Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez linka 21 maja 2010, 13:13
Prezydent pełni przede wszystkim funkcję reprezentacyjną......i fajnie by było, w tych czasach, poddać kandydatów takim wymogom jak znajomość co najmniej jednego języka obcego płynnie, angielskiego - i tyczy się to wszystkich, żeby nie było, że psioczę na jednego.

Sorrow napisał(a):Proponuję przyjrzeć się Indiom i krajom Afrykańskim. To co oni mają to jest bieda. To co my mamy to umiarkowane bogactwo.

Ta jest jeszcze Bangladesz, Tadżykistan i Burkina Faso ;) - ja mówię o krajach w naszym sąsiedztwie, o naszym położeniu i znaczeniu pośród innych państw np w UE - nie mówię, ze to nasza wina. Bo to Polska najbardziej dostała po dupce w czasie II wojny światowej a otrzymała najmniej pomocy, gdyby Plan Marshalla wypalił , myślę, ze bylibyśmy w czołówce bogatszych państw w europie a tak.....za żelazną kurtyną .....

yans napisał(a):Co do euro - Ty piszesz serio?

No oj mi chodziło o Euro 2012 :mrgreen:
Co do waluty Euro, wszystkie kraje które wprowadziły są zawiedzione i pewnie postawione raz jeszcze przed taką decyzją - nie przyjęłyby tego. Dla mnie to już jest takie zatracenie tożsamości narodowej. Ciekawa jestem czy UE kiedyś wprowadzi obowiązkowy język angielski dajmy na to, jako urzędowy :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez yans 21 maja 2010, 13:15
trzeba było dopisać to 2012 pewnie bym wykapował hihi ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Natascha 21 maja 2010, 13:28
rober6666 napisał(a):....nienawidzę polityki i jej wyznawców ,którzy dzięki niej na naszych plecach robia sobie z życia szybkie El Dorado. Dlatego kompletnie sie tym bagnem nie interesuję.
Ale z racji posiadania telewizora jestem zmuszony od czasu do czasu cos usłyszec tudzież zobaczyc...
Przede wszystkim jestem za całkowitym rozdzieleniem Państwa od Kościoła...Nie życzę sobie Państwa wyznaniowego.
Dlatego każdy ,tylko nie Jarosław Kaczyński. To religijny fundamentalista. Ni życzę sobie spasionych czarnych w mediach , zabierających glos na każdy temat, przekonanych o swej nieomylności z racji mandatu otrzymanego od samego Boga.
Nie chce aby w czasie , gdy w kraju jest totalny burdel gospodarczy, tematem naczelnym były aborcje, konkordaty, zapłodnienia in Vitro, zakazy koncertów rockowych, i posądzanie każdego niewygodnego o satanizm.
Kościół to Kościół a Państwo to Państwo.
Jarosław Kaczyński tego podziału nie zauważa.
Nie mam nic do Kościoła Powszechnego, takiego za rogiem, gdzie sie albo chodzi albo nie. Bo jest wybor
Natomiast czarno-fioletowi którzy dzierżą zakulisową władzę w kraju doprowadzaja mnie do agresji
Pozdrawiam
Robert

:brawo: :brawo: :brawo:

[Dodane po edycji:]

Co do Olechowskiego to myślę, ze on kandyduje tylko po to by w ostatniej chwili się wycofać- namawiając popierających go ludzi do głosowania na Komorowskiego.
Ale może nie mam racji. Zresztą kto by tam za nimi trafił?
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez resumo 22 maja 2010, 09:34
http://www.youtube.com/watch?v=CtK27GhA ... =topvideos

JKM wypowiada się na temat powodzi. Mniej chaosu w mówieniu niż zwykle, czy mi się tylko tak wydaje?
resumo

przez wovacuum 22 maja 2010, 09:43
Czy wiecie,ze w Belgii wybory sà obowiàzkowe??-jesli np.nie pojedziesz zaglowsowac,czeka Ciè kara pienièzna w wysokosci 100 euro-ale zonk prawda??
Zdecydowalismy,ze jednak pojedziemy na wybory do Brukseli-co prawda daleko,no ale coz :D Tylko za cholerè nie wiem na kogo glosowac??malz juz siè zdecydowal,ja nie popieram jego wyboru :roll: Zadna opcja polityczna nie jest mi bliska-pozostaje mi doksztalcic siè w tym kierunku i cos zadecydowac :smile:
wovacuum

przez Magdaa 22 maja 2010, 12:59
resumo napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=CtK27GhAZwU&feature=topvideos

JKM wypowiada się na temat powodzi. Mniej chaosu w mówieniu niż zwykle, czy mi się tylko tak wydaje?

Kurde, zagłosuję na niego chyba. Ekscentryczny jest, ale ja też chyba taka jestem więc nie mogę mieć do niego o to pretensji :pirate:
Tak, tutaj wyrażnie mówi, normalnie można go zrozumieć. I mówi bardzo mądrze.

[Dodane po edycji:]

p.s. Naprawdę aż 40% z Was chce głosować na Jarka? :shock: :roll: ...
U nas będzie nie kara za nie pójście na wybory, tylko kara za nie pójście na mszę niedzielną- 100zł do kasy Radia Maryja :roll: ;)
Magdaa

przez Magdaa 22 maja 2010, 13:24
Uważasz że Kaczyńscy nie mieszali/nie mieszają religii do polityki?

Przeczytaj to-> http://www.pardon.pl/artykul/11489/ksie ... ziecznosci
I zobacz jak Jarek zbierał sobie głosy. Żałosne, co? :?
Magdaa

przez resumo 22 maja 2010, 14:49
Widzisz Magdaa jak dochodzisz do wszystkiego o czym była mowa na poprzednich stronach :). Na początku zastanawiałaś się czy słusznym wyborem byłoby oddanie głosu na Komorowskiego (tzw. mniejsze zło) żeby zablokować prezydenturę drugiego Kaczyńskiego a teraz jesteś już skłonna oddać głoś komuś innemu spoza grupy sondażowych faworytów (pokazywanych w wielkich mediach) dzięki pogłębieniu swojej wiedzy w tym temacie.
resumo

przez Magdaa 22 maja 2010, 14:55
Nie, nie. Ja w pierwszej turze chciałam i tak oddać głos na kogoś spoza grupy 'Komor-Jarek', tylko nie wiedziałam na kogo. A w drugiej turze zagłosuję na 'mniejsze zło'. :P
Magdaa

przez Sorrow 22 maja 2010, 15:03
Zenonek napisał(a):ktora chciala w sposob absurdalny zmienic Konstytucje.

W jaki sposób?

resumo napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=CtK27GhAZwU&feature=topvideos

Dobrze mówi :D .

Magdaa napisał(a):Uważasz że Kaczyńscy nie mieszali/nie mieszają religii do polityki?

Przeczytaj to-> http://www.pardon.pl/artykul/11489/ksie ... ziecznosci
I zobacz jak Jarek zbierał sobie głosy. Żałosne, co? :?

Czym to się różni od prasy i telewizji mającej swoje sympatie polityczne? Powiedziałbym, że prasa i telewizja ma równie duży albo nawet większy wpływ na ludzi niż KRK.
Ostatnio edytowano 22 maja 2010, 15:13 przez Sorrow, łącznie edytowano 1 raz

przez Ridllic 22 maja 2010, 15:06
ehh szkoda ,że to Komorowski a nie Sikorski kandyduje dobrze ,że jego poparcie rośnie dzisiejszy sądaż daje Komorowskiemu 50% czyli może nie bedzie potrzebna druga tura mniejszy koszt dla podatnikow ;)
Ridllic

przez isabella_28 22 maja 2010, 15:09
Ja kwitujac tutaj moje prymitywne polityczne wypowiedzi na tym forum,stwierdzam,ze Wybory mnie omijaja. Czy tego chce lub nie:D Sila wyzsza:)
W tym czasie bede sie wylegiwac na urlopie w naszych pieknych Sudetach:) :mrgreen:
To taka lekka dygresja dla rozluznienia atmosfery:)
isabella_28

przez neo_asia 22 maja 2010, 15:32
Prawda jest taka,że większość społeczeństwa ( w tym nasze Szanowne forumowe ) zna tylko powszechnie krążące 'hasła' polityczne, które powtarza bez większego zgłębiania się w temat. Ale taka natura człowieka, nie może znać się na wszystkim. Żyjemy w czasach ogromnego napływu informacji zewsząd! Niemniej popieram tego rodzaju dyskusje (o ile prowadzone są na poziomie ) ze względu na poszerzanie świadomości politycznej.
Osobiście dowiedziałam się kilku nowych, ciekawych faktów ( liczę,że źródła są wiarygodne).
Głos na Kaczyńskiego, bo wierzę w to co mówi i ufam jego dobroci. Jestem też za socjalem.
x]
neo_asia

przez Magdaa 22 maja 2010, 15:38
Zenonek napisał(a):Magda Czyli uwazasz, ze Komor jest mniejszym zlem :smile: :shock: ?

I tego sie obawiam, ze ludzie tak beda glosowali, zeby nie na Jara to na Komora.

Dlaczego uwazasz, ze Komor jest mniejszym zlem ?

Oczywiście że Komorowski jest mniejszym złem. Dla mnie prezydentem może być nawet Andrzej Lepper, byle nie Jarek. I nawet jeśli w drugiej turze będzie Jarek i Lepper to ja głosuję na Leppera. Poważnie.

Nie chcę żyć w zaściankowym państwie, gdzie religia miesza się z polityką, gdzie autorytetem jest o.Rydzyk, w państwie rządzonym przez homofoba i osobę bardziej konserwatywną niż większość babć w tym kraju :roll: Jestem wierząca, ale nie chcę żyć w państwie kościelnym. A takie będzie jeśli wygra Jarek- wystarczy spojrzeć na te rzesze moherowych beretów które go popierają.

Polecam :smile: -> http://www.youtube.com/watch?v=AaHAMv0EZVQ

Ooo i tu mój idol- http://www.youtube.com/watch?v=eIW0mY07 ... re=related
Magdaa

Sortuj wg