Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez eufrozyna 15 kwi 2010, 11:54
Przepraszam bardzo ale mam tego dość. To jest już przesada.

Media są totalnie zdominowane przez informacje o sobotniej tragedii czy o sporach dotyczących pochowania prezydenta na Wawelu. Czuję się w pewnym sensie odcięta od świata! Żadne informacje poza tą katastrofą nie są przekazywane. A jeżeli już, to chyba tak żeby nikt ich nie zauważył.
To jest jakiś paradoks. Ludzie płaczą, lamentują, że taka tragedia się wydarzyła. Tymczasem na świecie dzieją się kolejne , np. trzęsienie ziemi w Tybecie. Wielu ludzi zmarło. A nikt się nawet tym nie przejmuje. Następna rzecz, erupcja wulkanu na Islandii i zagrożenie jakie to spowodowało.
Ja rozumiem, że katastrofa lotnicza w Smoleńsku jest ogromną tragedią. Trzeba o tym mówić. Też jest mi bardzo przykro. Bardzo żal mi tych ludzi, przede wszystkim właśnie jako ludzi mających rodziny itd., nie jako polityków, bo politycy to byli z nich raczej marni.

Ale czy tak trudno chociaż podać wiadomość w TV, że takie rzeczy się dzieją???!!! No tak nie można!
eufrozyna

przez linka 15 kwi 2010, 12:09
Zenonek napisał(a):Linka - wlasnie o tym mowilem - uwierzylas w ta obrzydliwa maske, ktora przykleily mu media.

Tak tak, on był męczennikiem niemalże........może ujmę to inaczej, słyszałam na własne uszy te jego teksty a przy orędziach ( nie sterowanych medialnie) ledwo wytrzymywałam

Zenonek napisał(a):Otoz Kaczynski umial sie zachowac doskonale i mial wielce wysoka kulture osobista.

Tak, a spieprzaj dziadu i małpa w czerwonym doskonale o tym świadczą.....

Zenonek napisał(a):Wielu osobym z roznych srodowisk nie podoba sie to, ze na Wawel bedzie teraz tez niejako symbolem ofiar Katynia !!

:shock: :shock: :shock: Ty chyba sobie żartujesz - buahahahhahaaaaaaa - kilkusetletnie tradycje, symbolika tego miejsca mają się zmienić teraz nagle.......zejdź na ziemię.....

Zenonek napisał(a):Bardzo dobrze im tak.

Pewnie, a niech mają za swoje........ :roll:

Zenonek napisał(a):Homofob - bezsensowne okreslenie wymyslone przez pewne srodowiska.

Kaczynski nie byl raczej homofobem tylko homorealista.

No i niestety nigdy w tym temacie się nie zgodzimy......skoro dla ciebie homofob to synonim słowa homorealista - to .....mi brakuje słów.

[Dodane po edycji:]

Zenonek napisał(a):Barack Obama nie przylecialby nigdy osobiscie do Polski gdyby nie SZANOWAL Kaczynskiego.
Podobnie jescze pare innych glow panstw.

Barack Obama, jak i większość innych prezydentów - ma w głębokim poważaniu Polskę, nikomu nie jesteśmy w stanie zagrozić więc dla nikogo się nie liczymy - jesteśmy kloaką Europy, poniewieraną od lat.
Przyjeżdżają bo tak wypada i tego się oczekuje od prezydentów, z szacunku do zmarłego.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 kwi 2010, 12:57
Linka - Nic dodać nic ująć ;) .Kaczyński nic wielkiego dla kraju nie zrobił,a wręcz niszczył wizerunek naszego kraju na świecie.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 13:02
człowiek nerwica napisał(a):Linka - Nic dodać nic ująć ;) .Kaczyński nic wielkiego dla kraju nie zrobił,a wręcz niszczył wizerunek naszego kraju na świecie.

