Solarium

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Solarium

przez Dora 26 maja 2006, 21:31
Czy ktos z Was korzysta z solarium? Ja zaczelam, ale ciezko mi zamknac sie w nim. Mam objawy klaustrofobii. Jestem z siebie dumna bo wytrzymalam pare minut spiewajac na cale gardlo, i powtarzajac sobie - "nie boje sie'' A Wy jak sobie z tym radzicie?

przez Dora 26 maja 2006, 22:44
A chodzisz dalej, czy dalas sobie spokoj? Jak opalenizna? Pozdrawiam.

przez agnes635 27 maja 2006, 05:07
Dosyć często korzystam z solarium,mimo klaustrofobii.Na poczatku rzeczywiscie zdarzały mi się chwile paniki,ale chęć bycia posiadaczką ładnej opalenizny była silniejsza :)
Teraz umiem się tam relaksować,sluchajac muzyki myslę o przyjemnych rzeczach,lubię to ;)
I zawsze mam świadomość,że poprostu w każdej chwili mogę wstać i wyjść :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anies28 27 maja 2006, 08:00
Ja poprostu sobie tłumacze ze w kazdej chwili moge wyjsc:) poza tym włączam sobie muzyke wciskam aroma i jakos przetrzymuje :D poza tym chyba jestem w tej komfortowej sytuacji ze u nas na pływalni znam prawie wszystkich takze poprostu mówie jak bym długo nie wychodziła zajrzyjcie no i juz:) gorzej panikuje na basenie ale tez znalazłam rozwiązanie chodze z kolezanką:)

[ Dodano: Sob Maj 27, 2006 8:02 am ]
I wiecie co jak ja tak aktywnie cwiczyłam pływałam itp to chyba lepiej sie czułam ale to tak na marginesie:)

[ Dodano: Sob Maj 27, 2006 8:04 am ]
AGA 635 chyba lubisz Kasie:) :mrgreen:
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

przez mysia_fisia 27 maja 2006, 08:58
Ja mam podobnie. Nigdy nie zamykam się do końca. Ostatnio chodziłam na stojące i tam faktycznie było gorzej, bo ja mam kłopot z dłuższym staniem - boję się, że zemdleję. No, ale powolutku, po 5 minut, właczałam największy nawiew, słuchałam głośno muzyki i liczyłam w myśłach. Dawałam radę i jestem teraz ładnie brązowa.

przez Dora 27 maja 2006, 09:39
No wlasnie, ja tez jestem ciekawa co to jest?

przez anita27 27 maja 2006, 16:38
JA chodze regularnie.to jest dla mnie forma relaksu ale bywaj czasem takie momenty kiedy sie klade na lozko i sie zamykam ze juz sie nie otworze i ciezko jest mi wytrzymac.kilka razy juz wychodzilam przed czasem ale tak szybko nie zrezygnuje z tej przyjemnosci:)Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez aska 27 maja 2006, 21:27
a ja zamykam oczy i marze o plaży w grecji na której byłam 5 lat temu i sobie wyobrazam jak to było świetnie, ciepło.ale nigdy nie zamykam kopuły do konca to dla mnie dyskomfort.a teraz otwieram swoje solarium i bardzo sie z tego cieszę.a w ogóle solarka to miejsce ,które niesamowicie mnie odpręza

przez dalilah 27 maja 2006, 23:52
ja z kolei mam inny problem z solarium: klaustrofobii tam nie odczuwam bo go nie domykam, za to okropnie boje sie raka skory (mam jasna karnacje) a poniewam nie chce byc blada a zolte samoopalacze uwazam za pomylke wiec chodze co jakis czas... a pozniej sie martwie
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Virginia 29 maja 2006, 01:18
solarium fatalnie wplywa na skore, wiec warto je stosowac od wielkiego hallo,
ja sie przekonalam do balsamow brazujacych, daja fajny efekt, a nie sa tak straszne jak samoopalacze w rownomiernym rozprowadzeniu.
No i trzeba korzystac ze slonca, kiedy sie da. W tym roku juz pare razy udalo mi sie poopalac w ogrodku. Teraz glownie leje... niestety.
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez jowita 04 cze 2006, 22:48
Ja tez na poczatku sie bałam zamknac ale juz to opanowałam i jest ok,niestety trudno jest mi wytrzymac w tej kopule 20 min ale 15 spokojnie ale nie dlatego ze lęki tylko jest goraco :lol:

CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO :?: :?: :?: :?:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez NcL 09 cze 2006, 11:53
a ja proponuje zeby dziewczyny wkleiły fotki z solarium albo po solarium :) obcenimy :)
NcL

przez jowita 09 cze 2006, 12:53
NcL TO DAWAJ JAKAS FOTKE:)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez agnes635 09 cze 2006, 19:32
NcL napisał(a):a ja proponuje zeby dziewczyny wkleiły fotki z solarium albo po solarium :) obcenimy :)

Jasne :lol: jeszcze trzy seanse i wklejam!!!!!

Sortuj wg