Karmienie naszych zwierzaków :)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Karmienie naszych zwierzaków :)

przez soulfly89 14 kwi 2010, 00:34
Linka, wielkie dzięki za ten patent mieszania dobrej karmy z ryżem i warzywkami :) Chyba tak będę robić, bo niestety nie mogę za dużo wydawać na kocie jedzenie, a zależy mi żeby mój kot był zdrowy :) No i surowe mięso też można by do tego ryżu dodawać, bo w mięsnym często mają taki małe ścinki i one nie są wcale takie drogie.

To jest mój zwierz :) Do dzisiaj się zastanawiam czego z czym on jest mieszańcem.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez linka 14 kwi 2010, 08:52
soulfly89, kota masz ślicznego - co do "nie wydawania" naprawdę polecam lepsiejszą karmę ( pisałam gdzieś Acana - 400gr kosztuje około 13 zł) - wiem, ze wydaje się dużo ale naprawdę w porównaniu z kitikatem czy whiskasem wychodzi taniej - wiem szok - już Magda napisała - dobrej karmy zje mniej - a jak się dołoży do tego ryżu, mięska czy warzyw - zje jeszcze mniej, więc po przeliczeniu kosztów zapewne wyjdzie taniej. Bo te paskudztwa z supermarketów za tanie nie są........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 14 kwi 2010, 11:41
No takie 400g Acany wystarczy na oko tak na dwa tygodnie jak się będzie mieszać z ryżem itd- tak mi się wydaje. ? :? Więc by wychodziło tak złotówka na dzień. Nawet jak paczka wystarczy na tydzień to wyjdzie 2zł dzień. A jak mój kot je jedną puszkę a czasem i dwa KiteKata to wydaję 3,69zł dziennie przy najlepszym wietrze, a czasem i 7,38zł ! Od razu widać co się opłaci.
A ta Acana ma też żarło w puszkach? Bo mój kot bez tego nie ogarnie, chociaż co kilka dni będę mu to musiała dawać bo bardzo to lubi- zawsze sosik wyliże a mięcho zostawi :mrgreen:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 14 kwi 2010, 12:22
2miesięczna koteczka
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Moderator

przez Natascha 14 kwi 2010, 23:29
Dziewczyny śliczne te wasze koty! A to maleństwo ... zakochałam się!
Natascha

przez fobia 14 kwi 2010, 23:44
wiola173, słodkie maleństwo!! widać,że samo potrafi o siebie zadbać jak głodne ;) :lol:

przez *Wiola* 14 kwi 2010, 23:49
Maleństwo ma na imię 13tka i zostało oddane . mam nadzieję ,że dobrze jej w nowym domku. Była najmniejsza z całego miotu, ale jak kotka przynosiła myszy, to ona zawsze wygrywała i pożerała taką niewiele mniejszą od siebie, co widac na fotce:)
Moderator

Sortuj wg