Ja też tak myślę.
magdalenabmw

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 13:40
Widzę, że mamy skrajnego prawicowca na forum :mrgreen:
Ja osobiście nie popieram ani PO, ani PISu, choć bardziej skłaniam się do PO (z niektórymi ich założeniami się zgadzam, z niektórymi nie. I podobnie z PISem) .
Natomiast jestem zdania że Prezydent przez kilka lat siedział pierdząc w stołek, i jego 'bohaterska śmierć na służbie' to ciut za mało żeby go uznać za kogoś zasłużonego dla Narodu.
A że co, że Wawel teraz będzie symbolem Katynia? :lol:

Wiecie co ja myślę o tych wszystkich partiach?:
http://www.youtube.com/watch?v=TzT7dKWLgKM

O, tyle. :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

p.s. O jakiej 'kapsule ochronnej dla Prezydenta' piszesz?
magdalenabmw

przez tet 15 kwi 2010, 13:44
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, ze muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.

św. Tomasz
tet

przez zbychu 15 kwi 2010, 14:09
Ja oceniam polityków na podstawie tego co zrobili dla swojego narodu bo w istocie ich funkcja jest działanie w imie dobrze pojetego interesu społeczeństwa które ich wybrało i które im płaci..licza sie wymierne korzysci a za rzadów PIS-u znaczna czesc społeczeństwa mogła stac sie włascicielami własnych mieszkac za symboliczna złotówke(wielki plus dla tej partii),podwyzszano minimalna płace dwu ktotnie,zmniejszone zostało bezrobocie dzieki intensywnej polityce zmniejszającej koszty pracy i przyciagającej kapitał zagraniczn-to jest rzeczywisty wkład dorobku okreslonych partii w dobro szarego obywatela...puste obietnice PO i lewicy swiadcza tylko o tym ze te partie nie maja nic do zaoferowania zwyczajnym ludziom
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez linka 15 kwi 2010, 14:14
Yhh słuchaj, jak dla mnie możesz sobie oglądać nie pro Tuskową telewizję Trwam, czy tam słuchać ojca dyrektora, mało mnie to interesuje.
Zaufaj mi, gdybym miała w tym momencie szansę - wyjechałabym z Polski szybciutko, nie jestem przywiązana do swojej ojczyzny na tyle, aby trwać tu - jeśłi gdzie indziej miałabym większą szansę rozwoju, lepszą pracę, wizję na lepsze stworzenie rodziny i wychowanie dzieci. Poza tym ja nie psioczyłam ani razu w moim poście na Polskę - tylko opisuję to co widzę, my sobie możemy szanować nasz kraj.....ale inne kraje nie muszą, bo bogaci jesteśmy jedynie w historię.
Nie przyklejam nikomu łatki homofoba - Kaczyński nim najzwyczajniej w świecie był - a wnioskuję to po jego wypowiedziach.....i stosunku do homoseksualizmu. Nikt tu nikomu łatki nie przypina - a skoro to te złe media tak kreowały mu wizerunek a on z tym nie walczył - znaczy - podobało mu się? A jak ktoś nie radzi sobie z mediami - nie nadaje się do polityki - proste.

Nie jesteś w stanie zrozumieć, ze mam inne przekonania niż miał prezydent i po prostu uważałam, że nie był dobrym urzędnikiem państwowym?
Media nie mają tu nic do rzeczy.......

ps. Od kiedy to mamy klasy społeczne w Polsce ?? I jeśli byłbyś łaskaw mi przedstawić podział społeczeństwa i wymienić skład takich klas.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 15 kwi 2010, 14:15
Drogi Zenonku

Proponuję założyć temat "nienawidzę Tuska".
Jeśli tak bardzo szanowałeś Lecha Kaczyńskiego dlaczego wątek o jego śmierci czynisz miejscem gdzie wydalasz z siebie morze jadu i nienawiści?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:20
zbychu napisał(a):znaczna czesc społeczeństwa mogła stac sie włascicielami własnych mieszkac za symboliczna złotówke

Szkoda, że się nie załapałam i musiałam dać prawie dwieście tysięcy razy więcej niż 'wybrańcy'.

zbychu napisał(a):podwyzszano minimalna płace dwu ktotnie

Chyba nie piszemy o tym samym kraju?

zbychu napisał(a):zmniejszone zostało bezrobocie dzieki intensywnej polityce zmniejszającej koszty pracy i przyciagającej kapitał zagraniczn

Tak, bezrobocie mamy malutkie. Wystarczy poszukać pracy... Jak znajdziesz w pół roku to masz farta. No ale mniejsza z tym, może faktycznie coś się polepszyło.

