, że głos na Jarka zostawisz sobie na drugą turę, która jest wysoce prawdopodobna.

Przy okazji - warto zwrócić uwagę na fakt który wskazałeś - o popularności Korwina-Mikkego w internecie. Prowadzi najpoczytniejszy blog w sieci, wygrywa większość rankingów. Tymczasem w tv - prawie nie istnieje, a jak już jest to starają się go ukazać w jak najgorszym świetle. Należy sobie zadać pytanie - czy JKM trafia tylko do internautów (którzy są przecież bardzo zróżnicowaną grupą) czy... może nie pojawia się w mediach w których palce macza władzuchna - bo mógłby im zaszkodzić? Może, gdyby go było tak dużo jak Jarka czy Bronka, stałby się bardzo mocnym konkurentem tych dwóch panów?

Zaś co do pewności montechristo - byłoby super gdyby Jarek odebrał na tyle dużo głosów Bronkowi, by ten miał mniej niż JKM, jednocześnie nie na tyle - by wygrać 1szą turę. 2ga Tura Jarek vs JKM byłaby arcyciekawa. Ech, gdyby tak wybory były tylko w internecie ;)
Ostatnio edytowano 25 maja 2010, 21:00 przez yans, łącznie edytowano 1 raz
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Korba 25 maja 2010, 20:59
Ridllic napisał(a):Kasia, cudowny Jaro dokona cudownej odmiany nad zalaną wisłą

zacznie stąpać po wodzie...? :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg