Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez Ridllic 25 maja 2010, 13:43
MOCca napisał(a):Ridllic, nigdy nie posądziłabym Cię o taką hipokryzję, a znam już od pewnego czasu.

Madziu jak wyborca Pis-u może zarzucać hipokryzje a wybierzcie J.K , nie zdziwie się jak sie tak stanie kolejne lata w miejscu z baranem który jest nieudolną kopią brata który zawsze był cieniem dla Lecha , który politycznie nigdy nie miał zdania własnego i nie będzie miał bo brat już nie żyje i w taki oto sposób przeczekamy kolejne 4 lata , a co nam po co wyciągać wnioski 100 a 104 lata za murzynami a co to za różnica , idzcie wybierzcie będziecie się śmiać po forach wtedy z kleru i o.Rydzyka nie mając pojecia że sznureczki będzie pociągał kler Polski . Idzcie wybierajcie . Tutaj kolega porównuje jakąś śmieszna organizacje do powstańców W-skich do Armi Krajowej ludzię nie uwłaczajcie bohaterom narodu , że stanołeś z byle flagą na wiejskiej Ty sie porównujesz do AK ja to przemilcze bo gdybym napisal co tym myśle to poprostu tutaj już bym nie miał wstępu .
Asiu moj post wyżej napisałem że Bronek to kolejny leśny dziad tylko że sterowany przez Tuska taka marionetka wiesz o co chodzi analogia do Kaczyńskiego i kleru . Nam potrzeba młodego postępowego prezydenta . Ludzie my chcemy wybrać Kustosza do muzeum jakie zrobiliśmy z naszego kraju gdzie najceniejszym eksponatem którym się żyje jest Historia i nasze Tragedie . Jest mi bardzo przykro ,że młodzież jest za pozostaniem w miejscu Asiu kotek ale o czym Ty piszesz Polska a Niemcy gospodarczo uznanie ,że ktoś potrafi aż tak mocno pozytywnie widzieć Polske w Europie ale bądzmy realistami te gospodarki dzieli całe 40 lat i są poprostu nie porównywalne . Pozdrawiam Was moje Pisiaczki ;)
Ridllic

przez MOCca 25 maja 2010, 13:50
Chodziło mi o coś zupelnie innego, o ten irytujący humor, co w żartobliwy sposób ośmiesza się człowieka o posiadania kota i z śmierci drugiego człowieka.

Mi by to nawet do głowy nie przyszło.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 25 maja 2010, 13:55
Kasia, Wiem ,że dostałaś przez to panicznego lęku ale nic się nie martw będzie dobrze ;) zorganizujemy teraz akcje odbierz dowód wnuczkowi :mrgreen: a całą prawde napisali Alter Ego, i Ewka, i nic tego nie zmieni nigdy możemy się tylko dzielić przekonaniami politycznymi my którzy tworzymy społeczeństwo , mnie osobiście nie dotyczy prezydent bo jestem jednostką najniższego szczebla i dla mnie się nic nie zmieni ale myśle o funkcjonowaniu Państwa na arenie świata i dlatego mam takie przekonanie a nie inne .

i Madziu skoro ze śmierci można zrobić reklame i kampanie wyborczą to można też w żartobliwy sposób użyć kota do takiej antyreklamy więc jestem takim samym ignorantem jak partia i osoba na która będziecie głosować . Powiem wam ,że byłem zaszokowany piosenką która powstała dla radia Eska , która wykonywana jest przez figurskiego i wojewodzkiego ale z czasem i scenami jakie zrobił Pis z tej kampanii Autorzy tej piosenki dostrzegli to pierwsi ,że nie ma wartości których nie można użyć dla własnych potrzeb .
Ostatnio edytowano 25 maja 2010, 14:03 przez Ridllic, łącznie edytowano 1 raz
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez yans 25 maja 2010, 14:02
Goldielocks napisał(a):Cholernie boję się, co będzie z Naszym krajem za 20, 30 lat... Ciekawe, czy przeciętnemu Polakowi starczy na chleb. :?