Zenonek- argumentów czemu PO jest lepsze nie będę przytaczać, bo nie uważam że PO jest lepsze. Napisałam tylko że bardziej się ku nich skłaniam, ale w wielu kwestiach się z nimi nie zgadzam, tak samo jak z PISem- pewne ich założenia popieram, a inne nie. Nie jestem skrajnie za żadną z tych partii. Dlatego nie ma co rozwijać tego wątku i ciągnąć dyskusji bijąc się na argumenty.
Czemu uznałam że jesteś prawicowcem? Bo widzę że pasjonujesz się polityką PISu.
A jeszcze co do tego że Tusk gnębi małe przedsiębiorstwa- sama jestem posiadaczką zawieszonego obecnie małego przedsiębiorstwa, i tak się składa że bardzo łatwo jest ludziom takim jak ja postarać się o dotację z UE- a to wg mojego mniemania zasługa rządu, któremu patronuje Tusk. Ale nie jestem jego fanką, żeby nie było. Nie podoba mi się to, że upadła Stocznia koło mojego domu- a on chyba miał w tym udział...

A o polityce pewną wiedzę mam, zdałam maturę z WOSu na 90% (a WOS to przede wszystkim polityka), więc chyba nie tak żle jest z moją wiedzą w tym temacie.

Bądz co bądz nie zamierzam się spierać bo nie mam o co. Gdybym była mocno za PO albo mocno za PISem to moglibyśmy podyskutować, ale nie jestem więc nie widzę sensu. Poza tym to nie jest odpowiedni temat na tego typu dyskusje. Tak myślę.
Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 14:23 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Korba 15 kwi 2010, 14:23
dodając do tego co powyżej napisała Magda, wykazujesz to samo co PiS ślepe zacietrzewienie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Korba 15 kwi 2010, 14:26
Jeżeli ktoś tu jesteś zaślepiony nienawiścią to Ty. Spójrz na ilość wykrzykników, wielkich liter i pogrubień w Twoich tekstach. W każdym poście pada nazwisko TUSK.
Racz zauważyć, że to jest wątek nazwijmy go żałobny. Chcesz drzeć pyska i szukać afer, zapisz się do PiS-u, ale w tym wątku bardzo Cię proszę - ogarnij się i przystopuj. Nie przystoi.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 14:27
Zenonek napisał(a): Magalenabmw Latwo jest o dotacje unijna ? HA_HA-hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahha - tak sie sklada, ze za Tuska bez wysoko postawionych znajomosci - normalny czlowiek NIE ma ZADNYCH szansa na dotacje.
.

Wiesz czym się różnimy- ja i Ty? Tym, że Ty masz wiedzę teoretyczną z telewizora, a ja mam wiedzę praktyczną bo sama prowadziłam małe przedsiębiorstwo. Moi rodzice prowadzą średnie- dostali dużą dotację z UE, a nie mają znajomości. I co?
Ja też już złożyłam papiery, byłam zapisana na kurs, na 100% bym dostała kasę- ale musiałam zawiesić działalność bo się przeprowadziłam (długa historia).

To, czy dostanie się dotację zależy od tego, na co ją chcesz, i czy masz dobry pomysł.

Więc nie mamy o czym dyskutować. Ty znasz teorię, ja znam praktykę. No chyba, że też masz swoją firmę i Ty, albo Twoi bliscy nie dostaliście dotacji i w ogóle masakra z dotacjami - to okej, możemy dyskutować, najlepiej na pw albo w innym temacie.
Ale jeśli Twoja wiedza opiera się tylko na mediach, to ja podziękuję.
W ogóle może weż załóż osobny temat, hym? Bo w tym nie wypada nawet...
magdalenabmw

przez linka 15 kwi 2010, 14:30
Zenonek, Wyraźnie napisałam stronę wcześniej:
Jako prezydent państwa w UE NIE potrafił porozumiewać się w ŻADNYM obcym języku, to w ojczystym seplenił, sapał i wzdychał - aż ciężko było słuchać jego orędzia. Nie potrafił się zachować - chyba, że spieprzaj dziadu i małpa w czerwonym to całkiem kulturalne wyrażenia. Umiał się pokazać jako człowiek o zamkniętym umyśle, jako nacjonalista i homofob, do wszytskiego mieszał religię.
Prezydent ma funkcję głównie reprezentacyjną - więc z tej moim zdaniem wywiązywał się źle.
Przyjaciel forum

Sortuj wg