Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez MOCca 23 maja 2010, 03:52
Magdaa napisał(a):Ciekawe, że Komorowski wyprzedzał Jarka w sondażach o ok 30% a dopiero jak ludzie otrząsnęli się z tragedii i Jarek rozdał już wszystkie zdjęcia zmarłego brata z żoną pod kościołami to nagle w sondażach zaczął deptać Komorowskiemu po piętach...

O dziwo mam to zdjęcie i nie dostałam je pod kościołem. :D Jak zauważyłaś zdjęcie jest czarno-białe i pełni funkcję upamietniającą, a nie propagandową. Nie ma tam treści głosuj na Pis. Omijam to miejsce szeroki łukiem, co nie przeszkadza mi w odróżnieniu prawdziwie płynących emocji od implikowania ludziom ciągle powtarzających się schematów charakterystycznych dla PO, powstały gabinet cieni i ustawy gotowe pod głosowanie, podobno już przed objęciem rządów, ciekawe gdzie się podziały?

Polityka wiecznej miłości, uważamy Niemców za swoich przyjaciół, Rosjan PO i SLD też zawsze uważały, tylko, że to nie Polacychcą odszkodowań za tzw. wysiedlenia, to nie polska E.Steinbach zamazuje prawdę historyczną, a Jugentanty zabraniają mówić w obecności dziecka w języku polskim, czy czasem Polskę nie ominię słynny Gazociąg Północny??? Oczywiście Rosja bez Europy już przestaje liczyć się na scenie międzynarodowej, tylko że ZSRR już dawno nie istnieje, a my nie jesteśmy na usługach Federacji Rosyjskiej.

Uwielbienie do partii odzwierciedla chyba charakter człowieka, każdy tylko nie Jarek mówicie...to ja Wam mówie, każdy tylko nie Lepper. Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie), a jak myślicie dlaczego Donald dostał nagrodę, zeby nie przeszkadzać UE, żeby godzić się z każdą jej ustawą, bez względu na jej konsekwencję. Pewnie szybkie wprowadzenie euro, a nie zdziwie się jak prezesem NBP zostanie Balcerowicz.

Co do sondaży, przypomnijcie sobie te z poprzednich wyborów prezydenckich.
Nie jest źle jak jest, ale lepiej nie będzie, może być tylko godnie.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 23 maja 2010, 06:56
do tego zdjecia powinni dodawać część poszycia samolotu :roll: Madzia no chyba nie chcesz nas przekonać że to nie ma związku z wyborami ?? ;)
Ridllic

przez linka 23 maja 2010, 09:34
MOCca napisał(a): Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie),

Hmm a to lepiej zamknąć się na europeizację? Czy wtedy Polska zacznie się bardziej liczyć?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez montechristo 23 maja 2010, 10:39
Sorrow napisał(a):Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych metod?

Likwidacja Zyty Gilowskiej przy pomocy szukania kwitów o niejasne sytuacje w jej biurze
natomiast dla przypomnienia podobne afery lub dużo gorsze z panem Misiakiem, Zbychem, Mirem są wyciszane ponieważ Miro był skarbnikiem PO i to ,,organizował" kasę na kampanię.
Paweł Piskorski - analogiczna sytuacja - do dnia dzisiejszego nic mu nie udowodniono
Płażyński - ograniczane wpływy, i odsuwanie od zarządu partii - typowa marginalizacja aż do zmuszenia do odejścia z partii
aa i jeszcze pozbycie się Jana Rokity - osoby dla przypomnienia która była jedną z wybitnych postaci w PO, z własnym zdaniem, poglądami.

przez al_bundy123 23 maja 2010, 12:06
montechristo napisał(a):

Likwidacja Zyty Gilowskiej przy pomocy szukania kwitów o niejasne sytuacje w jej biurze
natomiast dla przypomnienia podobne afery lub dużo gorsze z panem Misiakiem, Zbychem, Mirem są wyciszane ponieważ Miro był skarbnikiem PO i to ,,organizował" kasę na kampanię.
Paweł Piskorski - analogiczna sytuacja - do dnia dzisiejszego nic mu nie udowodniono
Płażyński - ograniczane wpływy, i odsuwanie od zarządu partii - typowa marginalizacja aż do zmuszenia do odejścia z partii
aa i jeszcze pozbycie się Jana Rokity - osoby dla przypomnienia która była jedną z wybitnych postaci w PO, z własnym zdaniem, poglądami.

A jak wyglądały metody J. Kaczyńskiego ?? w jaki sposób pozbył się Leppera ?? Wziął go do rządu tylko dlatego żeby miał większość(tak jak PO z PSL ) a potem kiedy nie był mu potrzebny to zmontował mega afere gruntową i co zostało z tej afery ?? A kłótnie z Dornem który był nazywany 3 bliźniakiem ?? Nie widzisz żadnego podobieństwa ?? Wykorzystywanie TVP do siania propagandy ?? Te partie mają bardzo podobne metody działania bo wywodzą się z jednego środowiska tylko udają że się różnią nie uległem kampanii "zabierz babci dowód" tak jak nie uwierze że J. Kaczyński się zmieni i będzie współpracował jako prezydent z rządem PO. Że nie będzie ciągłych kłótni o samoloty nomen omen kto ma reprezentowac kraj i tak dalej. Problemem jest to że nie ma alternatywy dla tych rządów bo kto ma być PSL - "prostytutka polityczna" byle gdzie byle z kim byle w rządzie , lewica która już sama nie wie jakie ma poglądy a jej twarzą jest skrzecząca Senyszyn zresztą widać to po ich elektoracie który się kurczy , Lepper skompromitowany już tak bardzo że jestem pełen podziwu dla ludzi którzy na niego zagłosują , olechowski kiedyś znaczący polityk a teraz to nie wiem no i zostaje JKM :mrgreen: ale to chyba nikt nie traktuje go poważnie .
Każde veto prezydenta da sie obalić więc nie przeceniał bym władzy prezydenta jako takiej ale myślę że wtedy i rząd mógłby lepiej pracować.
Pozdrawiam tyle mego
G
al_bundy123

przez MOCca 23 maja 2010, 12:16
Ridllic napisał(a):do tego zdjecia powinni dodawać część poszycia samolotu :roll: Madzia no chyba nie chcesz nas przekonać że to nie ma związku z wyborami ?? ;)

W takim razie musielibyśmy uznać za część wyborów, wszystkie gazety, które przedstawiały podobne zdjęcia, dodatki do gazet w formie albów, wielkoformatowe plakaty na słupach w Warszawie, tak samo przekazy mulimedialne w metrach, które funkcjonowały w tym czasie, używajać podobnych w formie zdjęć pary prezydenckiej.

montechristo napisał(a):

Zytka przeszła do PiS, pani Kluzik - Roztowska była z początku ministrem z ramienia PO, przeszła do PiS, Płażyński, odsuniety na drugi tor, w wyborach parlamentarnych startował z list PiS-u, i żona pana J.M.Rokity, chyba zbuntowała się jak Janek był traktowany wśród swoich znajomych i wstąpiła do Pis-u.
Olechowski, Płażyński i Tusk, założyciele PO, ostał sie jeden, pozostali byli niewygodni lub stanowili zagrożenie dla autorytetu Danalda.

Ps. 3 bliżniak to nazwa powstała w mediach.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Sorrow 23 maja 2010, 16:34
al_bundy123 napisał(a):Te partie mają bardzo podobne metody działania bo wywodzą się z jednego środowiska tylko udają że się różnią nie uległem kampanii "zabierz babci dowód" tak jak nie uwierze że J. Kaczyński się zmieni i będzie współpracował jako prezydent z rządem PO. Że nie będzie ciągłych kłótni o samoloty nomen omen kto ma reprezentowac kraj i tak dalej.

Lepiej żeby się gryźli ze sobą niż żeby się zjednoczyli przeciwko Polsce.

linka napisał(a):
MOCca napisał(a): Ludzie oddający głos na Bronisława, zdają sobie sprawę, że to otwiera drogę do wielkopojętej europeizacji naszego kraju (czytaj zagrożenie),

Hmm a to lepiej zamknąć się na europeizację? Czy wtedy Polska zacznie się bardziej liczyć?

Co to jest "europeizacja?" Które niby państwo UE jest teraz bardziej europejskie od Polski?

przez Ridllic 23 maja 2010, 18:54
MOCca,
W takim razie musielibyśmy uznać za część wyborów, wszystkie gazety, które przedstawiały podobne zdjęcia, dodatki do gazet w formie albów, wielkoformatowe plakaty na słupach w Warszawie, tak samo przekazy mulimedialne w metrach, które funkcjonowały w tym czasie, używajać podobnych w formie zdjęć pary prezydenckiej.
jak papież zmarł obrazka nie dostałem po mszy. ale jakże pieknie to wyglądało, jak brat w rozpaczy rozdaje zdjecia swojej rodzinny w czasie gdy już było jasne ,że wystartuje . niestety żenujące słowa "do władzy po trupach" można parafrazować do "władzy dzięki trupom" tyle z mojej strony bronisz zaiste przekonywująco , czy Pis boi się że społeczeństwo zapomnie wciągu 90 dni że istaniał taki prezydent i musi jego zdjecia rozdawać :) żenujące jak dla mnie .
Ridllic

przez Sorrow 23 maja 2010, 18:59
U mnie w szkole wystawili wystawkę o tym jak to zginęli wielcy ludzie i elity naszego kraju.

przez MOCca 23 maja 2010, 21:07
Ridllic napisał(a):żenujące jak dla mnie .

