Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez Magdaa 20 maja 2010, 18:06
No, miałam kompa w 95 roku.
Grałam najwięcej w Duke Nukem 3d - zgadłeś, brawo :brawo:
Kompa miałam bo moja mama do pracy go kupiła, pamiętam tylko że kosztował majątek- bo był komputer a do niego ploter (taka maszyna). Ale mama na nim pracowała tylko nocami, więc całe dnie był mój. I grałam w Duke Nukem, w jakąś grę o jaskiniowcu i jakieś platformówki z gazet. Potem pamiętam w 1997-1998 to już w ogóle full gier było na rynku. Nie ma lipy :P 8)
Magdaa

przez Magdaa 20 maja 2010, 18:24
U mnie w klasie tylko ja miałam kompa i jeden kolega. Ale mój chłopak też miał, szpan 8) A gazety z płytami to wszystkie numery zbierałam :smile: Potem pamiętam że kupowałam 'Klasykę Gier' - czy jakoś tak, taką serię.

Dobra, bo OT się zrobił nam :evil: Może mi jakiś moderator dodać ankietę do tematu?
Magdaa

przez isabella_28 20 maja 2010, 21:18
Mam pytanie. Dlaczego chcecie ,aby Prezydentem zostal Kaczynski?
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 20 maja 2010, 21:32
isabella_28 napisał(a):Mam pytanie. Dlaczego chcecie ,aby Prezydentem zostal Kaczynski?

Bardzo dobre pytanie. Mnie też to ciekawi. 8)
Tyle lat narzekania Polaków na Lecha, a jak Lecha nie ma to sobie wezmą Jarka :roll: :brawo:
Bo co? Bo podobny?...
Magdaa

przez montechristo 20 maja 2010, 21:37
Magdaa napisał(a):
isabella_28 napisał(a):Mam pytanie. Dlaczego chcecie ,aby Prezydentem zostal Kaczynski?

Bardzo dobre pytanie. Mnie też to ciekawi. 8)
Tyle lat narzekania Polaków na Lecha, a jak Lecha nie ma to sobie wezmą Jarka :roll: :brawo:
Bo co? Bo podobny?...

Ja chce ponieważ wierzę że chce dobrze dla Polski. Chce żeby nasza ojczyzna była szanowana w europie.
Ponieważ w odróżnieniu od ekipy MIRA, RYCHA i ZBYCH nie dba tylko o interesy wąskiej uprzywilejowanej grupy ludzi.
Ma bardzo ładną kartę, nigdy nie był umoczony w sytuacje takie jak np. bronek w obronę WSI. Nie musi korzystać z wikipedii jak wygłasza przemówienie i wiele innych.

przez isabella_28 20 maja 2010, 21:38
ciekawia mnie Wasze argumenty,,ZA''.Szukacie klona? :mrgreen:
isabella_28

przez linka 20 maja 2010, 21:42
montechristo napisał(a):Ja chce ponieważ wierzę że chce dobrze dla Polski.

Dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.

montechristo napisał(a):Chce żeby nasza ojczyzna była szanowana w europie.

Nie była, nie jest i nie będzie, jesteśmy biednym, małym państwem, w niczym się nie wyróżniającym.....może i nas szanują....ale czy "uważają" - wątpię.
Jak on planuje ten szacunek uzyskać?

Będzie dbał o własne interesy przede wszystkim jak każdy na wysokim stanowisku...masz montechristo tak utopijne marzeń, ze aż słabo się robi.......

Jak możecie chcieć na prezydenta kogoś kto uważa, że Ojciec Rydzyk to normalny człowiek? ......homofoba, nacjonalistę, człowieka który nie ma pojęcia co to konopia indyjska, nie wiem czy zna nawet jakiś język obcy, kogoś kto jak widać jest tak "dziwny", że nie założył rodziny, kogoś kto w takim wieku dzieli konto z mamą? dżizas...ja tego nie pojmuję...... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Sorrow 20 maja 2010, 21:48
Ja najprawdopodobniej zagłosuję na Kaczyńskiego by PO nie miało pełni władzy i by prezydent nie mógł się sprzymierzyć z rządem przeciwko narodowi.

isabella_28 napisał(a):dodam,ze jesli chodzi o UK.Wiadomo ostatnia kampania Wybrocza byla komentowana w kazdej stacji radiowej i tv.Z tym,ze tylko w ten czas.
Poza takimi okresami jest spokoj.U Brytyjczykow jest jedna zasada-nie zaprzatac Anglikom glowy niepotrzebnymi sprawami.
Dlatego tez tutejsze spoleczenstwo zyje bardziej na luzie,sa zadowoleni ,szczesliwi.Zazdroszcze.Bo Polacy maja zakodowane zycie w leku,stresie.To zrozumiane w Pl nie ma takiego standardu zycia jak na Zachodzie.

W Anglii generalnie rzecz biorąc kiepsko jest z UK. Jak rozmawiałem z rodowitymi Brytyjczykami na forum, to czuli, że nie ma żadnej partii, która by ich reprezentowała i że rządzący robią co chcą i mają skłonności do wprowadzania różnych niechcianych przez obywateli rzeczy.
Od czasu do czasu co koszmarniejsze pomysły rodem z 1984 zestrzeliwuje Izba Lordów, ale rządzący zamierzają się jej pozbyć.

Ridllic napisał(a):ktoś przegrać musi żeby wygrał ktoś , dlaczego jeśli było tak wspaniale za rządów PIs, rozwiązali parlament i rozpisali wybory ???

Z powodu LPR i Samoobrony.
Po rządach PiSu jest odrobinę mniej kolesiowstwa w urzędach i dużo mniej ustawionych przetargów.
Z drugiej strony było dość nieciekawie z pokazowymi aferami.
Ostatnio edytowano 20 maja 2010, 21:54 przez Sorrow, łącznie edytowano 1 raz

przez montechristo 20 maja 2010, 21:50
linka napisał(a):
montechristo napisał(a):Ja chce ponieważ wierzę że chce dobrze dla Polski.

Dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.

Nie była, nie jest i nie będzie, jesteśmy biednym, małym państwem, w niczym się nie wyróżniającym.....może i nas szanują....ale czy "uważają" - wątpię.

Będzie dbał o własne interesy przede wszystkim jak każdy na wysokim stanowisku...masz montechristo tak utopijne marzeń, ze aż słabo się robi.......

Myślę że to nic złego mieć marzenia o silnej Polsce. To chyba dobrze. Po wojnie było całe mnóstwo aparatczyków którzy chcieli żeby Polska była słaba i ludzie ciemni bo takimi mozna łatwo sterować - i tak się też działo. Teraz znowu cześć klasy politycznej chciało by zrobić ,,dobrze" niemcom nie otrzymując z godnością nic w zamian. A mi to nie pasuje i uważam inaczej. Nie jestem typem konformisty i nie idę tam gdzie zawieje wiatr lub gazeta wyborcza. Uważam że postawa ,na kolanach" do niczego nie prowadzi. Jestem fanem podejścia piłsudczykowskiego czego wielu Polakom życzę:)

przez linka 20 maja 2010, 21:54
linka napisał(a):Jak możecie chcieć na prezydenta kogoś kto uważa, że Ojciec Rydzyk to normalny człowiek? ......homofoba, nacjonalistę, człowieka który nie ma pojęcia co to konopia indyjska, nie wiem czy zna nawet jakiś język obcy, kogoś kto jak widać jest tak "dziwny", że nie założył rodziny, kogoś kto w takim wieku dzieli konto z mamą? dżizas...ja tego nie pojmuję...... :bezradny:

montechristo a jak odnosisz się do tego?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 20 maja 2010, 21:56
linka napisał(a):
linka napisał(a):Jak możecie chcieć na prezydenta kogoś kto uważa, że Ojciec Rydzyk to normalny człowiek? ......homofoba, nacjonalistę, człowieka który nie ma pojęcia co to konopia indyjska, nie wiem czy zna nawet jakiś język obcy, kogoś kto jak widać jest tak "dziwny", że nie założył rodziny, kogoś kto w takim wieku dzieli konto z mamą? dżizas...ja tego nie pojmuję...... :bezradny:

montechristo a jak odnosisz się do tego?

Nijak - ponieważ uważam to za niski propagandowy bełkot.

przez Sorrow 20 maja 2010, 21:57
linka napisał(a):

Biedna to jest Afryka, Indie, Korea Północna i inne nieciekawe miejsca.

linka napisał(a):nacjonalistę

Co jest złego w nacjonalizmie?

przez linka 20 maja 2010, 22:00
montechristo, jaki bełkot, to są fakty
- nie wiedział czy marihuana jest z konopi
- uczestniczył często w uroczystościach razem z Rydzykiem
- nie ma rodziny/żony/dzieci
- dzieli konto z mamą
-nie zna żadnego języka obcego o ile się nie mylę
-jest homofobem i nacjonalistą - bo akurat słowo liberał i tolerancja nijak nie pasują

No ale racja, jak coś nie pasuję lepiej powiedzieć, że propaganda - przy czym sam jesteś mistrzem pisząc o Rychu i Zbychu :lol: :lol:
Przyjaciel forum

przez montechristo 20 maja 2010, 22:06
linka napisał(a):montechristo, jaki bełkot, to są fakty
- nie wiedział czy marihuana jest z konopi
- uczestniczył często w uroczystościach razem z Rydzykiem
- nie ma rodziny/żony/dzieci
- dzieli konto z mamą
-nie zna żadnego języka obcego o ile się nie mylę
-jest homofobem i nacjonalistą - bo akurat słowo liberał i tolerancja nijak nie pasują

No ale racja, jak coś nie pasuję lepiej powiedzieć, że propaganda - przy czym sam jesteś mistrzem pisząc o Rychu i Zbychu :lol: :lol:

a) nie intersuje się narkotykami i jest ok - gorzej jak by się intersował
b) to prawda ale to o niczym nie świadzy - gorzej jak by miał poparcie Jaruzelskiego tak jak bronek k
c) to nie przestępstwo że przyszły prezydent nie ma żony ani dzieci - jak poczytasz troche historię prezydentów np USA to się dowiesz że to nie jedyny przypadek
d) wielu kandydatów z obecnych nie zna języka obcego ale to Jarek ma doktorat a bronek tylko mgr
e) nie wiem czy jest homofobem a że ma przekonania nardowe tak jak Piłsudski to nic złego jak nie jest to skrajny nacjonalizm - ważne żeby nie był sprzedawczykiem tak jak zwiadowca Rosji a teraz zwolennik bronka Generał Jaruzelski

[Dodane po edycji:]

I jeszcze jedno - nie popełnia tylu debilnych gaf jak Bronek - typu:

Do powodzian: ,,No woda ma to do siebie że najpierw wylewa i podtapia a potem spowrotem do rzeki i do morza" i jest ok

czysty kretynizm

Sortuj wg