Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 15:01
Zenonek- BŁAGAM WAS, PRZENIEŚCIE SIĘ DO TEGO TEMATU Z LINKA PONIŻEJ, WYSTARCZY NA NIEGO KLIKNĄĆ :!:

dyskusja-na-temat-dotacji-i-polityki-t20497.html -> O TEN LINK, WIDAĆ ?

Dziękuję.
magdalenabmw

przez bunny_wrrr 15 kwi 2010, 15:14
zastanawia mnie jedno - w 'zalobnym' temacie mozna pisac ze prezydent byl zlym prezydentem a nie mozna na ten temat dyskutowac? i co zmieni to ze powrzucamy sobie w innym temacie :roll:
jeszcze raz: czy ktos moglby mi rzeczowo opowiedziec na pytanie dlaczego l.kaczynski byl zlym prezydentem? pytam serio
ze nie znal jezykow ze sapal ze irasiad ze borubar ze szalik ze niski do mnie nie przemawiaja to wiem i ja z przypadkowych zaslyszanych informacji z mediow i nie uwazam takich argumentow za merytoryczne
z kolei stwierdzenie ze byl zlym prezydentem bo nie byl dobrym nie wyczerpuje tematu
czy ktos kompetentny politycznie moglby mi to wyjasnic? i to najlepiej dosc szczegolowo jak dla politycznej analfabetki przystalo ;)
nigdzie nie znajduje odpowiedzi na to pytanie a chcialabym ja znac
poza tym chyba warto posluchac tez i tej drugiej strony
ten tekst: http://www.rp.pl/artykul/461351_Krasnod ... kadza.html zrobil na mnie duze wrazenie...

co do wawelu jeszcze jedno slowo: w jednym z linkow ktore podalam wczesniej pisza jak powstal ten pomysl - nie wiem czy to prawda ale jak dla mnie to moglo tak wygladac
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez depresyjny86 15 kwi 2010, 15:16
bunny chyba jesteś ślepa ;) przeczytaj jeszcze raz ten temat.Albo inaczej:spójrz na temat obiektywnie.
Poza tym piszesz o masce nadawanej przez media....a sama podajesz link do artykułu z Rzeczpospolitej-gazety która bardzo lubi PiS :mhm:
Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 15:19 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 15:18
Bunny- temat o żałobie i Wawelu przeniósł się na dotacje unijne i opinie o partiach politycznych, dlatego tamtą dyskusję przenieśliśmy do innego tematu, żeby tego nie śmiecić.
magdalenabmw

przez Korba 15 kwi 2010, 15:22
o złym prezydencie czy też dobrym, jak kto woli, jak najbardziej. właśnie o to nawoływałam. prosiłam tylko, żeby rozmowy o Złym Tusku przenieść gdzie indziej... :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez bunny_wrrr 15 kwi 2010, 15:35
darku nie jestem slepa i uwaznie czytam wszystko co piszecie
nie wiem czy jestem obiektywna ale na pewno nie jestem propisowa czy nawet proprezydencka
jesli juz moge sie okreslic to raczej apolityczna w ogole
chodzi mi tylko o to ze chcialabym sie teraz jakos do tego wszystkiego ustosunkowac
o zadnej masce mediow nigdzie nie napisalam a artykul - wlasnie o to mi chodzilo ze jest stronniczy
slucham i jednej i drugiej strony i poki co tylko po jednej stronie znajduje przekonujace mnie argumenty (przekonujace przynajmniej do tego by zastanowic sie jak to naprawde bylo)
konkretow mi brak po prostu widze tylko generalizowanie
nawet w twojej wypowiedzi:
człowiek nerwica napisał(a):Kaczyński był złym prezydentem,ciągle kłócił się z premierem,odznaczał się wyjątkową małostkowością,co chwile było jakieś weto z jego strony,właściwie ani przez chwile swojego urzędowania nie był obiektywny i cały czas wspierał swoją macierzystą partię.On również dołożył kilka kamyczków do polskiego bagienka politycznego.
o co? w jakich sytuacjach? itd itp
chcialabym to wszystko po prostu zrozumiec
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez depresyjny86 15 kwi 2010, 15:37
przeczytaj dokladnie forum,albo moje poprzednie posty.

przez linka 15 kwi 2010, 15:45
Zenonek, :blabla: Tusk to, Tusk tamto....... :silence: !! Skończ już ten temat bo premier nikogo tutaj nie interesuje.

Hmmm a z czego to wynika, ze Kwaśniewski był bardziej lubiany przez media - potrafił się z nimi dogadać - czego Kaczyński nigdy nie umiał.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 kwi 2010, 15:45
Ale Wy zaślepieni jesteście...tragedia...

przez zbychu 15 kwi 2010, 15:54
Miedzy Bogiem a prawda to 90 % polityków w Polsce to karierowicze ... mam płakać za kimś co nic sobie nie robił z faktu ze zarabia 20 tys. zł. miesiecznie a tymczasem minimalna płace dla znacznego odsetka tych co go wybrali ustalił na kwote1278 zł.?? ..marzenie scietej głowy... przyjdzie czas na chłodna kalkulacje to szybko zmienicie ton z naiwnego idealizmu na racjonalny pragmatyzm w mysleniu.
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez depresyjny86 15 kwi 2010, 15:59
Hmmm a z czego to wynika, ze Kwaśniewski był bardziej lubiany przez media - potrafił się z nimi dogadać - czego Kaczyński nigdy nie umiał.

Dokładnie.

przez ESTER_ 15 kwi 2010, 16:07
bunny_wrrr napisał(a):slucham i jednej i drugiej strony i poki co tylko po jednej stronie znajduje przekonujace mnie argumenty (przekonujace przynajmniej do tego by zastanowic sie jak to naprawde bylo)

A po której stronie jeśli można wiedzieć ?
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 16:08
zbychu napisał(a):Miedzy Bogiem a prawda to 90 % polityków w Polsce to karierowicze ... mam płakać za kimś co nic sobie nie robił z faktu ze zarabia 20 tys. zł. miesiecznie a tymczasem minimalna płace dla znacznego odsetka tych co go wybrali ustalił na kwote1278 zł.?? ..marzenie scietej głowy... przyjdzie czas na chłodna kalkulacje to szybko zmienicie ton z naiwnego idealizmu na racjonalny pragmatyzm w mysleniu.

Zanim zaczął zarabiać te 20tys to musiał przejść daleką drogę, zdobyć wykształcenie itd. I chyba nie tak łatwo zostać prezydentem. Wg mnie to i tak mało zarabiał jak na prezydenta. Jest wieeeeele osób w tym kraju które zarabiają więcej miesięcznie, a nie mają takiego wykształcenia itd.
magdalenabmw

przez zbychu 15 kwi 2010, 16:11
Tak sie skłaDA MADZIU ZE NIE PISAŁEM O PREZYDENCIE BO JEMU SIE NALEZY Z TYTUŁU EKSPONOWANEGO I REPREZENTACYJNEGO stanowiska jakie piastuje nawet i 30 tysmies..chodziło mi o posłów i senatorów
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

Sortuj wg