Prorocy istnieją?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Prorocy istnieją?

przez paradoksy 13 kwi 2010, 19:25
moim zdaniem to zwykłe nakręcanie się.

to my kształtujemy przyszłość. ;)
paradoksy

przez linka 13 kwi 2010, 19:30
To chyba jak z Biblią - punkt wiidzenia zależy od punktu siedzenia, treść zawsze da się nagiąć i zinterpretować według własnego widzi mi się.
Poza tym tak jak Doxy :D

Ja też mogę napisać, ze w przyszłości wybuchnie wojna -czy to przepowiednia?? gdzieś kiedyś zapewne wybuchnie......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 13 kwi 2010, 19:55
Po jakimś wydarzeniu, łatwo dopasować do niego różne przepowiednie. Trzeba tylko wziąć pod uwagę ile tysięcy się nie sprawdziło.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 20:39
Widziałam to już wczoraj, to wpis z forum Samosi. Poczekamy do lipca i września, wtedy się przekonamy czy to ściema...
Aczkolwiek ja jestem skora w to uwierzyć, moja bliska osoba przepowiedziała mi śmierć mojego kolegi, opisała całe zdarzenie, jego dokładny wygląd i wiek... Kilka miesięcy póżniej doszło do wypadku takiego samego jak ona mi opisała, zginął mój kolega- 18 latek, identyczny jak ten z opisu.
Od tamtej pory jestem skłonna uwierzyć we wszystko...

[Dodane po edycji:]

Albo ktoś grzebał w kodzie strony i daty pozmieniał na forum.
magdalenabmw

przez fobia 13 kwi 2010, 21:09
ja raczej nie wierzę w tego typu "proroków" w 1999 też miał być koniec świata, po śmierci Papieża też się odezwały jakieś przepowiednie o końcu świata czy wojnie i jak do tej pory (tfu tfu) nic się nie dzieje ;)

przez brokenwing 14 cze 2010, 01:32
Wierze ,niewierze???
Nie wszystko jest takie jak nam się zdaje.
Widzieliście pszczoły zbierające miód ,trzmiela lub bąki ?
..a dział fizyki zajmujący się siłami nośnymi ,twierdzi że te owady ,z naukowego punktu widzenia ,nie powinny latać :D
Polecam książkę OUTLOWZZZ w całości poświęcona ,zjawiskom które nie powinny się zdarzyć ,z powodu nieracjonalności ww zjawisk.
Jednak zdarzyły się i zostały udokumentowane .

[Dodane po edycji:]

sorki tytuł OUTLAWZZZ nie OUTLOWZZZ
brokenwing

Sortuj wg