Teatr

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Teatr

przez Fable 20 kwi 2010, 17:44
Witam!

Chyba tu nie ma jeszcze takiego tematu więc myśle że warto go założyć :) Znajdą się tu jacyś maniacy teatralni??? Macie swoje ulubione miejsca, sztuki itp. ??? Zapraszam do dyskusji. Ja ostatnio byłem w teatrze Kwadrat w Warszawie na sztuce "Berek... czyli upiór w moherze". Opowiada o typowym moherowym berecie oraz o jej sąsiedzie - typowym polskim geju. Żyją tak sobie za ścianą i sobie dokuczają.... dość zabawne to było, ale zdecydowanie przereklamowane, spodziewałem się czegoś lepszego, eh...

Subiektywna ocena 6+/10
Pozdrawiam,
Fable.

Re: Teatr

przez solipsea 20 kwi 2010, 18:21
Fable - co za persony w tej sztuce, moher i gey... Osoby reprezentujące skrajnie różne środowiska i wyznające całkowicie odmienne systemy wartości. :mrgreen:

Ja bardzo dawno nie byłam na żadnej sztuce... Ehhhh, chętnie wybrałam bym się na "Barbarę Radziwiłłównę z Jaworzna-Szczakowej", autorstwa Michała Witkowskiego, albo na "Zagraj to jeszcze raz, Sam" Woody'ego Allena. Mam nadzieję, że wreszcie uda mi się odbyć kulturalną eskapadę do teatru. Pożyjemy, zobaczymy... :yeah:
solipsea

przez dogomaniaczka 20 kwi 2010, 20:30
ja byłam na "Lot nad kukułczym gniazdem" baaaaaaaaaaaardzo mi się podobało! gdyby nie nerwica na pewno chodziłabym częściej..
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fable 21 kwi 2010, 16:55
Oooo... jakiś odzew, super !!!! Dominika92 - ja tez bylem na Lot nad kukułczym gniazdem !!!!!!!! Super była ta sztuka !!!!! POLECAM każdemu !!!!!! A teraz ide do teatru Ateneum na Judaszka - jakis dramat podobny chyba to Świętoszka ale moze byc ciekawy :]

Sortuj wg