Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez montechristo 24 maja 2010, 21:43
Magdaa napisał(a):Hehe spoko, jak Jarek wygra to jego kot zostanie pierwszą damą i będzie pięknie XD :pirate: ;)

Dobrze że popierasz Ligę Republikańską.
Ale źle że sie zniżasz do niskiego poziomu który prezentujesz w tym zdaniu. To zabrzmiało niegodnie i małostkowo.

przez linka 24 maja 2010, 21:49
Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

Liga została zarejestrowana jako stowarzyszenie 8 grudnia 1993. Działała najaktywniej w latach 1995-1997, ostatecznie zamarła w 2001. Część działaczy znalazła się w partii Przymierze Prawicy, a następnie Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczącym organizacji był Mariusz Kamiński.

Stowarzyszenie według deklaracji programowej, powstało jako protest prawicowej części aktywnych politycznie ludzi młodego pokolenia wobec powrotu do władzy postkomunistów w wyniku wyborów parlamentarnych 19 września 1993. Utworzyła je grupa byłych działaczy konspiracyjnego Tajnego Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z lat 80. Według Deklaracji Ligi Republikańskiej "Nasz dzień nadejdzie", stowarzyszenie opowiadało się za dekomunizacją, budowaniem klasy średniej i propagowaniem polskiej kultury narodowej. Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm, inne prawicowe elementy programowe, choć obecne w jej działalności i publikacjach, były słabiej akcentowane.

Liga była organizacją kierowaną przez ówczesnych trzydziestolatków, którym udało się skupić dookoła siebie pewną liczbę ludzi młodszych od siebie. Najgłośniejszymi działaniami Ligi były demonstracje uliczne (największa w dniu zaprzysiężenia na prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego), pikiety, w których uczestniczyła również młodzież szkolna (np. przeciw ówczesnemu ministrowi edukacji Jerzemu Wiatrowi z SLD) oraz manifestacja na galerii sejmowej przeciw oskarżanemu przez nich o współpracę z rosyjskim wywiadem premierowi Józefowi Oleksemu. Liga organizowała też wystawę fotografii "Żołnierze Wyklęci", poświęconą powojennej partyzantce.

OMG - ja bym się nie chwaliła, ze należę do czegoś takiego....byłoby mi raczej wstyd.... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 24 maja 2010, 21:52
montechristo napisał(a):
Magdaa napisał(a):Hehe spoko, jak Jarek wygra to jego kot zostanie pierwszą damą i będzie pięknie XD :pirate: ;)

Dobrze że popierasz Ligę Republikańską.
Ale źle że sie zniżasz do niskiego poziomu który prezentujesz w tym zdaniu. To zabrzmiało niegodnie i małostkowo.

Spoko, ja też mam kota. Nie potępiam nikogo kto ma kota. Cenię Jarka za to, że dostał tytuł 'Człowieka Roku' wg magazynu 'Kot' :pirate:
Montechristo, a Ty masz kota? Jeśli tak to nie trać nadziei- może i Twój kiedyś zostanie pierwszą damą :mrgreen:

A tak na serio- trochę dystansu, ludzie ;) Luzy rajtuzy!!!
p.s. Ja nie popieram żadnej Ligii, bo jej nawet nie znam.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 24 maja 2010, 21:56
Ja popieram Ligę.....Mistrzów :D
Lecz żadnego z kandytatow nie zaliczam nawet do ligi okregowej, hehehe
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Sorrow 24 maja 2010, 21:59
Ta, tak swoją drogą, to ciekawe, że najwięcej przypadków brutalności policji skończonej zejściem śmiertelnym było za czasów SLD.

linka napisał(a):Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

Liga została zarejestrowana jako stowarzyszenie 8 grudnia 1993. Działała najaktywniej w latach 1995-1997, ostatecznie zamarła w 2001. Część działaczy znalazła się w partii Przymierze Prawicy, a następnie Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczącym organizacji był Mariusz Kamiński.

Stowarzyszenie według deklaracji programowej, powstało jako protest prawicowej części aktywnych politycznie ludzi młodego pokolenia wobec powrotu do władzy postkomunistów w wyniku wyborów parlamentarnych 19 września 1993. Utworzyła je grupa byłych działaczy konspiracyjnego Tajnego Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z lat 80. Według Deklaracji Ligi Republikańskiej "Nasz dzień nadejdzie", stowarzyszenie opowiadało się za dekomunizacją, budowaniem klasy średniej i propagowaniem polskiej kultury narodowej. Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm, inne prawicowe elementy programowe, choć obecne w jej działalności i publikacjach, były słabiej akcentowane.

Liga była organizacją kierowaną przez ówczesnych trzydziestolatków, którym udało się skupić dookoła siebie pewną liczbę ludzi młodszych od siebie. Najgłośniejszymi działaniami Ligi były demonstracje uliczne (największa w dniu zaprzysiężenia na prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego), pikiety, w których uczestniczyła również młodzież szkolna (np. przeciw ówczesnemu ministrowi edukacji Jerzemu Wiatrowi z SLD) oraz manifestacja na galerii sejmowej przeciw oskarżanemu przez nich o współpracę z rosyjskim wywiadem premierowi Józefowi Oleksemu. Liga organizowała też wystawę fotografii "Żołnierze Wyklęci", poświęconą powojennej partyzantce.

OMG - ja bym się nie chwaliła, ze należę do czegoś takiego....byłoby mi raczej wstyd.... :roll:

Dlateczego miałby się wstydzić temu, że protestwoał przeciwko powrotowi do władzy członków zbrodniczego sytemu? Za ich czasów było pełno korupcji, dawania zleceń po znajomości i ustawionych przetargów do których dojście mieli kolesie z wysokich szczebli stowarzyszeń.

przez rober6666 24 maja 2010, 22:04
...skąd te dane ???
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Ridllic 24 maja 2010, 22:10
może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ? no ludzie gdzie z czym do czego :mrgreen:

Nasz kraj jest już tak troszke opuźniony co Wy chcecie zrobić nam potrzeba młodego prezydenta który patrzy przyszłościowo i wie ,że postęp to jedyna opcja doścignięcia oczywiście nie odrazu europy ,świata .
Ridllic

przez yans 24 maja 2010, 22:14
Podstawowym elementem spajającym Ligę był antykomunizm (...)

Ale już nie antysocjalizm - kochane chłopaki! Prawica pełną gębą... tfu!
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez montechristo 24 maja 2010, 22:17
linka napisał(a):Liga Republikańska - polska organizacja prawicowa działająca w latach 1993-2001.

A ja wręcz przeciwnie - Żołnierze Wyklęci to spuścizna po Armi Krajowej po pokolenii Piłsudczyków, po pokoelni Powstańców Warszawskich którzy nigdy się nie sprzedali sowieckiemu okupantowi. A potem byli w czynnym ruchu oporu pod nazwą SOLIDARNOŚĆ, i teraz jako wyborcy PIS i m in. LIGI REPUBLIKAŃSKIEJ.

przez Sorrow 24 maja 2010, 22:23
rober6666 napisał(a):...skąd te dane ???

Na temat brutalności policji? Z telewizji. Media zawsze się rzucają na tego typu sprawy - a ostatnio było o podsłuchach i prowokacjach a nie o policjantach zabijających ludzi z byle powodu.

Jeśli chodzi o przetargi, to z obserwacji własnej. Od tego akurat zależy moje utrzymanie, więc wiem jakie numery tam odchodzą. Dopiero od paru lat można normalnie podchodzić do przetargów w niektórych miejscach (wliczając w to duże miasta) a niektóre z nich i tak starają się po cichu robić pod określone firmy dając zaporowe wadia i dziwne wymagania co do np. minimalnych zeszłorocznych przychodów.
Generalnie ustawione przetargi to niesamowity sposób na okradanie państwa (i tym samym osiągnięcie kosmicznego deficytu budżetowego), bo ceny potrafią być 10 razy większe niż rynkowe.

przez montechristo 24 maja 2010, 22:28
Sorrow napisał(a):
rober6666 napisał(a):...skąd te dane ???

Na temat brutalności policji? Z telewizji. Media zawsze się rzucają na tego typu sprawy - a ostatnio było o podsłuchach i prowokacjach a nie o policjantach zabijających ludzi z byle powodu.

Jeśli chodzi o przetargi, to z obserwacji własnej. Od tego akurat zależy moje utrzymanie, więc wiem jakie numery tam odchodzą. Dopiero od paru lat można normalnie podchodzić do przetargów w niektórych miejscach (wliczając w to duże miasta) a niektóre z nich i tak starają się po cichu robić pod określone firmy dając zaporowe wadia i dziwne wymagania co do np. minimalnych zeszłorocznych przychodów.
Generalnie ustawione przetargi to niesamowity sposób na okradanie państwa (i tym samym osiągnięcie kosmicznego deficytu budżetowego), bo ceny potrafią być 10 razy większe niż rynkowe.

Niestety to prawda - za rządów PO to plaga - byłem Dyrektorem ds Sektora Budżetowego i widziałem co sie dzieje. I nic nie można z tym zrobić uczciwym i rzetelnym podejściem. Nawet jak ma się bardzo dobry produkt. I dałem sobie spokuj z ,,Sobiesiekami" i ,,Rychami" i ,,Mirami " się nie wygra. A szkoda

przez linka 24 maja 2010, 22:32
Chłopaki to może weźcie transparenty i w miasto - żeby na "komora nie głosowali" bo będzie policja ZNOWU zabijać 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 24 maja 2010, 22:36
Ridllic napisał(a):może nie pierwszą damą ale pierwszym kotem . Jarek będzie odbierał wypłate na poczcie bo przecież On nie ma konta w banku ?

On ma wspólne konto z mamą :mhm: :lol: :pirate:
Magdaa

przez montechristo 24 maja 2010, 22:38
linka napisał(a):Chłopaki to może weźcie transparenty i w miasto - żeby na "komora nie głosowali" bo będzie policja ZNOWU zabijać 8)

Nie ma potrzeby. Komor sam się kompromituje. Kilka jego dekstów.

,,To co zostało po TU 154 w Smoleńsku to troche ubran i itp...to nie ma zanczenia"
a propo powodzi: ,, Woda ma to do siebie że wylewa z rzeki a następnie do niej wpływa i dalej do morza"
,,Ludzie tam już drugi rok z rzędu doświadczenie przez powódź, to są obyci"

i inne teksty m in. o ludziach z Krakowa, Poznania - tak że nawet Tusku się odcian - bo obciach.

[Dodane po edycji:]

na dobranoc:

[b]Tusku - to bezwzględny politykier - wyciął większość swoich ludzi podłymi metodami - takich jak: Piskorski, Olechowski, Gilowska, ś.p. Płażyński, Prof. Śpiewak - a teraz wziął sobie Bronka Komorowskiego który jest tak nieporadny, niezręczny, małobłyskotliwy, bez charyzmy, bez charakteru - ale jest jeden plus - nie zagrozi ani na boisku, ani u władzy Donkowi.[/b]

Sortuj wg