Ja jestem dobrej myśli. Eurosocjalizmy zbankrutują znacznie szybciej. Skończy się czekanie "aż rząd da" bo rządy okażą się niewypłacalne. Mumia Europejska się rozpadnie - nie będzie na emerytury, na służbę zdrowia itd - gospodarka stanie w miejscu. Dług wobec banków i krajów azjatyckich wzrośnie na potęgę. Będą pewnie zamieszki i wieszanie polityków na latarniach (miejmy nadzieję że nie będzie tak ostro ;)). Przez parę lat poklepiemy biedę - może z pięć? Do władzy dojdą nareszcie ludzie z prawicy (tej prawdziwej - za wikipedią - "których wspólnym mianownikiem jest przeciwstawianie się doktrynom i ruchom lewicowym, zwłaszcza rewolucyjnym, klasowym, egalitarystycznym i laicystycznym, jak jakobinizm, socjalizm czy komunizm.") Gospodarka ruszy z kopyta, ludzie zaczną się na potęgę bogacić. Chleb stanieje, bo będzie wart tyle co mąka i praca piekarza, a nie to plus 24 różne podatki ukryte w cenie. Nastanie dostatek i wówczas ludzie leniwi, nie skorzy do pracy, zaczną myśleć o tym, że może by wykorzystać władzę do zaspakajania ich potrzeb kosztem pracy innych. Założą partię lewicową i w przeciągu paru dekad historia się powtórzy :D No, chyba że w jakimś kraju powróci do władz silna monarchia (UK?) - wtedy pewnie podbiją resztę narodów (bo łatwo się podbija demokracje) i będzie spokój na dłuższy czas :).
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez bunny_wrrr 25 maja 2010, 15:59
prawda jest taka ze posiadanie kota czy nie posiadanie osobnego konta w banku nie przeszkodzilo zrobic jarkowi calkiej przyzwoitej kariery politycznej
pomijajac juz to ze nie sadze by nie mial swojego konta dlatego ze nie umie korzystac z bankomatu tylko dlatego ze nie bylo mu ono po prostu potrzebne
mysle ze podobnie jest ze stanem cywilnym - ze swoja pozycja etc zapewne moglby miec dziewczyn na peczki :mrgreen: chociaz na pokaz ale jest konsekwetny i nie leci na byle kogo :P
moze nie znalezl swojej drugiej polowki i dyskryminowanie go za to jest nie na miejscu wg mnie bo takich osob jest wiele i to juz nie te czasu ze to wstyd czy wielka potwarz
brak rodziny to nawet plus bo mozna w pelni poswiecic sie pracy a sam fakt jej posiadania niewiele mowi - ktos moze byc dobrym mezem/ojcem lub nie i ma znaczenie jedynie chyba propagandowa go generalnie politycy - ilekolwiek dzieci by nie splodzili maja raczej watle pojecie o zyciu statystycznego polaka
powtarzanie jednych i tych samym argumentow wytraca antykaczystom bron z reki :smile:
a np dla mnie akurat te argumenty jedynie plusuja bo swiadcza o jarkowym silnym charakterze i autentycznosci - jakkolwiek nieporadna czasami by byla :smile:
a ty ridziu skad ty tyle wiesz o jarkaczu naszym? mi sie on zawsze wydawal bardziej charakterny niz lechutek i bardziej wladczy w koncu to chyba on zalozyl PC i PiS i jesli juz to raczej jarka podejrzewalabym o sterownie bratem niz na odwrot
i nie wiem co wy macie za uczulenie na ta historie i kosciol - dla mnie te dwie rzeczy scisle sie wiaza z nasza ojczyzna i to od baardzo dawna (sama do wierzacych sie nie zaliczam) wiec wykorzenianie ich to jakby podkopywanie naszych fundamentow i ja juz wole ten kler (choc nie wiem w jaki sposob sie przejawiaja te rzady kleru) ale nasz niz 'patronat' innych krajow
nie rozumiem waszych kompleksow? ja jakos nie czuje ze mieszkam w zasciankowym kraju :roll: roznice sa wiadomo ale kazdy kraj rozwija sie we wlasnym tempie nie wiem czy to sa jakies zawody? wcale nie chce sie stac druga irlandia tu jest Polska 8) poza tym takie zmiany nie wprowadza sie raz dwa - to juz chyba lepiej serio wyjechac skoro jest tak zle niz tracic nerwy myslac goraczkowo ile to nam jeszcze brakuje do niemcow :roll: wg mnie sami zanizamy nasza narodowa samoocene
btw jak PiS wykorzystuje smolensk?
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Ridllic 25 maja 2010, 17:01
jak ja kocham Was moje PISioki :mrgreen: pozwole sobie na pewnego rodzaju dygresje . Przed wyborami w roku 2005 jak że to PiS nie był szczęśliwy ,że dokonał słusznego wyboru Lecha na stanowisko kandydata Prezydenta RP mówiono dużo o modelu silnego ,charyzmatycznego prezydenta dla dorosłych . tutaj zaznacze jego stanowiska prezes Najwyższej Izby Kontroli w latach 1992–1995, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Jerzego Buzka w latach 2000–2001, prezydent Warszawy w latach 2002–2005.teraz niestety po tragicznej śmierci obraz waszych wypowiedzi strasz nie się zmienia bo co ? ,okazalo się ,że jednak zla osoba byla delegowana na tak ważne stanowiska z ramenia PIS bo jak bunny_wrrr, pisze to nie on był tym mocniejszym ogniwem, Jarosław Kaczyński teraz jego ośiągniecia senator I kadencji, poseł na Sejm I, III, IV, V i VI kadencji, od 14 lipca 2006 do 16 listopada 2007 Prezes Rady Ministrów ufff udalo się cały rok premierował i to dzieki koalicji PIS-u z chołotą polityczną naszego Kraju oraz braciszka Lecha Prezydenta RP . kilka dni temu czytam ja wywiad wysokiej glowy PIS-u cytuje .
- Lech Kaczyński chciał prezydenta Jarosława Kaczyńskiego. Nawet kiedyś, bardzo dawno temu mówił, że jego zdaniem Jarosław Kaczyński byłby lepszym prezydentem niż on. To jest taka oczywista rzecz. Myślę, że nawet nie trzeba tego przypominać ani o tym mówić – powiedziała Kluzik-Rostkowska
no to teraz pytanie jeśli Jarek był lepszym kandydat to po co to było cytuje jeśli Jarslaw był by w opinii urzędującej głowy państwa lepszy od niego :
- Jestem pewny, że Lech Kaczyński będzie także prezydentem podczas II kadencji - stwierdził Kownacki . Przyznał, że pytał prezydenta, czy ten będzie ubiegał się o reelekcję. - Potwiedził, że chce stanąć w te szranki i chce się ubiegać o reelekcję - podkreślił Kownacki.
no i zadam to pytanie jak powierzyć władze partii która sama nie wie co się dzieje we własnych szeregach i która wystawia gorszego kandydata który następnie zostaje Prezydentem i głową państwa <tutaj widze jeden powód miala zaistnieć monarchia demokratyczna przez 16 lat ,czyli 2x po dwie kadencje > ale Kraj to nie zabawka i nie miejsce na spekulacje .Powiem wam jedną prawde PIS nie startuje w wyborach dla "liczy się tylko Polska" każdy rozumny człowiek wie ,że to ratowanie się przed śmiercią polityczną i rozlamem w partii , po przegranych wyborach w Pis dojdzie do rozłamu przykro mi tak wróżyc ,ale tak będzie ,do głosu dojdzie Zbigniew Ziobro podzieli się elektorat stracą na sile i może to się okazać śmiercią ugrupowania z której wyloni się coś potężnego , lub rozsypie się i zaniknie , spojrzcie na przyklad SLD widzę tu analogie . co do kota i innych rzeczy a nawet niech Bedzie mial zółwia, jeśli tylko spełni warunki jakie stoją przed głową państwa . tak że kocham Was moje Pis-owniki podpisano wyborca Platformy Obywatelskiej :* :mrgreen:

Ps. lubie tą waszą polemike przepełnioną nienawiścia do wszystkich którzy nie są Prawi i Sprawiedliwi.

tak że kocham Was moje Pis-owniki podpisano wyborca Platformy Obywatelskiej :* :mrgreen:
Ridllic

przez wovacuum 25 maja 2010, 17:15
Ridllic, Amen :D
wovacuum

przez Sorrow 25 maja 2010, 17:16
No to przekonaj mnie, Ridllic. Co PO robi i planuje zrobić by zniszczyć korupcję, kolesiowstwo, itd. w Polsce?

przez montechristo 25 maja 2010, 17:30
Sorrow napisał(a):No to przekonaj mnie, Ridllic. Co PO robi i planuje zrobić by zniszczyć korupcję, kolesiowstwo, itd. w Polsce?

NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo by działała wbrew sobie.:)

przez Korba 25 maja 2010, 17:32
coraz lepiej Komorowski na równi z Korwinem-Mikke. zaczynam się poważnie martwić o morale forumowiczów, nikt nie zaznaczył opcji Andrzej Lepper - ale wszystko przed nami, odwagi!!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 25 maja 2010, 18:04
[quote="Ridllic"]
Ps. lubie tą waszą polemike przepełnioną nienawiścia do wszystkich którzy nie są Prawi i Sprawiedliwi.[quote]

A ja chciałabym przyznać brawa osobom, które nie wstydzą sie przyznać, że będą popierać Jarka, :brawo: bo to co media wykreowały, trudno przełamać, m.in. wypowiedź cytowna. Jeśli widzidz nienawiść to tylko dlatego, że sam ją posiadasz, mi jej nie zarzucisz bo w żadnej z wypowiedzi nie kierowało mną to niskie uczucie. Być może charakterystyczne tylko dla jednej grupy.

Ps. po parlamentarnych możliwa jest kolalicja PiS, Sld, PSL, polecam prof. Staniszkis.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Goldielocks 25 maja 2010, 18:05
Mogę zaznaczyć Leppera dla jaj, buhahaha. :mrgreen: Tak na poważnie, to w życiu, no chyba żeby mnie torturom poddali - NIE zagłosowałabym na tego ekhm "polityka"...

Piosenka dla uwiarygodnienia mych słów - http://www.youtube.com/watch?v=ovnwgK4aGP0

PS: Ja nic o szanownym Panie Andrzeju L. brzydko nie mówię - To Kazik! :mrgreen: :twisted:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez wovacuum 25 maja 2010, 18:33
Goldielocks, kocham KULT i KAZIKA :lol: ;)
wovacuum

przez Ridllic 25 maja 2010, 19:00
Sorrow, montechristo, dlaczego mam Was przekonywać jesteście dorosłymi obywatelami Polski ,macie przekonania polityczne wyrobione , Sorrow już wie ,że w moich poprzednich wypowiedziach sam zaznaczyłem ,że kolesiostwo w PO istnieje ,montechristo możliwe ze przeoczyleś lub jesteś tak zafascynowany PIS-em ,że nie czytasz wypowiedzi innych którzy maja odmmiene zdanie i inne poglady no dobra mniejsza z Tym . Nie Agituje tutaj i nie rozdaje kalendarzyków PO cennie Was za poglądy za zdanie , pokazując Wam słabości PIS sam wskazuje od początku mojej wypowiedzi na slabości PO, Jak ja się ciesze ,że w Polsce istnieje jeszcze taka grupa konserwatywna która za nic nie da sobie powiedziec źle o sobie i jak ja się ciesze ,że jest to PIS a wiecie dlaczego ? dlatego ,że przez to stracila rząd ,wiekszość a teraz straci urząd Prezydenta . I może pojdą po rozum do głowy że polityka to nie tylko wytykanie błedów poprzednikom , ale coś trzeba zrobić w kierunku przyszłości ;) jaki ja jestem szczęśliwy że moge w demokratycznej Polsce z Wami dyskutować publicznie na takie tematy bez konsekwencji . Jakie mnie niezbadane szczęście ogarnia jak słyszę polityków PiS których głównym celem jest krytyka rządu , dajem mi to nadzieje ,że i rząd zrozumie i będzie lepszy a PIS poprzez tą błazenade przegra .
Magdziu, mój koteczku ,przeczytałem i to taka wróżba jak ja wróżylem powyżej rozłam w PiS ,czyli jak to ma wyglądć WY i Postkomuniści OMG powracacie do korzeni ??
PiS, Sld, PSL

PIS prostytutka byle z kim byle by przy korycie ??? czyli na przestrzeni 15 lat przelecicie wszystkie ugrupowania na arenie Politycznej naszego Kraju , pasuje żeby się określić i mieć przeciwników i przyjacieli jak to w życiu , bo to jak z człowiekiem nikt takiej fałszywej mordy nie lubi która trzyma z kim się da bo to troche fałszywe ;)

Kocham Was Pis-oki :*
Ridllic

Sortuj wg