Solarium

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Bałam się solarium ale to za mną

przez joaska00 25 lip 2006, 12:50
Ja tez bałam się solarium .Pierwszy raz poszłam z mężem .Weszłam do srodka , połozyłam się a On siedział obok i trzymał mnie za rękę .Serce waliło mi jak oszalałe , ze strachu .Pożniej zapytałam swojego lekarza czy wolno , czy wogole mogę .Odpowiedział ze jak najbardziej ze względu na ilość swiatła jaka tam jest .Przyspieszony oddech i zwiększone tętno miałam jeszcze przez kilka następnych wizyt ale gdy zobaczyłam ze nic mi się nie stało ....teraz to już tylko sama przyjemnosc z opalania się .Pozdrawiam :)
NIGDY nie zabieraj nikomu nadzieii ...moze to ostatnia rzecz jaka Mu pozostała !!!!

przez aniołek 05 wrz 2006, 12:09
hej to mozna chodzic na solarium nawet jak sie bierze leki???ja slyszalam ze nie mozna,bo sie jakies uczulenie pojawia :( a tak bardzo lubie byc opalona!
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez jowita 08 wrz 2006, 08:58
aniołek mozesz spokojnie isc na solarium leki w tym nie przeszkadzaja ;)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcia 08 wrz 2006, 10:07
ja sie panicznie boje solarium... boje sie ze mnie zamknie i nie wyjde... zreszta to przez klastrofobie chyba ;)
i znow zakwitna maki i storczyki...

przez aniołek 09 wrz 2006, 22:12
jowito dziekuje pocieszylas mnie,ale czemu lekarka mi powiedziala,ze podczas kuracji efectinem nie wolno chodzic na solarium!!?? :((
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez jowita 11 wrz 2006, 09:36
wiesz co ponoc przy lekach szybciej sie opala i mozna sie poparzyc tak bynajmniej mnie to wytłumaczył lekarz dlatego trzeba kozystac rozsadnie ;)
Marcia nie mysl ze tylko ty sie boisz ja tez nie czuje sie w pełni ok,ale staram sie o tym nie myslec i traktowac solarium jako relax ;)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Toshiro 19 wrz 2006, 11:03
A faceci? U nas to jeszcze temat tabu, bo to taaaakie niemęskie 8)

My to jeśli nawet mamy opaleniznę w środku stycznia to zapomnijcie kobiety (a tym bardziej kumple) że to na skutek solarium... Nas zwykle po prostu tak dobrze trzyma od tego sierpnia, czy lipca. Poza tym to mamy dietę bogatą w karoteny więc wiecie. Pomijając już fakt, że co 2gi miał dziadka latynosa. Serio! ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Poetka 19 wrz 2006, 14:54
Kiedyś bywałam często, teraz przestałam.
Żyję się z dnia na dzień. Ja umarłam osiemnastego lutego 2006 roku o 17.06.

przez gabi82 20 wrz 2006, 20:50
Byłam dzis na solarium. Jak sie położyłam na łóżku to ogarnał mnie straszny lek.Miałam juz sie podniesc i ubrac ale zaczełam powtarzac sobie ze nic sie nie stanie, ze jestem spokojna i bezpieczna i zaraz mnie odpuscilo. Tym sposobem jestem dzis opalona :mrgreen:

przez gusia 21 wrz 2006, 20:51
Niestety nie korzystam,jestem uczulona :? Poparzenia i wysypka na całym ciele,ale to było przed "chorobą"
Wypowiadam się dlatego ,ponieważ jestem pewna że miałabym dziś obawy przed spokojnym przeleżeniem(lub przestaniem w miejscu ;) )kilkunastu minut.
Pozdrawiam .gusia :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez maiev 01 gru 2006, 20:29
nie chodzę - stresuję się tam. No i jestem blada. Ale mam to gdzieś. Nie lubię się smażyć i ciężko mi "usiedzieć" w jednym miejscu dłuższą chwilę. Za pierwszym razem po 5 minutach w tym ustrojstwie miałam dość. Nudno, gorąco i za dużo czasu na myślenie.
"I need a new version of me..."

przez ewa125 01 gru 2006, 21:57
ja ostatnio chodze ale na krotko na 8 minut bo na dluzej bym sie stresowala. zawsze mnie ogarnia troche stresik ale co tam wytrzymuje. a wogole to dobrze sie czuje bo to odrobina sloneczka sztucznego.. a potem moja skora pachnie "opalenizna" i mi sie przypominaja wakacje... :D

przez meskalina 05 gru 2006, 18:10
solarium poprawia nastroj, pojde jutro, a co tam.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

przez snaefridur 06 gru 2006, 11:17
Pójdę jak tylko znajdę jakieś stojące w okolicy.Leżące mi nie pasują po pierwsze primo w związku ze swym podobieństwem do trumny,po drugie primo ze względów higienicznych.
snaefridur

Sortuj wg