Żenująca jest dla mnie retoryka jaką stosuje się do tak małego zdjęcia o formacie, 9x13, rozumiem, że to tylko z obawy, że Bronek może nie wygrac w I turze, "by żyło się lepiej".

przez linka 23 maja 2010, 21:10
MOCca, więc rozdawanie zdjęć swojego zmarłego brata zaraz po podpisaniu listy PIS - jest twoim zdaniem NORMALNE??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sorrow 23 maja 2010, 21:35
Sądząc po tym co się działo w prasie i telewizji, praktycznie wszystkie strony chciały coś zyskać na tym. Szczególnie władze, które chciały utworzyć atmosferę swojej ważności, wyższości i elitarności.

przez Magdaa 24 maja 2010, 01:55
Ridllic napisał(a):do tego zdjecia powinni dodawać część poszycia samolotu :roll: Madzia no chyba nie chcesz nas przekonać że to nie ma związku z wyborami ?? ;)

Jasne że ma związek :smile: Jarek, Jarek, po trupach do celu...
Oj tak, zbierał głosy, i całkiem niechcący w tym samym czasie rozdał połowie Polaków czarno-białe, rodzinne zdjęcia swojego tragicznie zmarłego brata z żoną (z tego co wiem)... Żeby przypadkiem nikt nie zapomniał o jego bracie. Tak, dwa tygodnie po jego śmierci.
Mhmy, to na pewno nie jest branie na litość ;) To całkiem normalne :bezradny: :roll:
Magdaa

przez bunny_wrrr 24 maja 2010, 03:31
szum o tych zdjeciach w tv i tu rowniez kaze sie zastanowic o co tak naprawde chodzi?
nie wiem jak wy ale jesli ja bylabym przeciwko JK to nie dalabym mu podpisu (a tym bardziej glosu!) tylko dlatego ze da mi zdjecie zmarlej pary prezydenckiej
czy naprawde myslicie ze Pisowcy byli tak glupi zeby z wlasnej woli narazac sie na kolejne oskarzenia co do 'wykorzystywania/zawlaszczania tragedii smolenskiej'? (zwlaszcza ze zanim cokolwiek sie stalo zanim JK cokolwiek powiedzial juz wszyscy krzyczeli jak to on wykorzystuje smierc brata!) a ludzie tak glupi zeby dac podpis 'z litosci'? a nawet jesli takowi sa to im naprawde wspolczuje
poza tym przeciez to tylko podpisy a nie glosy - nawet adam michnik demonstracyjnie podpisal sie na liscie PiS - i oj tak na bank sie zlitowal przez to zdjecie
co do samego faktu - no sam JK raczej nie stal i ich nie wreczal - robili to jego ludzie i szczerze to mam do nich szacunek ze nie obeszly ich ataki za wawel etc i robili swoje
a czy w kociele czy nie- miejsce dobre jak kazde inne np na komora zbierali u mnie na uczelni podczas zajec (i btw o maly wlos bym sie nie wpisala odruchowo sadzac ze to jakas lista obecnosci ;p)
pomijajac juz zupelnie to ze zdjecia podobno dawano kazdemu kto chcial i to wlasnie z powodu duzego 'popytu' na nie (ludzie przychodzili i pytali o nie) zdecydowano sie rozdawac je w punktach zbiorow
gazety pelne byly podobnych zdjec z tym ze za nie juz trzeba bylo zaplacic wiec nie dziwie sie ze ludzie brali te fotki chetnie (w koncu nikt im ich na sile chyba nie wciskal nie)
czepianie sie o takie bzdety a la kutz juz naprawde zakrawa na jakas paranoje
o co tak naprawde chodzi? wszyscy wiedza ze JK to brat zmarlego prezydenta zadna tajemnica i ukryc sie tego nie da a tym bardziej zmienic
i co ma zrobic JK w takiej sytuacji? cokolwiek by nie zrobil to i tak dla antykaczystow zle
pewnie wg nich najlepiej jakby po smierci brata wycofal sie z polityki choc i wtedy zapewne mozna by mu cos zarzucic
no coz kazdy powod jest dobry gdy jedynym realnym punktem zaczepienia jest kampania negatywna
dla mnie to jest dopiero zenujace :smile:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Sortuj wg