Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez *Wiola* 20 maja 2010, 22:11
Dla mnie c to wielka zaleta akurat. Nie będzie patrzył jak się nachapać i rodzinę ustawić.
Moderator

przez linka 20 maja 2010, 22:20
montechristo, jeszcze nie wspomniałeś o stanie wojennym, komunie, sbekach i solidarności :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 20 maja 2010, 22:21
linka napisał(a):montechristo, jeszcze nie wspomniałeś o stanie wojennym, komunie, sbekach i solidarności :lol: :lol:

Nie musiałem - bo zapamiętałaś to raz na całe życie:) i to wystarczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez soulfly89 20 maja 2010, 22:22
Sorrow napisał(a):
linka napisał(a):nacjonalistę

Co jest złego w nacjonalizmie?

W nacjonalizmie jako poglądzie może nic, pod warunkiem, że osoba, które go wyznaje szanuje też prawa człowieka.

Problem polega na tym, że w Polsce nacjonalizm jest kojarzony z radykalnymi skinami, którzy na demonstracjach obrzucają gejów kamieniami albo z fanatycznymi wyznawcami ojca Rydzyka i niestety te stereotypy nie wzięły się znikąd :!:

Moim zdaniem nacjonalizm to już trochę przeżytek, bo żyjemy w globalnym, a co najmniej kontynentalnym społeczeństwie. Chyba czas zmienić myślenie i zamiast celów państwa zobaczyć cele bardziej ogólne. Siła kraju to głównie gospodarka, a takiej nie można mieć bez ścisłej współpracy z innymi państwami, czasem także bez ustępstw.

A ja nie wiem na kogo głosować. Nie ma takiego kandydata na którego bym chętnie zagłosowała... Jest tylko jeden którego na pewno nie chcę na prezydenta...

przez linka 20 maja 2010, 22:26
montechristo napisał(a):
linka napisał(a):montechristo, jeszcze nie wspomniałeś o stanie wojennym, komunie, sbekach i solidarności :lol: :lol:

Nie musiałem - bo zapamiętałaś to raz na całe życie:) i to wystarczy.

Wiesz, że są ludzie którzy uważają, że dobrze, że stan wojenny został wprowadzony ...bo w przeciwnym wypadku mogłoby to dla Polski skończyć się jeszcze gorzej? No ale teraz się tego nie dowiem więc plujmy na tego który go wprowadził. Dyskusja naprawdę zbacza na zły tor. EOT z mojej strony.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 20 maja 2010, 22:27
linka, wybacz ale Twoje argumenty nie dowodzą, że jest złym człowiekiem wręcz przeciwnie. ;) A z tym Rydzykiem, nie każdy jest idealny.

Popierając Jarosława, wyrażam jednocześnie sprzeciw dla polityki PO, np.
- tzw. afera Misiaka, premier niby nie wiedział, że ta firma pośrednicząca w nabywaniu nowej pracy przez stoczniowców należy do pana Misiaka,
- sam przetarg stoczni, już jest wielki miloner...i już podpisujemy umowę...statki będą dalej produkowane....tajemniczy milioner zniknął,
- pan Bartoszewski, który opluwa Polskę na arenie międzynarodowej, bo to matołek, bo to pedefil, nekrofil, bo zna się na futerkowcach tylko, ledwo co chodzi ale w pluciu jadem jest świetny,
- pan Sikorski - "dorżniemy watahę" - prawie się udało,
- pan Palikot - to chyba pozostawie bez komentarza,
- program wyborczy zakłada wprowadzenie płatnych uczelni publicznych, właściwie jak będą mieć swojego prezydenta to mogą już wszystko, także prywatyzację szpitali,
- czekalismy na cud irlandzki, nadal czekamy,
- pan Komorowski, na pytanie czy mogą tam być jeszcze szczątki na miejscu katastrofy, odpowiedział, że to może być banan np. a małe ilości nic nie wprowadzają do śledztwa,
- pan Drzewiecki na Kalifornii - "Polska to dziki kraj", jak tam mu lepiej to wiadomo,
- pani Kopacz - ziemia była przesiewana co do milimetra - widać jak była, żal,
- interesy pana Sobiesiaka, to jeszcze nie wyjaśniona kwestia, ale dobrze mieć znajomych w PO,
- a kręcenie lodów z Beatą Sawicką - no jak wygramy to się załatwi,
- wiele innych powodów, dla których nie zagłosuje na kandydata PO,

Ps. szkoda mi tylko Donalda, bo musi ciągle ratować tych swoich pseudoposłów.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez montechristo 20 maja 2010, 22:31
BARDZO DOBRY!!! opis ekipy PO - niestety taka jest smutna prawda.
A jeszcze gorsze jest to że ludzie którym światopogląd kształtuje gazeta wyborcza i jej marni pismacy, lub wcale bez poglądów tego nie chcą zobaczyć.

Ja wierze że jest jednak dużo ludzi która potrafi to wszystko wyłapać z szumu medialnego.

przez Natascha 20 maja 2010, 22:33
Kaczyński jest skostniały i zbyt konserwatywny ale raczej wątpię by chciał się nachapać.

linka gdzie twoja tolerancja skoro nie tolerujesz kogoś, kto nie założył rodziny. Czy to aż tak niewybaczalna zbrodnia mieć wspólne konto z matką?

