Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do pań lub wtajemniczonych panów


void

Rekomendowane odpowiedzi

Co może oznaczać agresja i niechęć ze strony kobiety, którą widzi się drugi raz w życiu? W ogóle jakiś intensywny stosunek z jej strony, mimo że się nie znamy właściwie? Odreagowanie? Zaznaczam, że jestem zdecydowanie wycofanym facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

void, jeśli sam siebie postrzegasz jako wycofanego, a ta kobieta istotnie dąży do kontaktu, to może chodzi z jej strony o prowokacyjne zwracanie na siebie uwagi... formę "zalotów", które odbierasz właśnie w taki sposób ? :roll:

Bardziej trafne wnioski byłyby możliwe po opisaniu przez Ciebie form tej agresji i niechęci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny pomysł: sprowokuj jakies spotkanie przy kawie, i zwyczajnie zapytaj, o co jej sie rozchodzi? Jesli sie wycofa, to jzu wiesz, ze jednak zadne tam zaloty, tylko zwykla agresja. Czytając forum chyba Cie to nie zdziwi - malo to zaburzonych ludzi? Natomiast jesli przyjmie pole, to moze sie dowiesz wiecej ;) Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kolega jest wycofany, to niby jak sprowokuje spotkanie przy kawie. pomińmy kawę, samo pytanie "o co ci chodzi?" będzie wyczynem ;)
Moze to byc kawa, moze to byc wyjscie na fajke "przypadkowo" w tym samym momencie, moze to byc cokolwiek, przeciez nie oczekujmy, ze bedzie sie umawial od razu na randke. Ale jesli nic w tym kierunku nie zrobi, to nie dowie sie, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... a ja znam to z autopsji :)

Może jej się podobasz, ale wkurza ją właśnie to, że jesteś za bardzo wycofany i nic nie robisz w kierunku rozwinięcia znajomości?

Może jej się podobasz, ale ona nie lubi być zakochana, ma jakiś uraz do mężczyzn i denerwuje ją jej własny stan?

A może jesteś z wyglądu/zachowania/charakteru podobny do kogoś kto ją skrzywdził?

 

Z tym, że to zachowanie albo jest nienormalne albo bardzo niedojrzałe. Jeśli zależy Ci na tej dziewczynie to raczej łatwo nie będzie, a jeśli Ci nie zależy - to się nie przejmuj.

 

A na kobiecą złość to chyba najlepszy jest sposób z "Poskromienia Złośnicy" :) Na mnie działa w każdym razie, bo ileż można się złościć, w końcu każdy się zmęczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×