Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 17:39
Nazywanie mnie rozbeczaną lalą chyba też nie jest za bardzo na miejscu. Każdy żałobę przeżywa po swojemu, nie możecie mieć do mnie pretensji o to, że nie leżę i nie płaczę z żalu.
magdalenabmw

przez Natascha 10 kwi 2010, 17:48
Nie rozumiem jak w sytuacji takiej tragedii można przejmować się takimi duperelami jak zamknięcie marketów. Chyba najbardziej obrzydliwy przypadek małostkowości z jakim się spotkałam.
BOZE LITOŚCI !!!
Natascha

przez ALEKS*OLO 10 kwi 2010, 17:48
No nie jest na miejscu ale krew sie gotuje jak cos czyta sie takiego .... Napisz zazalenie do Rzadu i do rodzin , ktorym dzis zgineli rodzice, ojcowie , matki bracia lub siostry , ze mogli zginac kiedys indziej bo sklepu ci zamkneli przez to .
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 17:52
madziu co za problem wsiadasz w swoje bmw i szukasz czynnego sklepu w okolicy

przez wovacuum 10 kwi 2010, 17:58
dajcie sobie baby spokoj wreszcie..jedni o niebie drudzy o chlebie.. magdalenabmw, a Ty nie daj siè znowu sprowokowac bo to kwestia czasu jak znowu siè bèdziecie zarly i jak zwykle polecà osty. ;)
wovacuum

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 18:00
Nie będę odpowiadać na takie agresywne zaczepki. Tacy jesteście święci, rozżaleni, o mój Boże... A za tydzień nawet nie będziecie pamiętać czemu płakaliście.

Dajcie przeżywać żałobę każdemu na swój sposób. To moje życie i moja sprawa jak ja to odczuwam. Obrażanie mnie z tego powodu jest dziecinadą z Waszej strony.

Ode mnie tyle w temacie, już napisałam co miałam napisać. Jadę do szkoły, przecież nie pójdę się zabić z żalu. Życie dalej trwa. A Wam radzę się zdeka ogarnąć.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 18:05 przez shadow_no, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przyklejam notkę niżej.
magdalenabmw

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 18:04
zawsze sie kończy na offtopie ale to one w końcu są najbardziej "prawdziwe" i popularne
Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 18:04 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: I tym akcentem kończymy offtopic. Każde kolejne ataki na kogoś z forumowiczów będą odpowiednio nagradzane.

przez MOCca 10 kwi 2010, 18:10
Zajęcia są przecież odwołane w całej Polsce dziś. :roll:

Ja będę pamiętać jeszcze długo...Dziwni mnie ta zmiana, przecież pisałaś, że to dla Ciebie też powód do smutku.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Natascha 10 kwi 2010, 18:16
magdalenabmw napisał(a): A za tydzień nawet nie będziecie pamiętać czemu płakaliście.

W żałobie wcale nie chodzi o to żeby trwała wiecznie, tyko o okazanie szacunku zmarłym i współczucia ich rodzinom.
Ja akurat nie należałam do zwolenniczek polityki PiS-u, ale ale trudno żebym martwiła się lodówka gdy ginie prawie sto kluczowych osób w państwie.
Natascha

przez montechristo 10 kwi 2010, 18:34
Witam,

Byłem zapalić lampkę i poczuć tą ludzką solidarność polaków pod Pałacem Prezydenckim - tysiące młodych ludzi...
I pojawiają się takie myśli....
W Polsce zawsze było tak że cześć narodu była razem w takich momentach wspierajac się solidarnie a cześć - ,,tam gdzie stało ZOMO"

Jestem pewien że w większości na tym forum należym do tej pierwszej grupu która ma wyczucie i powagę sytuacji

przez gregory21 10 kwi 2010, 18:55
Ja mimo to uwazam ze to jak kazdy przezywa zalobe to sprawa indywidualna... zgineli ludzie straszna tragedia.. tymbardziej ze mozna bylo jej uniknac... ale niestety zecie musi isc dalej.. nie mozna stanac i patrzec... ludzie musza jesc pracodawcy musza placic a pracownicy pracowac zeby miec za co dzieci nakarmic , oplaty porobic, czy jesli dzis i jutro beda zamkniete sklepy kogos bedzie to ineteresowalo ze matka 3 ki dzieci pracujaca tam na kasie nie ma na caly czynsz?? nie , dlatego wydaje mi sie ze kazdy powninien sobie sam odpowiedziec w jaki sposob chce przezyc ta zalobe... chociaz dzis sie nie klucmy ..pozdrawiam
gregory21

przez Natascha 10 kwi 2010, 19:03
Myślę, nie zaburzy biegu życia jeden dzień zamkniętych sklepów.
Natascha

przez montechristo 10 kwi 2010, 19:06
Natascha napisał(a):Myślę, nie zaburzy biegu życia jeden dzień zamkniętych sklepów.

Oczywiście że nie...nie mówmy o sklepach w takim wątku i w taki dzień. Uszanujmy rodziny tych ludzi i samych siebie jako naród.

przez takajakaś18 10 kwi 2010, 20:52
takie to zycie...NIgdy nie wiadomo ,kiedy nastapi jego kres . [*]
takajakaś18

Sortuj wg