Piszę to jako osoba sceptycznie nastawiona do PiS-u.
Natascha

przez Ridllic 20 maja 2010, 22:53
MOCca, Pismanko :* (mam nadzieje ,że nie bedzie duplikatu na funkcji głowy państwa ) faktycznie ujawnił się dziś ;) chyba koniec zabawy w chowanego
Ridllic

przez MOCca 20 maja 2010, 22:56
PiS & Love. 8)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez isabella_28 20 maja 2010, 22:56
Nie mam pojecia o polityce,dlatego tez sie nie wypowiadam za bardzo.Jestem kompletnie ,,zielona'':)
Natomiast czytalam to co napisaliscie.Jarek wyznaje tak samo konserwatywne poglady jak jego zmarly brat.Czyli jak dla mnie-w zyciu bym na niego nie zaglosowala:)Bo ja jestem w pelni liberalna osoba.To moj jedyny chyba argument.W sumie nic mi do tego poniewaz nie mieszkam w kraju,aczkolwiek chcialabym,aby Polska zaczela byc w pelni nowoczesnym krajem.
I z tym Panem Jareczkiem to raczej niemozliwe.
Polska na sile chce sie wybic i pokazac,ze wiele od niej zalezy.I wychodzi z tego d...a blada.Udzielaja sie gdzie tylko moga ,a wszyscy maja to gdzies.

[Dodane po edycji:]

chyba zaglosuje na Leppera:D Zarcik:D

[Dodane po edycji:]

chociaz w ramach nowoczesnosci idzie z postepem techniki i korzysta regularnie z solarium:) :mrgreen:
isabella_28

przez Sorrow 20 maja 2010, 23:02
soulfly89 napisał(a):W nacjonalizmie jako poglądzie może nic, pod warunkiem, że osoba, które go wyznaje szanuje też prawa człowieka.

Problem polega na tym, że w Polsce nacjonalizm jest kojarzony z radykalnymi skinami, którzy na demonstracjach obrzucają gejów kamieniami albo z fanatycznymi wyznawcami ojca Rydzyka i niestety te stereotypy nie wzięły się znikąd :!:

Co jest w sumie dość ironiczne, ponieważ właśnie tego typu grupy napędzają popularny na zachodzie pęd do tworzenia wielonarodowych, podzielonych społeczeństw. Aż czasami się zastanawiam czy ich nie fundują jakieś osoby które mają interes w tym by państwa narodowe przestały istnieć.

soulfly89 napisał(a):Moim zdaniem nacjonalizm to już trochę przeżytek, bo żyjemy w globalnym, a co najmniej kontynentalnym społeczeństwie. Chyba czas zmienić myślenie i zamiast celów państwa zobaczyć cele bardziej ogólne. Siła kraju to głównie gospodarka, a takiej nie można mieć bez ścisłej współpracy z innymi państwami, czasem także bez ustępstw.

Nie wiem, jak patrzę na państwa zachodnie i rozmawiam z tamtejszymi, to myślę, że jest jak najbardziej na czasie. Nie ma nic złego we współpracy między państwami. Gorzej jak dochodzi do zjawisk takich jak masowa imigracja, szczególnie z całkowicie obcych kultur.

przez Magdaa 20 maja 2010, 23:45
Błagam Was, Jarek to jest ostatnia osoba w tym kraju która powinna zostać prezydentem! Naprawdę chcecie mieć państwo Rydzykowskie? :pirate: Omg... Nie bądzcie moherami, ludzie.
Magdaa

przez the grove unlimited 20 maja 2010, 23:52
Ridllic napisał(a):the grove unlimited, Daremny jesteś człowieku ,to ,że mieszkasz sobie w UK czy gdzie Ci tam pasuje , nie usprawiedliwia Cię przed nie szanowaniem wlasnego kraju . Przykro patrzeć jak My Polacy złapiąc pare funciaków lub eurosów stajemy się cwaniakami i tymi ponad wszystko . żal facet , a jeśli jesteś jeszcze dzieciakiem to pozostaw takie osobiste odczucia dla siebie ,bo potrafisz zirytowac innych .

Ps. Po co używasz języka ,korzystasz z Polskojezycznych serwisów nie lepiej całkowicie poczuć sie Brytyjczykiem i korzystać z ich serwisów ? czyli chyba nie dokonca Cie tak wali :)

Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie powiem kim ty jesteś facet, słowo daremny w każdym razie jest niczym wobec tego, jakie pasuje do ciebie.
Polska ci się marzy? Nie chcesz się irytować? Mam do wynajęcia lokal na Kazimierza Wielkiego w Krakowie, 1500 czynsz+opłaty, zaraz koło stacji benzynowej, nie daleko do delikatesów na Rydla, pod nosem sklepik z winami. Dasz 5000 kaucji i możesz mieszkać i być polakiem, nawet w liczbie mnogiej :) I patriotą. No bo, jak ty chcesz się realizować jako polak, skoro siedzisz gdzieś poza polską? I na miejscu będziesz miał polskości tyle, ile dusza zapragnie. Bezstresowe życie, tylko żebyś mi płacił, czynsz w terminie. Mam nadzieję, że miejsce na realizację twojego patriotyzmu jest w sam raz, w końcu to centrum miasta, wszędzie o rzut beretem, nawet do siedziby partii, UMK, na franciszkańską, gdzie tylko twoja dusza zapragnie.
A tak na marginesie, nie ty będziesz decydował z jakich serwisów korzystam, czy z polskich czy innych. Trochę wyobraźni facet, luzu, widać, że fixujesz, tylko nie rozumiem czemu tu jesteś moderatorem? To jest zagadka. Ale tak poza tym, to mnie to wali. Interesuje się tylko sobą. No i kasą za moje flaty w polsce.
Już parę mieszkań wynająłem to mam ostatnie, więc, jak chcesz, to się decyduj, na pw czekam.
Proszę na moje posty odpowiedać merytorycznie, na osobiste złośiwe, itp uwagi nie odpowiadam i nie reaguję.
Jak ktoś chce, to zapraszam na maila, ale nie na pw. Nie odpowiadam na pw w ogóle!!!
medicine@op.pl

Sortuj wg