Wybory Prezydenckie + II tura

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

Bronisław Komorowski
22
41%

Jarosław Kaczyński
17
31%

nie wybieram się na II turę wyborów
15
28%

Liczba głosów : 54

Re: Wybory Prezydenckie

przez resumo 20 maja 2010, 14:45
Co do dziewczyn puszczających się na wyjeździe: mentalność czy moralność nie zmienia się wraz z wylotem z kraju ojczystego.

Czarnoskórzy.
resumo

przez isabella_28 20 maja 2010, 15:01
|Chyba raczej Pakinstanczycy w gwoli scislsci:) Mieszkam w Stanach okazjonalnie u Ojca,a od 6 lat w UK.Wstyd za polakow ojj jest,nie ma co sie oszukiwac.
Balanguja,przewyzszaja sie praca i zarobkami,prostacy.Kobiety sa perfidne i ,,podstawiaja ''sie Ciapolom,zachodza w ciaze i pobieraja benefity.Mysla,ze Pana Boga za nogi zlapaly.
Oczywiscie moze nie wszystkie takie sa.Niestety wiekszosc TAK.
Na szczescie to dla mnie inna bajka.Natomiast inaczej jest w USA.Ogromny kraj,malo Polakow(procz wsch wybrzeza).Miedzynarodowe spoleczenstwo,rozbierznosc pogladow.Nie tloczno.
Dopiero jak sie wyjedzie z kraju i pomieszka jakis czas zagranica dostrzega sie wady rodakow.
Ja mam nadzieje,ze wkrotce przeprowadze sie do US na stale.Niecierpie UK;/Ogolnie Europy.
Ameryka-piekny kraj-moje marzenie!Ewentualnie Japonia:)Ahhh...
Polske kocham,za miejsca ,zapachy, wspomnienia.Wracam do Niej na czas letni(czesto):)
W Wyborach nie biore udzialu od dawna.Nie wierze w CUD
isabella_28

przez Ridllic 20 maja 2010, 15:11
yans, napisał prawdopodobnie prorocze słowa bo może się właśnie tak stać a powrót będzie bolesny do tej "Polski". resumo, podsumował idealnie . nie muszę być w Londynie <gdzie zresztą nigdy nie bylem > Nowym Jorku żeby napić się kawy w caffe haven czy obejrzeć ubrania u Hugo Boss-a mamy to juz w Polsce a w dodatku te chodzące ciałka wydaje się mi ,że u Nas są o wiele ładniejsze ale to kwestia gustu .

A z Tobą Ewelina się nie zgodze obraził potęcjalnie kilkadziesiąt % społeczeństwa które czuje się Polakami jest z tego dumna .

a co do politycznych upodobań oczywiście każdy ma inne i ja to szanuje , można prowadzić dialog na poziomie ale mimo naszych podziałów politycznych coś nas łączy jesteśmy Polakami i uszanujmy to .
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isabella_28 20 maja 2010, 15:11
dodam,ze jesli chodzi o UK.Wiadomo ostatnia kampania Wybrocza byla komentowana w kazdej stacji radiowej i tv.Z tym,ze tylko w ten czas.
Poza takimi okresami jest spokoj.U Brytyjczykow jest jedna zasada-nie zaprzatac Anglikom glowy niepotrzebnymi sprawami.
Dlatego tez tutejsze spoleczenstwo zyje bardziej na luzie,sa zadowoleni ,szczesliwi.Zazdroszcze.Bo Polacy maja zakodowane zycie w leku,stresie.To zrozumiane w Pl nie ma takiego standardu zycia jak na Zachodzie.
isabella_28

przez Magdaa 20 maja 2010, 15:14
Isabella- pierwszy raz się z Tobą zgodzę.
Magdaa

przez yans 20 maja 2010, 15:18
isabella_28 napisał(a):Poza takimi okresami jest spokoj.U Brytyjczykow jest jedna zasada-nie zaprzatac Anglikom glowy niepotrzebnymi sprawami.
Dlatego tez tutejsze spoleczenstwo zyje bardziej na luzie,sa zadowoleni ,szczesliwi.

"Nowy Wspaniały Świat" Huxley'a jako żywo! :lol:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Ridllic 20 maja 2010, 15:19
isabella_28, mam pytanie co tam jest takiego pieknego w USA opowiedz mi o tym ?? chcialbym się dowiedzieć ??

to że jeśli jesteś chory musisz isć ze franklinem do lekarza bo tyle wizyta kosztuje czy do stomatologa i za naprawe ząbka zapłacić 300$ a może mówisz o tym sztucznym uśmiechu życiu na kredyt przez większośc spoleczeństwa , brudu w miastach i przestępczości , a może o tym że co drugi dom jest własnością banku i samochód też . fajnie ,że Ci się podoba mieszkalem w illinois 2 lata ucieklem , mama mieszka od 20 lat mam obywatelstwo US . fakt wyjeżdzam ale tylko dla zielonych i chcę jak najszybciej wrócić do Polski
Ridllic

przez the grove unlimited 20 maja 2010, 15:20
Ridllic napisał(a):the grove unlimited, Daremny jesteś człowieku ,to ,że mieszkasz sobie w UK czy gdzie Ci tam pasuje , nie usprawiedliwia Cię przed nie szanowaniem wlasnego kraju . Przykro patrzeć jak My Polacy złapiąc pare funciaków lub eurosów stajemy się cwaniakami i tymi ponad wszystko . żal facet , a jeśli jesteś jeszcze dzieciakiem to pozostaw takie osobiste odczucia dla siebie ,bo potrafisz zirytowac innych .

Ps. Po co używasz języka ,korzystasz z Polskojezycznych serwisów nie lepiej całkowicie poczuć sie Brytyjczykiem i korzystać z ich serwisów ? czyli chyba nie dokonca Cie tak wali :)

a cóż ty mówisz za wszystkich? jaki mój kraj to nie twoja sprawa, co to znaczy własny kraj? masz pojęcie co piszesz? a jak ja nie jestem polakiem? albo jak się nie urodziłem w polsce? albo jak się urodziłem ale poslki nienawidzę? weź na luza, bo lać mi się chce z twoich wypocin :) "MY POLACY", czyli kto? ty? za ilu tych polaków piszesz? Podejrzewam chłopcze lub panienko, że mógłbym być twoim ojcem, marne masz podejście do życia i zbyt małe doświadczenie, sądząc po tym, co piszesz, żeby ze mną polemizować na takie tematy.
Proszę na moje posty odpowiedać merytorycznie, na osobiste złośiwe, itp uwagi nie odpowiadam i nie reaguję.
Jak ktoś chce, to zapraszam na maila, ale nie na pw. Nie odpowiadam na pw w ogóle!!!
medicine@op.pl

przez Magdaa 20 maja 2010, 15:24
Jak mi zamkną temat przez Wasze kłótnie, to ostrzegam grzecznie że ktoś dostanie wpier....nicz :evil: Bo ja nadal nie wiem na kogo głosować i chcę się dowiedzieć.

A każdą kolejną wypowiedz nie na temat osobiście nagrodzę. Już ja wiem jak :twisted:
Magdaa

przez Ridllic 20 maja 2010, 15:27
the grove unlimited, właśnie i to jest schematyczna odpowiedz Polaka Ktory wyjechał i już poczuł się lepszy od rodaków z nad wisły . a Ojcem to raczej nie bo musiał byś mieć już dość sporo lat a wnioskuje ,że osoby starsze są inteligentniejsze w kwestii wypowidzi na temat kraju <przynajmniej> którego używają języka . a doświadczenie naprawdę byś się troszeczkę zdziwil tak ,że ja z Panem w dyskusje nie wchodzę . A My POLACY to ludzie którzzy mamy jakikolwiek szacunek nie tylko do pieniądza jak widze Ty malo o życiu wiesz .

Ps. wyrazilem taką samą opiniie jak Ty nic więcej nienawidzisz Polski a ja Ludzi którzy się tak wypowiadają i odnoszą do niej .
Ridllic

przez yans 20 maja 2010, 15:28
po co zaraz zamykać temat, wystarczy upomnieć tych, co nad językiem nie panują.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez isabella_28 20 maja 2010, 15:36
Ridllic, hmmm poprostu mam slabosc do tego kraju:) Od dziecka jezdzilam do Taty.Zakochalam sie w tej roznorodnosci,bajecznych miejscach.Glownie od strony estetycznej.Moj Tata mieszka w malym miescie,aczkolwiek niedaleko Las Vegas:D Jego brat mieszka od 20 lat w Nowym Jorku i jest szczesliwy.Nie chce wracac do kraju.Siostra cioteczna na Florydzie:)Od czasow mojego Dziadka rodzina Ojca mieszka w US.
Nie pracowalam tam nigdy na stale,chyba,ze dorywczo.Mam znajoma ,ktora pracowala i zyla w Chicago.Stwierdzila,ze nigdy by tam mieszkac nie chciala.Zniechecil ja ped zycia,wyscig za pieniadzem(oczywiscie wsrod polakow bo z nimi tylko miala kontakt).Polka z,ktora pracowala podkladala jej ,,swinie''.Po trupach,aby sie przypodobac szefostwu.
Takze rozne sa opinie.Od strony materialnej jest ciezko,ale w UK obecnie tez nie jest cudownie.

[Dodane po edycji:]

Ridllic, Twoje negatywne nastawienie do US nie oznacza,ze kazdy tak czuje.
Jak widac mojej rodzince nie spieszno wracac do kraju ,a mysle ,ze to duzy argument w strone spedzenia tam zycia.Tym bardziej ,ze czujesz,ze to TO.Wszedzie jak chcesz zyc musisz jechac na kredytach.Moze w PL Ci za darmo dadza na dom lub samochod??Badz realista.
isabella_28

przez Ridllic 20 maja 2010, 15:45
isabella_28, właśnie widze że wiesz o co chodzi ,można się tam nie miło zaskoczyć Polakami . a co najgorsze że o Nas mowią najgorzej Ci stali mieszkańcy pochodzenia Polskiego i sami sobie Tworzymy w taki sposób marke , Floryda ahh ^^ mam tam ciotke niezapomniane miejsce :mrgreen: nie mialem przyjemności być w nevadzie napewno urokliwy stan ta sie chcesz przeprowadzić ? <to zaprosisz bo vegas nie widziałem :mrgreen:> i pogoda dopisuje nie tak jak michicgan i illinois gdzie mialem sie okazje przekonać ,że Ameryka z tv a ta na zywo to dwie rozne rzeczy ;)
Ridllic

przez MOCca 20 maja 2010, 15:47
yans, fajna książką :!: Tylko, że bez pracy, dobrych zarobków i pewnych wartości nie zbudujemy sobie Arkadii.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg