wybuch wulkanu na islandii..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wybuch wulkanu na islandii..

przez _incognito_ 17 kwi 2010, 18:19
Jak myslicie , czy wybuch na islandii moze byc zblizajacym sie koncem swiata?? pyl jest juz na calej europie, myslicie ze moze nam zaszkodzic??
_incognito_

Re: wybuch wulkanu na islandii..

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 18:21
Może, może. Jak się nawdychasz to astmy dostaniesz.

Czy Wy możecie już skończyć z tymi cholernymi tematami o śmierci? :time:
magdalenabmw

przez zbychu 17 kwi 2010, 18:40
Uważam że wybuch wulkanu to też ukartowana robota określonych kół 8)
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 17 kwi 2010, 18:57
magdalenabmw napisał(a):Może, może. Jak się nawdychasz to astmy dostaniesz.

Czy Wy możecie już skończyć z tymi cholernymi tematami o śmierci? :time:

Popieram! Ostatnioza dużo o śmierci, końcu świata i proroctwach! A możecie dla odmiany o czymś pozytywnym napisać ? :roll:

przez _incognito_ 17 kwi 2010, 19:01
pozytywne jest to ze podczas ostatniej erupcji wylkan byl czynny ---> czytaj erupcja trwala tylko 2 lata... to chyba cos pozytywnego :D:D
_incognito_

przez magdalenabmw 17 kwi 2010, 19:44
_incognito_ napisał(a):pozytywne jest to ze podczas ostatniej erupcji wylkan byl czynny ---> czytaj erupcja trwala tylko 2 lata... to chyba cos pozytywnego :D:D

Erupcja to nie jest coś pozytywnego. Co innego erekcja :tel2: :mrgreen: hyhy Może o tym popiszemy? ;) :papa:
magdalenabmw

przez *Wiola* 17 kwi 2010, 20:00
magdalenabmw napisał(a):
Erupcja to nie jest coś pozytywnego. Co innego erekcja :tel2: :mrgreen: hyhy Może o tym popiszemy? ;) :papa:

:tel2:
Moderator

przez Joaśka 17 kwi 2010, 21:12
Ja już psychicznie nie mogę wytrzymać tego nastroju panującego od tygodnia... :( Strasznie mi przykro z powodu tego, co się stało, ciągle to jeszcze jakoś do mnie nie dociera... A przez to wszystko bardzo się zdołowałam, zaczęłam się zastanawiać nad sensem życia, i jego kruchością, celem robienia czegokolwiek, starania się, nawet kontynuowania terapii - bo po co, skoro i tak niewiadomo co się stanie za przysłowiowe jutro... :cry: Muszę się z tego jakoś otrząsnąć, bo przez ostatnie wydarzenia złapał mnie jakiś depresyjny nastrój...
I teraz jeszcze te pyły... :roll:
Kiedy wydarzy się coś dobrego..? :roll:
Joaśka

przez Gringo 17 kwi 2010, 21:19
myslicie ze moze nam zaszkodzic??

Myślę, że nam niewiele może już zaszkodzić :P

Erupcja to nie jest coś pozytywnego. Co innego erekcja hyhy Może o tym popiszemy?

Kiedyś w szkole na historii odpowiadała koleżanka i jakoś tak jej wyszło, że zaczeła mówić o okresie wolnej erekcji w Polsce, do końca nie wiedziała z czego się wszyscy śmieją.
Gringo

przez pete_27 17 kwi 2010, 22:52
Nawet wulkan protestuje przeciwko pochówku na Wawelu...
pete_27

przez ALEKS*OLO 17 kwi 2010, 23:00
Wybuch wulkanu to ja miałam dziś w piwnicy , poszłam dołozyc do pieca bo mi zimno, jakies ciulate cisnienie albo cus a tu jeeeeeb :shock: prawie mi brwi zfajczyło :lol: :lol:
a, i pyłu wulkanicznego też mam pod dostatkiem :lol: :lol:
na przyszła zime to sie chyba zaczadze :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez _incognito_ 18 kwi 2010, 11:34
Joaśka napisał(a):Ja już psychicznie nie mogę wytrzymać tego nastroju panującego od tygodnia... :( Strasznie mi przykro z powodu tego, co się stało, ciągle to jeszcze jakoś do mnie nie dociera... A przez to wszystko bardzo się zdołowałam, zaczęłam się zastanawiać nad sensem życia, i jego kruchością, celem robienia czegokolwiek, starania się, nawet kontynuowania terapii - bo po co, skoro i tak niewiadomo co się stanie za przysłowiowe jutro... :cry: Muszę się z tego jakoś otrząsnąć, bo przez ostatnie wydarzenia złapał mnie jakiś depresyjny nastrój...
I teraz jeszcze te pyły... :roll:
Kiedy wydarzy się coś dobrego..? :roll:

wiesz co cos w tym jest , mi rowniez przykro z powodu tej katastrofy ale caly tydzien na wszystkich kanalach tv smuty , w radiu smuty , stony www na szaro , teraz jeszcze ten wulkan ... lapie serio dola , sens zycia odszedl gdzies wnieznane... do tego nie wiem co chce dalej, leki jakby nie pomagaja:( wczoraj bylo ze mna zle:( mam dosc..
_incognito_

przez ALEKS*OLO 18 kwi 2010, 13:58
Amon_Rah napisał(a): I nie przejmować sie pyłem. Ja mam go głęboko w d...

Zatwardzenia dostaniesz :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez tomakotunio 19 kwi 2010, 00:56
Od jakiegoś czasu rzeczywiście ciekawe rzeczy się dzieją- teraz ten pył, wcześniej wyjątkowo mroźna zima, a klimat niby się ociepla, wcześniej od cholery burz i wiele innych tego typu zjawisk.

Sortuj wg