Manga/anime

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Manga/anime

przez magdalenabmw 29 kwi 2010, 00:26
Czytałam kiedyś 'Brzoskwinię' (org. Momo) w liceum ;)
magdalenabmw

przez Sorrow 15 maja 2010, 21:24
Właśnie odkryłem, że w kioskach/empikach jest Ghost in The Shell Stand Alone Complex sprzedawany po 20zł za sezon (26 odcinków).
Dzisiaj sobie kupiłem :D .

Całe szczęście bo nigdy nie miałem kasy na kupowanie seriali anime po 40zł za 4 odcinki.

przez bunny_wrrr 19 maja 2010, 03:14
oo dobrze wiedziec
od paru lat szkoda mi bylo kasy na cokolwiek spod znaku m&a a na sciaganie nie zawsze jest czas chec i miejsce na dysku
kiedys czytalam/ogladalam duzo i jak leci
bylo fajnie - seanse w klubie mangowym i radosc z nowego kawaii :P
z dawnych dziejow mam na polce akire Xa o!mg bylam tez wielka fanka marsa a i pare tomikow brzoskwini sie znajdzie :mrgreen:
uwielbiam chobits i GTO 8) zdarza mi sie obejrzec FMA a i gravitation :mrgreen:
kojarza mi sie jeszcze love hina/video girl ai/escaflowne/appleseed/czesc/michael/berserk/gundam/wolf's rain/paradise kiss/eden/fushigi juugi/dr slump...ale nieduzo z nich pamietam
teraz jak juz czytam/ogladam to raczej wyrywkowo a o nowosciach nie mam pojecia choc widzilam ze jest pare ladnych tytulow
jakis czas temu wpadlo mi w rece seimaden i bodajze wspomniany death note i podobaly mi sie
a ostatnio wzielo mnie na sentymenty (sailor moon ;) ) i jak tylko uporam sie mniej wiecej ze studiami z przyjemnoscia oddam sie czytaniu/ogladaniu w ramach nadrabianiu zaleglosci wiec rekomendacje nowszych tytulow mi sie przydadza :smile:
btw dla osob z warszawy chcacych zaoszczedzic na czytaniu mang - z tego co pamietam w budynku wydzialu informacji i kultury ambasady japoni na rogu pl trzech krzyzy mozna co nieco wypozyczyc
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Autodestrukcja 19 maja 2010, 20:55
witam witam

ja ostatnio namiętnie ogladam Bleach :D

Zaczęłam na krótko przed maturą żeby wprowadzić się w nastrój obcojęzyczny :) ( angielskie napisy)
i powiem, że się wkręciłam. W mandze jest coś niesamowitego jednak ;p W końcu wychowałam się na Czarodziejkach z Księzyca hehe :D:D:D
Autodestrukcja

Sortuj wg