Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez zbychu 15 kwi 2010, 14:30
magdalenabmw czytaj ze zrozumieniem dziewczyno ,pisałem ze tak było za rzadów PIS-u,teraz uswiadamiam Cie ze rzadzi PO od dwóch lat i od chwili przejecia przez nich władze bezrobocie galopujaco wzrosło
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez zbychu 15 kwi 2010, 14:33
madgalena to bmw to za ziemnieki zebrane z pola rodzice Ci zafundowali....ok zarcik ,zapewne sie na nich znasz
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez linka 15 kwi 2010, 14:34
zbychu, no a wzrasta TYLKO dlatego że rządzi PO a nie PIS :lol: :lol: :lol: :lol:
Przecież kryzys gospodarczy nie ma tu nic do rzeczy.

Zenonek, nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale moi znajomi bez najmniejszych problemów (za Tuska :lol: ) dostali dotacje unijne na rozwój małej firmy ..........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 15 kwi 2010, 14:35
Zenonek, w tym wątku nazwisko TUSK wymieniłeś więcej razy niż nazwisko KACZYŃSKI. Naprawdę nie widzisz w tym nic niepokojącego? Nie daje Ci to do myślenia? Ty nie szanujesz ś.p. prezydenta. Chorujesz na TUSKową wściekliznę. Proszę swoje tyrady przenieś gdzie indziej. Mógłbyś to zrobić? Przystopować? Umiarkowanie - znasz takie słowo?
Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 14:42 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez zbychu 15 kwi 2010, 14:37
linka oczywiscie PO jest cacy i co złego to nie ona..przynajmniej znamy Twoje preferencje polityczne 8)

przez ESTER_ 15 kwi 2010, 14:37
O kurcze zrobiło się gorzej niż w sejmie.... :silence:
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:37
Skoro pytacie to odpowiem- moją firmę założyłam JA i nikt mi na nią nie dał pieniędzy. Wystarczy ruszyć mózgiem i można w życiu zrobić coś ciekawego, Jeśli tak Was to interesuje to ok- cała inwestycja kosztowała mnie 3tys sprzęt, 1tys zaopatrzenie na pierwszy tydzień, lokal znalazłam po znajomości, do tego prąd 600zł, a reszta się kręciła. Tyle to chyba można odłożyć pracując nawet w Tesco za 1000zł netto, prawda?
Wystarczy pomysł i ryzyko we krwi. A moi rodzice nie są bardzo bogaci- to co mają zawdzięczają swojej ciężkiej pracy. Dotację dostali, bez znajomości.

Proszę nie piszcie tu o moich rodzicach, bo to nie o nich temat, poza tym nie znacie ich i to niegrzeczne z Waszej strony.
I ponawiam prośbę- załóżcie osobny temat na takie dyskusje, tutaj są nie na miejscu.

p.s. Moi rodzice nie robią w polu i proszę ich nie obrażać :!:
magdalenabmw

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:45
Zenonek napisał(a):
Magdalenabwm Srenia firma to juz sa zyski w granicach 1 mln rocznie - zatem teoretycznie osoby majace srednia firme sa bardzo bogaci.

No okej, więc mam bardzo bogatych rodziców. I co, zmieniło to Twoje życie? Przecież to ich sprawa, ciężko pracują na sukces.
I nikomu nie smarowali aby dostać dotację. Wystarczy mieć pomysł, którego Ty zapewne nie miałeś, nie dostałeś dotacji, a teraz się wyżywasz.

Zenonek napisał(a):Natomiast za dotacje unijna w Polsce trzeba naprawde niezle posmarowac i to i tak nie daje gwarancji sukcesu misji :P.

Dobrze wiedzieć. Mając swoją firmę i zapisując się na kurs na dotacje (mając już pewność że ją dostanę, wystarczyło porozmawiać z urzędnikami i usłyszeć że faktycznie mam dobry pomysł i mam bardzo duże szanse) miałam niecałe 20lat.
Możesz mi przypomnieć komu przysmarowałam? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć... :roll:
magdalenabmw

przez Korba 15 kwi 2010, 14:45
ręce z biustem opadają...........
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:47
magdalenabmw

przez linka 15 kwi 2010, 14:48
zbychu, nie masz pojęcia o moich poglądach politycznych bo nigdzie nie napisałam z jaką partią sympatyzuje - więc jak widać Ty uwielbiasz nadawać łatki .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:51
magdalenabmw

przez Korba 15 kwi 2010, 14:52
Zenonek napisał(a):Magadalenabmw Jasne, ze zmienilo hahaha :P dobrze wiedziec -zartuje. Jak masz takich dzianych rodzicow (oczywiscie jesli nie sciemniasz - pisac kazdy moze) to powinnas lezec do gory brzuchem i zwiedzac swiat czy cokolowiek co tam lubisz ^^.

Tak sie sklada, ze mam dziesiatki (w sumie to setki nawet) znajomych przedsiebiorcow - i wiem, ze NIKT nie dostal dotacji za Tuska.

Rozumiem, ze tobie sie akurat udalo - no ok winszuje wiedzy !

jesteś typowym przykładem ciasnoty umysłowej, która się rozszerza.....
wybaczcie, ale nie da się....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:53
dyskusja-na-temat-dotacji-i-polityki-t20497.html -> TAM piszcie :mrgreen:
magdalenabmw

Sortuj wg