Solarium

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Don Pablo 14 gru 2006, 14:20
Hej dziewczyny :) mam pytanie prz braniu proszków można chodzić na solarium? bo ja biore asentre . a chodze już od 2 miesiecy i nawet fajnie jest nie mam problemów z zamykaniem sie tam tylko jest taki głupi umnie problem ze jak juz zaczyna sie robić tam naprawde gorąco to sie boje ze sie przegrzeje i tam zemdleje czy dostane jakiegoś zawału czy coś albo ze mój organizm nie wytrzyma:( np dzisiaj byłem i tez wyszedłem zdenerwowany i w letkim szoku ze coś mi sie od tego moze stać:( własnie na takiej podstawie mam lęki. a chodze na dość długo bo na 13, 14 minut raz w tygodniu :)

przez white_doll 14 gru 2006, 14:26
nie chodzę na solara. nie poodba mi się opalona skóra, nmie opalam się zresztą. nie lubię gorąca, latem się męczę [masakryczne ost. lato :/]
sięgnąłem dna
zazdrościcie mi
wam nie dane
podróżować batyskafem

by bosski ziggy stardust

przez samotniczka 18 gru 2006, 14:55
white_doll witaj w klubie zimnolubna :)

Po obejrzeniu filmu "Oszukać przeznaczenie 3" na pewno nie pójdę ne solarium :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 18 gru 2006, 15:11
samotniczka napisał(a):Po obejrzeniu filmu "Oszukać przeznaczenie 3" na pewno nie pójdę ne solarium

haha jak go obejrzałam też sobie tak pomyślałam. Mam nadzieję że zapomnę tę scenę szybko.
"I need a new version of me..."

przez nerim 24 gru 2006, 23:53
Podobno pomaga na raka.

przez Nevada 26 gru 2006, 07:40
palenie tez pomaga na raka.

ja bym na solarke chodzila nawet, bo podobno pomaga zwalczac depresje, bo to taka fototerapia, i na serio bym chciala chodzić...

ale mam taką piękną białą cerę... ludzie. jak zadko teraz mozna piękną bialą cerę zobaczyc, po co szpecic sie solarką?

http://fotkapeel.blogspot.com one się zeszpeciły solarką!
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez aniołek 07 sty 2007, 00:48
a ja jestem zalamana bo uwielbiam sie opala i jqak zaczelam brac efectin to przez jakis czas nic sie nie dzialo az do momentu kiedy zaczely mi wyskakiwac liczne piepszyki teraz mam ich naprawde dosc sporo i oczywiscie jestem przerazona ze to jakies chorobsko wstrente wiem ze to od efectinu bo lekarz mi mowil ze nie wolno sie z lekami opalac poniewaz bardziej chwyta opalenizna i jest ogolna nadwrazliwosc!wiec jeden wielki dołek :( pozazdroscic wam laseczki :p
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez korres1 07 sty 2007, 16:33
Ludzie uważajcie! Moją kumpelę zamknęli i o niej zapomnieli, aż sie troszklu za dużo podsmażyła... Uważajcie na zapominalskie panie z solarium. :shock:

przez samotniczka 11 sty 2007, 13:09
Na solarium trzeba uważać również z innych względów. Niektórzy pracownicy instalują miniaturowe kamerki wielkości guzika! Potem pracownicy sobie oglądają a w najgorszym wypadku nagrania trafiają do internetu! :shock:

przez ewa125 11 sty 2007, 16:06
korres1 napisał(a):Ludzie uważajcie! Moją kumpelę zamknęli i o niej zapomnieli, aż sie troszklu za dużo podsmażyła

bez przesady przeciez w kazdej chwili mozna stamtad wyjsc, poza tym w wiekszosci solariow sa czasomierze, mozna sobie nastawic i pilnowac czasu.

Don Pablo napisał(a):jak juz zaczyna sie robić tam naprawde gorąco to sie boje ze sie przegrzeje

w solariach sa rozne ustawienia i wcale nie musi byc tam tak goraco, popros babke, ktora tam pracuje zeby ci ustawila nawiew i nie bedziesz wogole czul goraca.

przez korres1 12 sty 2007, 00:46
Wyjść w każdej chwili? Dobre sobie. Biedaczka przez 10 minut dobijała się do drzwi.

przez 834 23 maja 2007, 21:09
Cześć, a wiecie może czy zażywanie DOXEPINy ma jakiś wpływ na opalanie? Bo słyszalem że podczas stosowania niektórych antydepresantow nie powinno się chodzić na solarium.... Tylko nie wiem których!
live, love
834

przez gdansk 01 cze 2007, 10:58
jak zaczelem chorowac, to probowalem wiele razy wejsc na solarium, ale przed samymi drzwiami musialem wrocic sie do domu z powodu mdlosci i stresu. Dzien w dzien probowalem, az w koncu wszedlem, rozebralem sie polozylem, polezalem, zwymiotowalem po krotkim czasie, ale w koncu przelamalem sie i daje rade, normalnie smigam, moze dlatego ze mam solar pod nosem.
czy to nerwica?

przez laven 01 cze 2007, 13:19
O niee. Nigdy nie postawię nogi w solarium. Nie po to wydałałam pieniądze na kremy wybielające, smarowałam się wysokimi filtrami by teraz wszystko zniszczyć. Wyhodowałam tak pięknie bladą cerę. To moja mała dewiacja. Nie znoszę opalenizny.

Sortuj wg