Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez namiestnik 24 maja 2010, 04:48
Widzę, że nie tylko ja snie spie w nocy...

przez neo_asia 24 maja 2010, 10:57
Co to jest "europeizacja?" Które niby państwo UE jest teraz bardziej europejskie od Polski?

Pozazdrościć tym, którzy nadal uważają,że Unia Europejska dąży do spójności gospodarczej wszystkich jej regionów...też bym chciała w to wierzyć.
Bardziej Europejskie od Polski nie jest żadne, biorąc za podstawę kryterium geograficzne. Ale są też inne kryteria...
I niestety mydli nam się oczy dotacjami na rozwój. Wprowadzajmy korporacje ponadnarodowe; będziemy mieć markowe ciuchy itp., co z tego,że ich głównym zadaniem jest koszenie kapitału miejscowego w zamian za oferowanie miejsc pracy za kwoty, które znacie.
Sprawa z GMO też jest ciekawa. Kto ze zwykłych zjadaczy chleba wie,że obecnie stosowane są naciski ze strony UE, żeby tylko upchnąć nam mixowane nasionka?
Z resztą tam, gdzie przelewają się takie sumy, nie ma co liczyć na sprawiedliwość.
Na przyszłość polecam jakieś wolne media.
neo_asia

przez Magdaa 24 maja 2010, 12:36
bunny_wrrr napisał(a):szum o tych zdjeciach w tv i tu rowniez kaze sie zastanowic o co tak naprawde chodzi?
nie wiem jak wy ale jesli ja bylabym przeciwko JK to nie dalabym mu podpisu (a tym bardziej glosu!) tylko dlatego ze da mi zdjecie zmarlej pary prezydenckiej

Ty byś nie dała, ale babcie podpiszą nawet cyrograf z diabłem jak usłyszą od księdza albo od Rydzyka w którym się podkochują że to będzie dla nich najlepsze. A wiadomo, że Rydzyk to przyjaciel Jarka. Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe.
Myślisz, że po co im te anteny na moherach? Rydzyk siedzi w swoim pałacu za 15 mln i nimi zdalnie steruje :lol:

Zobacz jak się stroi moherowe radio :mrgreen: :tel2: -> http://www.youtube.com/watch?v=Xha0vKeuAlI

bunny_wrrr napisał(a):a czy w kociele czy nie- miejsce dobre jak kazde inne

Naprawdę myślisz, że kościół jest odpowiednim miejscem na rozmowy o polityce? No to gratuluję :brawo:

Amon- :brawo:
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 24 maja 2010, 12:46
Jak się przedstawia sondaż na forum? Ja nie idę na wybory i nie zaznaczyłam żadnej z opcji, ale chciałabym wiedzieć, jak głosowaliście. ;)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Magdaa 24 maja 2010, 12:50
Goldielocks napisał(a):Jak się przedstawia sondaż na forum? Ja nie idę na wybory i nie zaznaczyłam żadnej z opcji, ale chciałabym wiedzieć, jak głosowaliście. ;)

To kliknij na 'pokaż wyniki'.
Magdaa

przez neo_asia 24 maja 2010, 15:40
Te mohery zrobią wszystko co im Rydzyk każe

fragment z wikipedii:
Ideologia partii stanowi połączenie liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji

No to jak, głosujesz na Komorowskiego będącego przedstawicielem ideologii demokratycznej, a sama nie znajdujesz w sobie akceptacji dla ( co prawda specyficznej, ale jednak) części społeczeństwa?
Hmmm...
neo_asia

przez Magdaa 24 maja 2010, 16:07
neo_asia napisał(a):

fragment z wikipedii:
Ideologia partii stanowi połączenie liberalizmu konserwatywnego i chrześcijańskiej demokracji

No to jak, głosujesz na Komorowskiego będącego przedstawicielem ideologii demokratycznej, a sama nie znajdujesz w sobie akceptacji dla ( co prawda specyficznej, ale jednak) części społeczeństwa?
Hmmm...

Ja nie głosuję na Komorowskiego. Głosuję chyba na JKM.
CHYBA ŻE w drugiej turze zostanie Komorowski i Kaczyński- z tych dwóch wybieram Komorowskiego jak już muszę.
Magdaa

przez Sorrow 24 maja 2010, 19:03
Jak są "chrześcijańską demokracją", to czym oni się właściwie różnią od PiSu poza tym, że PiS aktywnie walczy z korupcją? Np. PO wcale nie jest mniej "homofobiczne" od PiSu.
Poza tym gdzie w PO jest konserwatywny liberalizm?

neo_asia napisał(a):I niestety mydli nam się oczy dotacjami na rozwój. Wprowadzajmy korporacje ponadnarodowe; będziemy mieć markowe ciuchy itp., co z tego,że ich głównym zadaniem jest koszenie kapitału miejscowego w zamian za oferowanie miejsc pracy za kwoty, które znacie.

Jak dla mnie to najgroźniejsze są koncerny medialne, które działają już od dawna, które koszą od ludzi grube sumy za plastikowe krążki.

przez montechristo 24 maja 2010, 19:46
Magdaa napisał(a):
neo_asia napisał(a):

fragment z wikipedii:

Hmmm...

Ja nie głosuję na Komorowskiego. Głosuję chyba na JKM.
CHYBA ŻE w drugiej turze zostanie Komorowski i Kaczyński- z tych dwóch wybieram Komorowskiego jak już muszę.

Aaaa to mamy coś wspólnego - kiedyś jak Kwachu zostawał prezydentem to wraz z Ligą Republikańską protestowałem przed tym komuchem:)

przez linka 24 maja 2010, 21:04
montechristo, na Boga wyrażaj się...bo dajesz o sobie najgorsze świadectwo z możliwych....ciebie na świecie nie było za tych "komuchów" ale jak widzę wiesz o nich najwięcej.........pod domem Jaruzelskiego palisz znicze w grudniu :?: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 24 maja 2010, 21:12
linka napisał(a):montechristo, na Boga wyrażaj się...bo dajesz o sobie najgorsze świadectwo z możliwych....ciebie na świecie nie było za tych "komuchów" ale jak widzę wiesz o nich najwięcej.........pod domem Jaruzelskiego palisz znicze w grudniu :?: :lol:

ooo nie. Byłem - i pamiętam jak palił sie hotel FORUM. Jak zomowcy wpadali do bloku gdzie mieszkaliśmy i wyciągali za włosy inteligencję która wspierała robotników z Ursusa i Radomia w rocznice czerwca 1976.

Pod domem Jaruzela nie byłem ale w 1995 roku pod sejemem tak - przeciw aparatczykowi komunistycznemu kwachwi - wraz z Ludzmi z Ligi Republikańskiej.

Pozdrawiam kolegów z LR.

[Dodane po edycji:]

dodam ze było to w 1981 roku.

I nigdy tego nie zapomne. Cieżkie wydarzenia.

przez Magdaa 24 maja 2010, 21:37
Hehe spoko, jak Jarek wygra to jego kot zostanie pierwszą damą i będzie pięknie XD :pirate: ;)
Magdaa

przez rober6666 24 maja 2010, 21:42
:D :D :D :D :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez linka 24 maja 2010, 21:42
Hmmm a może on jest gejem...tylko się ukrywa? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg