Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez solipsea 15 kwi 2010, 22:18
montechristo napisał(a):
fobia napisał(a):montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.
Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.
O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.
A także o ich ojcach i dziadkach którzy byli mordowani w wiezienniach UB.
Tylko tyle.

Szczerze mówiąc nie wiem, co ma piernik do wiatraka... Piszesz nie na temat.

Poza tym przeraża mnie styl Twoich wypowiedzi. Jakaś nienawiść do ludzi od Ciebie bije... :/
solipsea

przez montechristo 15 kwi 2010, 22:19
solipsea napisał(a):
montechristo napisał(a):
fobia napisał(a):montechristo, człowieku co Ty masz z tym Urbanem i komuną? . Mam wrażenie ,że Ty masz jakąś schizę :roll:

Nie. Absolutnie nie. Ale żyłem jako bardzo młody człowiem, bardzo. I pamietam morderstwa ludzi z SB dokonywane na ludziach, Grzegorz Przemyk lat 18, Jan Wisniewski zastrzelony w Gdańsku, ks. Jerzy Popieuszko, i tysiące innych.
Pamietam równiez o SBckich pomysłach jak kobietą działaczką solidarności kazali które były w ciąży kazali skakać na proste nogi ze stołu żeby poroniły.
O tysiącach polaków wtrąconych do wiezięń z przekonania i milionach które mmusiały wyjechać z tego zniewolonego kraju.
Tylko tyle.

Szczerze mówiąc nie wiem, co ma piernik do wiatraka... Piszesz nie na temat.

Poza tym przeraża mnie styl Twojej wypowiedzi. Jakaś nienawiść do ludzi od Ciebie bije... :/

Nie. To jest zwykła pamieć. Masz rację o strasznych rzeczach. Ale pamieć jest.

przez linka 15 kwi 2010, 22:22
Monika1974 napisał(a):Nietaktem jest uczestniczyc w tym, w czym się nie powinno. Nie mamy prawa współdecydować o miejscu pochówku Pary Prezydenckiej, jak również każdego kto nie jest naszą rodziną i nie jest nam bliski.

Zgadza się, ale Wawel to nie jest przydomowy ogródek należący tylko i wyłącznie do kościoła - to miejsce symboliczne, spuścizna narodowa i mamy prawo wyrazić swoje zdanie - jeśli coś nam się nie podoba. Jest to niejako własność całego narodu.

Monika1974 napisał(a):Prawdą jest ,że nigdy nie bylo takich jaj jak obecnie.......ośmieszamy się.......a jest zaloba narodowa.

Ośmieszające jest unoszenie pana Kaczyńskiego i jego żony do rangi Króla, Królowej, ludzi którzy swymi zasługami wpisali się w pamięć narodową, historię i bez których państwo Polskie nie byłoby tym czym jest teraz. Nie łączmy braku szacunku dla umarłych z protestami bo dotyczą zupełnie czego innego......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 15 kwi 2010, 22:33
montechristo napisał(a):

Tylko tyle.

[Dodane po edycji:]

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.
Nieudanym naszczeście.

Ale tamte czasy minęły a ja mam wrażenie ,że Ty ciągle w nich zyjesz :roll:

eligojot napisał(a):Trafiłem na ciekawy filmik. Cyfrowa stabilizacja obrazu wykazała, że nikt nie wychodzi z wraku tupolewa, a to jedynie gałązka z pierwszego planu plus wstrząsy dają wrażenie, że coś się tam dzieje.

http://www.youtube.com/user/normanleto

Wiedziałam, że da się to jakoś sensownie wytłumaczyć,strasznie chudy był ten "człowiek" ;)

przez *Monika* 15 kwi 2010, 22:36
Ilu ludzi........tyle zdań.

W dawnych czasach był Król, Ksiązę, Królowa, Władca....... Dzisiaj jest Prezydent, Burmistrz, Starosta, Wójt, Soltys........
Nazewnictwo się zmienia wraz z upływem czasu. Czymze jest minuta czy sekunda wobec wieczności?
Czasy się zmieniają.........ludzie są ludźmi..........
Za czasów królów też rodzina decydowała o pochówku, a nie kler pospólstwo czy plebs.
Obrazek
Główny Moderator

przez montechristo 15 kwi 2010, 22:37
fobia napisał(a):
montechristo napisał(a):

Tylko tyle.

I jeszcze pamiętam o komunistycznym spisku służb specjalnych na naszego rodaka JANA PAWŁA 2.
Nieudanym naszczeście.

Ale tamte czasy minęły a ja mam wrażenie ,że Ty ciągle w nich zyjesz :roll:

eligojot napisał(a):Trafiłem na ciekawy filmik. Cyfrowa stabilizacja obrazu wykazała, że nikt nie wychodzi z wraku tupolewa, a to jedynie gałązka z pierwszego planu plus wstrząsy dają wrażenie, że coś się tam dzieje.

http://www.youtube.com/user/normanleto

Wiedziałam, że da się to jakoś sensownie wytłumaczyć,strasznie chudy był ten "człowiek" ;)

Też mam taką nadzieję że mineły. Natomiast zostałem poproszony o co chodzi z systemem komunistycznym do wyjaśnienia co uczyniłem.

przez fobia 15 kwi 2010, 22:38
Monika1974, czasy się zmieniają ,ale królowie i królowe są też w dzisiejszych czasach. Może nie w Polsce ,ale są ;)

przez Receptor1 15 kwi 2010, 22:43
Najlepsze jest to, że kto nie jest za PiS to jest gorszy i zieje nienawiścią, a tak naprawdę to wy tu szkalujecie i zabraniacie wyrażania własnego zdania, przeszkadza wam to, że ktoś piszę dużymi literami co to ma do rzeczy? No jesteście cool, nawet w tak tragicznej chwili musicie pluć na PiS i Prezydenta... Idzcie może pojezdzić sobie autostradami Tuska

Co do niedoinformowanych to rodzina nie wybiera gdzie Prezydent ma być pochowany.

P.S Jak Piłsudskiego chowano też były podziały

"Gdy w maju 1935 roku postanowiono, że ciało zmarłego marszałka Piłsudskiego (zgodnie z jego życzeniem) spocznie na Wawelu, natychmiast pojawiły się głosy sprzeciwu. Protesty szybko nabrały rozmachu, przez Polskę przetoczył się "konflikt wawelski". Wiele osób uważało, że marszałek nie jest godzien tego, by pochować go obok królów. Ostatecznie jednak Piłsudski został w Krakowie."
Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 22:45 przez Receptor1, łącznie edytowano 2 razy

przez *Monika* 15 kwi 2010, 22:44
Królowie czy Prezydenci............to są ludzie. Pierwsi żyli dawno, dawno temu, drudzy nieco później......ech...........

niech sobie decyduje rodzina........ja i tak na to nie mam wpływu i nawet nie chciałbym mieć.......postawa wycofująca ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez solipsea 15 kwi 2010, 22:45
Wnioskuję o zamknięcie tego tematu. Dla dobra ogółu forumowego.
solipsea

przez linka 15 kwi 2010, 22:53
Dla dobra ogółu zamykam, może gdy emocje opadną będziemy w stanie merytorycznie podyskutować.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg