Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez linka 24 maja 2010, 22:53
Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza.
...kurcze a ja głupia myślałam, że rzeka wylewa,później wraca do swojego koryta, ta woda z zalanych terenów także wpływa do koryta rzeki...a później, dalej płynie do morza...kurcze to ja źle myślałam?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 24 maja 2010, 22:56
linka napisał(a):
Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza.
...kurcze a ja głupia myślałam, że rzeka wylewa,później wraca do swojego koryta, ta woda z zalanych terenów także wpływa do koryta rzeki...a później, dalej płynie do morza...kurcze to ja źle myślałam?

Komor to komor - to jego powiedzenie przejdzie do historii tylko smutne że w tak tragicznych oklicznościach. Tusk ma rację - wstyd i jeszcze raz wstyd.

przez Sorrow 24 maja 2010, 22:59
linka napisał(a):Chłopaki to może weźcie transparenty i w miasto - żeby na "komora nie głosowali" bo będzie policja ZNOWU zabijać 8)

To był akurat charakterystyczny objaw rządów SLD i co dziwo gdzieś zniknął po tym jak PiS doszedł do władzy. Za to doszły afery, inwigilacja i aresztowania o 4tej nad ranem.
Tak swoją drogą, to wstyd, że pani Barbara Blida miała pistolet a mimo to zdecydowała się umrzeć sama.

Magdaa napisał(a):
Ridllic napisał(a):może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

On ma wspólne konto z mamą :mhm: :lol: :pirate:

Nadal jednak nie rozumiem jaki jest cel rzucania złośliwości pod adresem kandydata na prezydenta.

Oszczędzanie pieniędzy obywateli dzięki uczciwym przetargom i umożliwienie dojścia do nich uczciwym przedsiębiorstwom jest dużo ważniejsze niż kto gdzie ma konto.
Tak samo straty jakie państwa ponoszą na korupcji, konszachtach z oligarchami i ustawianiu przetargów są bardzo poważne.
Kraje takie jak Grecja czy Rumunia są na skraju bankructwa między innymi właśnie z powodu ustawiania przetargów, korupcji, itd. To czy państwo będzie zlecało zadania tanio uczciwym przedsiębiorcom czy też 10x drożej kolesiom polityków i szefowstwu wpływowych stowarzyszeń robi ogromną różnicę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 24 maja 2010, 23:01
Sorrow, hmm a czemu nie czepiasz się tych którzy piszą złośliwe komentarze w związku z Komorowskim? To też kandydat na prezydenta........ ;)

Cel jest taki, że jest to zabawne, że dorosły, majętny człowiek jest uzależniony od matki.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 24 maja 2010, 23:05
Ikona PO - JANUSZ PALIKOT - oglosił że stał sie Chrystusem - sorry ale wydaje mi się że ktoś mówiący i głoszący coś takiego ma coś nie tak.
I to naprawde jest poważne. Na miejscu Komora bym sie zastanowił nad takim doradcą.

To nawet po dobrej wódzie tak się nie ma.

przez Sorrow 24 maja 2010, 23:22
linka napisał(a):Sorrow, hmm a czemu nie czepiasz się tych którzy piszą złośliwe komentarze w związku z Komorowskim? To też kandydat na prezydenta........ ;)

Właśnie miałem się czepić, ale nie zdążyłem :P .

linka napisał(a):Cel jest taki, że jest to zabawne, że dorosły, majętny człowiek jest uzależniony od matki.

Tyle, że przy całym tym wyzywaniu i przytaczaniu anegdot łatwo jest zapomnieć o tym co jest najważniejsze - o przyszłości Polski.
Polska nie ma przyszłości bez zwalczenia korupcji a niestety PO nie ma tego w programie. Tusk usprawiedliwiał korumpujących biznesmenów rzekomą niemożnością uczciwego robienia interesów w Polsce i mówił, że nie powinno się zwalczać korupcji tylko umożliwić normalne prowadzenie biznesu.
Ciekawe jak to zwalczy korupcję w sądach, policji, polityce, itd.

przez MOCca 25 maja 2010, 00:51
Ridllic napisał(a):może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ? no ludzie gdzie z czym do czego :mrgreen:

Nasz kraj jest już tak troszke opóźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie odrazu europy ,świata .

Zgadza się nawet bardzo. ;)
Bronisław K., ur. 4 czerwca 1952r., Jarosław K. ur. 18 czerwca 1949r. - ale różnica ;)

Ps. w historii tej nowoczesnej Europy, już był taki prezydent bez pierwszej damy, czy pani prezydent bez pana, nie dziwcie się tak, jest wolny z wyboru, jak dużo osób tu na forum.

[Dodane po edycji:]

Może świata ok. :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 25 maja 2010, 02:57
a Bronek to nastepna stara dupa ,ale że należe do elektoratu PO to nie bede głosowal na innego kandydata ,a osobiście żałuje ,że to nie Sikorski startuje :/ z Platformy Obywatelskiej .

[Dodane po edycji:]

Magdaa napisał(a):
Ridllic napisał(a):może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

On ma wspólne konto z mamą :mhm: :lol: :pirate:

ale tylko kot potrafi korzystać z bankomatu w tym związku :mrgreen:

a tak całkiem poważnie zastanawia mnie kilka rzeczy np. ilu ochroniarzy z biura ochrony rządu będzie miał kot "Alik" ? czy zostanie po śmierci pochowany na Wawelu ? ile bedzie ulic o imieniu kota Alika jeśli uda się JK zwyciężyć? i jedno z ostatnich czy to właśnie nie on podjął współprace z sovieckim wywiadem i nie on odowiada za katastrofe 10 kwietnia pod Smoleńskiem ?
Ridllic

przez Korba 25 maja 2010, 08:28
Matko Boska na naszym forum wygrywa Jarosław Kaczyński..... :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 25 maja 2010, 12:28
Ridllic, nigdy nie posądziłabym Cię o taką hipokryzję, a znam już od pewnego czasu.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez neo_asia 25 maja 2010, 12:53
Nasz kraj jest już tak troszkę opóźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie od razu europy ,świata .

Skąd przekonanie,że Kaczyński jest zacofany? Bo ma kota w domu... ok. A dlaczego Komorowski jest taki nowoczesny?

Nasz kraj jest opóźniony-dlaczego? Większość Polaków porównuje nas do Niemiec, jednego z państw o najwyższym poziomie gospodarczym na świecie. Porównuje do całej reszty Zachodu ( wystarczy rzucić okiem na PKB per capita ).
Nie jesteśmy wcale zacofani biorąc pod uwagę fakt,że w kwestii potencjału gospodarczego jesteśmy na 22 miejscu(2006).
Będziemy zacofani, jeżeli nie zaczniemy MYŚLEĆ.
Kto ma podstawy wystarczy,że posłucha jakiejkolwiek wypowiedzi naszych kandydatów,żeby wiedział, kto jest wiarygodny.
Prezencja to nie wszystko.
neo_asia

przez Magdaa 25 maja 2010, 13:12
Neo_asia- zdradzisz mi na kogo głosujesz?
Magdaa

przez Alter Ego 25 maja 2010, 13:28
Witam,
naprawdę się ciekawy zrobił wątek:) Mam pytanie - czy naprawdę myślicie, że jak będzie ten albo inny prezydentem to coś się zmieni? Władza jest jak świnia i rzeka - ciężko ją od koryta odciągnąć. Nikogo nie interesuje co w tym kraju będzie się działo.. Tylko władza i hajs. Podtrzymuje dalej, że te wybory to zabawa w : co chcesz babko - ch.. czy jabłko :D

Pozdrawiam

przez Goldielocks 25 maja 2010, 13:32
Za niedługo w tym temacie może zacząć się jatka... Nie rozumiem przekonywania kogoś na siłę do jednego z wybranych przez siebie kandydatów. Ten dobry, a ten jest zły... OMG

Powiem Wam tylko, że tak na prawdę, politycy, obojętnie z której opcji politycznej, mają Nas w głębokim poważaniu. No Gandhiego (choć de facto politykiem nie był), to My się w Naszym kraju raczej nie doczekamy...

Ja nie będę głosowała, ale uważam, że powtarzanie utartych frazesów na temat, co niektórych kandydatów, świadczy tak na prawdę o małej świadomości społecznej... Skąd wiecie, jak jest w rzeczywistości? Nie lepiej jest skupić się ( jak już macie zamiar wybrać się na wybory) na programie wyborczym, zapoznać się z historią, osiągnięciami i oczywiście poglądami, hasłami sztandarowymi konkretnej partii? Bo pisanie o czyimś kocie, czy mamie... hmmmm, jak dla mnie to powtarzanie haseł z prasy brukowej. To samo tyczy się Komorowskiego, bo coś tam palnął... Co nie oznacza, że jest aż tak fatalnym kandydatem...

Ja nie głosuję, jak już wcześniej pisałam, nie ufam politykom... Cholernie boję się, co będzie z Naszym krajem za 20, 30 lat... Ciekawe, czy przeciętnemu Polakowi starczy na chleb. :?
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Sortuj wg