Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez wovacuum 10 kwi 2010, 12:37
Farrokh Bulsara, pogièlo Cie stary czy jak??
wovacuum

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 12:38
Nie ty rozstrzygasz o tym co jest na miejscu .. to sa moje przemyslenia ,dzisiaj ubolewamy za tydzien emocje opadna i bedziemy rozpatrywac ta sprawe w kategoriach politycznych ... nikt nie musi sie zgadzac z tym pogladem,ja tez jestem nieomylny ale wiem ze sa ludzie którzy mysla podobnie jak ja w tej materii

przez paradoksy 10 kwi 2010, 12:40
Farrokh Bulsara napisał(a):Nie ty rozstrzygasz o tym co jest na miejscu .. to sa moje przemyslenia ,dzisiaj ubolewamy za tydzien emocje opadna i bedziemy rozpatrywac ta sprawe w kategoriach politycznych ... nikt nie musi sie zgadzac z tym pogladem,ja tez jestem nieomylny ale wiem ze sa ludzie którzy mysla podobnie jak ja w tej materii

poza tym, że robisz konkretny offtopic insyuując to, co insynuujesz, to masz jakieś dowody? :shock:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 10 kwi 2010, 12:40
w takich chwilach czas staje w miejscu, a my stajemy się mali w obliczu tragedii...

nie dociera to do mnie. chciałabym jeszcze raz obudzić się, włączyć tvn24 i żeby było jak zawsze...
a poza tym przeraża mnie wymiar symboliczny tego wydarzenia.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 12:42
Nie mam dowodów bo i nie pisze ze tak jest napewno,wyraznie napisałem ze takie sa moje intuicje w tym temacie..słuszne czy nie słuszne to tylko Bóg jedyny wie

przez sabinka19 10 kwi 2010, 12:43
Coś strasznego, ale niby trzy osoby walczą o przeżycie. Tak w tv mówili.....

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 12:45
Jednak 89 osób, to pewne. Właśnie na tvn'ie całą listę czytali.

A pilotowi mówili, żeby nie lądował i chwilę wcześniej odwołali inny samolot. Ale on się uparł ponoć.
magdalenabmw

przez Farrokh Bulsara 10 kwi 2010, 12:46
Śmieszy mnie poprostu ludzka perfidia,jeszcze wczoraj co poniektórzy wyrazali sie pogardliwie o pewnych politykach a dzis po tragedii tych samych których mieszali z błotem opłakuja..zero konsekwencji,zero godnosci..pokolenie JP 2 nieistnieje i nigdy istniec nie bedzie

przez paradoksy 10 kwi 2010, 12:47
Farrokh Bulsara napisał(a):Nie mam dowodów bo i nie pisze ze tak jest napewno

tak myślałam.
co innego napisać stwierdzenie, a co innego podać swoje domysły. popracuj nad formą :roll:

Przedstawiciele władz rosyjskich poinformowały, że białoruskie lotnictwo wielokrotnie ostrzegało polskich pilotów Tu-154 przed złą pogodą i trudnymi warunkami do lądowania w Smoleńsku. Mimo ostrzeżeń załoga zdecydowała się lądować zgodnie z planem. Agencja Interfax powołując się na Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych informuje, że zginęło 96 osób, w tym 88 pasażerów i członkowie załogi.
paradoksy

przez magdalenabmw 10 kwi 2010, 12:47
p.s. Nie ma żadnych osób które walczą. Jedna kobieta z tej listy nie stawiła się do odprawy, dlatego były niejasności. Teraz lista jest pewna.

[Dodane po edycji:]

Jezu, dajcie już spokój! Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ale to nie jest czas na dyskusje. Można raz napisać i wystarczy.
magdalenabmw

przez sabinka19 10 kwi 2010, 12:48
Niby nie można się wypowiadać o zmarłych osobach negatywnie. Ale to prawda,że kiedy żyli, wszyscy ich krytykowali, a teraz dobrze o nich mówią......

przez Korba 10 kwi 2010, 12:49
Farrokh Bulsara, po pierwsze sprawdź definicję słowa 'perfidia', po drugie krytyka kogoś nie jest równoznaczna z życzeniem mu śmierci, po trzecie najlepiej pochyl się nad tym co się stało a jak chcesz wymyślać teorie spiskowe poszukaj pracy w super-ekspresie.

Płażyński też tam był :(
Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 12:50 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MOCca 10 kwi 2010, 12:49
Zginął Prezydent RP - profesor nadzwyczajny Lech Kaczyński, były Prezydent RP na Uchodźstwie - Ryszard Kaczorowski i kandydat na Prezydenta RP -Jerzy Szmajdziński, tyle wybitnych jednostek zginęło, tego jeszcze na świecie nie było.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Anja01 10 kwi 2010, 12:49
Nie kłóćmy się. wszyscy jesteśmy rozbici i poddenerwowani. Nie warto zaczynać dyskusji, bo jeszcze powiemy coś czego nie myślimy i nie chcemy powiedzieć.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Sortuj wg