Zmiana koloru tęczówek

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Zmiana koloru tęczówek

przez Joaśka 09 maja 2010, 22:02
Haniu:
"Jeśli przyjmujesz leki, na Twojej tęczówce mogą uwidocznić się różne zmiany. Stosowanie np. preparatów żelaza powoduje pojawienie się w strefie żołądka brunatnego zabarwienia. Kwas salicylowy i jego pochodne nadają tęczówce odcień brunatnoszary. (...) Czasem oczy zmieniają kolor, np. niebieskie u miłośnika niezdrowego jedzenia brązowieją, a orzechowe jaśnieją na zdrowej diecie."
fragment artykułu związanego z irydologią
Joaśka

przez *Wiola* 09 maja 2010, 23:03
Jak chcesz to Ci zrobię Ci fotkę moich ślepiów i Ci wyślę:)
Moderator

przez Shadowmere 10 maja 2010, 07:28
Dziękuje Wszystkim za zainteresowanie i przeslanie słów otuchy.Niestety wystarczylo parę dni bez leków i hipochondria,ktora bardziej niz zaburzeniem jest chyba czescia mojej osobowosci
uderzyla z wielką siła:) wiola173, moglabys?:) to wyślij!!
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 10 maja 2010, 08:25
To minie Haniu, lęki, panika złagodnieją... Wiesz, kiedyś pani psycholog, do której chodziłam mi powiedziała, że gdy organizm jest przez pewien czas "znieczulony" i potem nagle zaczyna odczuwać emocje (na przykład po odstawieniu leków) to z kolei przez pewien czas czuje je zbyt silnie. Z jednego bieguna na drugi... Skoro odstawiłaś leki i zaczynasz czuć to gdy się boisz - to na maxa. Z czasem myślę, że to się wypośrodkuje... Jednak mimo wszystko lepiej jest czuć niż nie czuć, tak mi się wydaje. ;)
Joaśka

przez yans 10 maja 2010, 09:49
Tak dla uspokojenia - znam parę osób (w tym moja siostra) z plamkami na tęczówce od lat - nic im nie jest =)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Shadowmere 10 maja 2010, 09:59
wlasnie na stronie o irydologii obejrzalam mapę-ktora część oka odpowiada jakiemu fragmentowi ciala.mam plamkę w miejscu,ktore jest przypisane do mózgu.teraz tylko jedno chodzi mi po glowie-czerniak z oka przerzutował do mózgu :shock: :why:

[Dodane po edycji:]

wg tej mapy to mam jeszcze guza na jajniku.no poprostu pięknie.jestem szalenie sugestywna.będę zaraz rzygać z nerwów.
Shadowmere

przez Joaśka 10 maja 2010, 10:09
Haniu, po co Ty tam włazisz nie ładnie mówiąc i czytasz - żeby się jeszcze bardziej martwić, dołować? Nie czytaj tego, bo od razu znajdziesz milion chorób i dolegliwości... To już lepiej iść do irydologa. :?
Joaśka

przez Shadowmere 10 maja 2010, 10:11
Joaśka, U nas nie ma irydologa,a ja nie mam pieniędzy!
Cholera Asia nie wiedzialam,że tak źle ze mną jest.Zawsze podejrzewalam raka mózgu.
Shadowmere

przez Joaśka 10 maja 2010, 10:15
Shadowmere napisał(a):Joaśka, U nas nie ma irydologa,a ja nie mam pieniędzy!
Cholera Asia nie wiedzialam,że tak źle ze mną jest.Zawsze podejrzewalam raka mózgu.

Idź do okulisty, niech najpierw Ci sprawdzi czy z oczami wszystko ok. Haniu, czy źle z Tobą to nie wiesz, z informacji w internecie można sobie dopasować milion chorób, sama o tym wiesz. Ja jak się zaczęłam wkręcać w swoje choroby i dolegliwości to doszłam do stwardnienia rozsianego, chłoniaków itd. ... Tak nie można, bo się zwariuje w końcu...
Ale jedno jest pewne - powinnaś bardziej o siebie dbać, bo Twój organizm po lekach ma w sobie mnóstwo toksyn, musisz go odżywić i oczyścić.
Joaśka

przez Shadowmere 10 maja 2010, 10:22
Ja też wkręcałam sobie sm i chłoniaka...ale to nie wkręcanie tym razem-teraz mam realne,widoczne objawy.
Shadowmere

przez Joaśka 10 maja 2010, 10:26
Haniu, kiedyś pisałaś, że mama Adama pracuje w szpitalu, to niech Cię dla pewności tam może przebadają skoro tak bardzo się boisz, pobierz sobie krew, będziesz spokojniejsza... Jeśli coś by było naprawdę nie tak to na pewno byłoby to widoczne w badaniach krwi...
Joaśka

przez Shadowmere 10 maja 2010, 10:29
badania krwi mam ok.raka nie widac w badaniu krwi(chyba,że białaczkę),tak samo sm.
Shadowmere

przez Joaśka 10 maja 2010, 10:41
sm chyba widać, pojawiają się przeciwciała, tak mi się wydaje. Poza tym z badań krwi jednak coś widać w przypadku poważnych chorób, choćby stan zapalny wtedy powinien być (OB, CRP)
Joaśka

przez Shadowmere 10 maja 2010, 10:43
ale nowotwory(oprócz bialaczki) nie powodują stanow zapalnych.zresztą nieistotne.myślisz,że mam raka?
Shadowmere

Sortuj wg