Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2010, 16:37
Idąc "ich" tokiem, Ryszard Kaczorowski tez powinien byc na Wawelu pochowany, a jakos o tym nim nie pomyśleli...
Swoja droga , teraz to sie bedzie działo, niezły bojkot i podział na roznych portalach n/t tego Wawelu... :hide:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 16:40
ALEKS*OLO napisał(a):Idąc "ich" tokiem, Ryszard Kaczorowski tez powinien byc na Wawelu pochowany, a jakos o tym nim nie pomyśleli...
Swoja droga , teraz to sie bedzie działo, niezły bojkot i podział na roznych portalach n/t tego Wawelu... :hide:

Bo rodzina prezydenta zdecydowała, że Maria i Lech Kaczyńscy spoczną na Wawelu. A rodzina Ryszarda Kaczorowskiego postanowiła, że chcą aby został pochowany w Warszawie.

[Dodane po edycji:]

A propo- ponoć decyzja o Wawelu jeszcze nie jest pewna. Decyzję ma podjąć Jarosław Kaczyński dziś wieczorem. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego brat prezydenta ma decydować o tym kto ma spocząć w Sanktuarium jakim jest Wawel dla Polaków.
Czyli potem pochowają tam Kwaśniewskiego, Wałęsę itd...?
magdalenabmw

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2010, 17:00
Jeszcze wpadna na pomysł o kaplicy w Watykanie , obok Papieza...
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 13 kwi 2010, 17:19
Czekajcie.... niedługo usłyszymy gdzie pomnik postawią.

Właśnie przed chwilą gdy włączyłam tvn24 pokazywali Jarosława podczas mszy. Poczułam nieodpartą chęć aby faceta przytulić jak zobaczyłam ból i smutek malujący się na jego twarzy.
Naprawdę czyż potrzebny jest cały wyszukany teatr gestów? Podczas gdy te zwykłe, ludzkie, są o wiele wartościowsze?

Modlę się, żeby ktoś się opamiętał. Niech ktoś im powie, że Wawel to jest przesada...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez pete_27 13 kwi 2010, 18:06
Jak dowiedziałem się, że mają pochować (jeszcze nie wiadomo) parę prezydencką na Wawelu to poczułem najpierw zażenowanie i złość. Podobnie dział w którym pracuję. Skoro mają leżeć koło królów polskich to ja też tak chcę i dzwonię po rezerwację dla mnie miejsca!
pete_27

przez fobia 13 kwi 2010, 18:32
Włąśnie jakiś dziadek na tvp1 mówi ,że takiego drugiego prezydentanie będzie jak Kaczyński i dziękuje mu za to co zrobił dla Polski :shock: Ludzie to zaczyna już być grubo przesadzone ! co za szopka! Zaczynam odczuwać złość zamiast żalu. Jak bardzo jesteśmy zakłamani - najpierw 3/4 ludzi nienawidzi prezydenta za życia a teraz wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach i go wybielają! Śmierć to wielka tragedia, ale tam zginęło przeszło 90 osób - nie tylko sam prezydent i nie wynośmy go na ołtarze!

przez montechristo 13 kwi 2010, 18:40
pete_27 napisał(a):Jak dowiedziałem się, że mają pochować (jeszcze nie wiadomo) parę prezydencką na Wawelu to poczułem najpierw zażenowanie i złość. Podobnie dział w którym pracuję. Skoro mają leżeć koło królów polskich to ja też tak chcę i dzwonię po rezerwację dla mnie miejsca!

Ja jestem za pogrzebem w Warszawie, ale podobno Tusku nie chce bo są obawy ogromych tłumów nawet 2 milionów żałobników - a to byłby jawny gest solidarnosci dla Lecha Kaczyńskiego i PIS

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 18:42
fobia napisał(a):Jak bardzo jesteśmy zakłamani - najpierw 3/4 ludzi nienawidzi prezydenta za życia a teraz wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach i go wybielają!

Powtarzam to od soboty.
magdalenabmw

przez montechristo 13 kwi 2010, 18:44
magdalenabmw napisał(a):
fobia napisał(a):Jak bardzo jesteśmy zakłamani - najpierw 3/4 ludzi nienawidzi prezydenta za życia a teraz wszyscy wypowiadają się w samych superlatywach i go wybielają!

Powtarzam to od soboty.

Ludzie....2 miliony żałobników to prawie największe zebranie ludzie w takim miejscu. Tylko chyba nasz wielki drugi człowiek JP2 miał więcej.

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 18:44
Na Jarosławie też teraz ciąży odpowiedzialna decyzja- cała Polska na niego patrzy i czeka na jego decyzję co do miejsca pochowania jego brata. I co on ma powiedzieć? Jak powie żeby brata pochowali na Wawelu to wyniesie go na piedestał, ale z drugiej strony społeczeństwo może powiedzieć że to pycha z jego strony. Trudny wybór dla niego, i to w takiej chwili...

Porównanie Kaczyńskiego do Jana Pawła II to lekka przesada :!:
magdalenabmw

przez montechristo 13 kwi 2010, 18:47
magdalenabmw napisał(a):Na Jarosławie też teraz ciąży odpowiedzialna decyzja- cała Polska na niego patrzy i czeka na jego decyzję co do miejsca pochowania jego brata. I co on ma powiedzieć? Jak powie żeby brata pochowali na Wawelu to wyniesie go na piedestał, ale z drugiej strony społeczeństwo może powiedzieć że to pycha z jego strony. Trudny wybór dla niego, i to w takiej chwili...

Porównanie Kaczyńskiego do Jana Pawła II to lekka przesada :!:

To prawda - kolejność jest inna JP2 na pierwszym miejscu. Ale jeśli chodzi o walkę z czerwonymi komuchami to co prawda mieli trochę inne metody ale równie konsekwentne.

przez paradoksy 13 kwi 2010, 18:48
magdalenabmw napisał(a):Porównanie Kaczyńskiego do Jana Pawła II to lekka przesada :!:

ale chyba w tym porównaniu akurat nie chodzi o osobę, tylko o to, jak obydwa te wydarzenia (śmierć Papieża i Kaczynskiego) wpłynęły na tożsamość narodową Polaków :!:
paradoksy

przez montechristo 13 kwi 2010, 18:49
paradoksy napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Porównanie Kaczyńskiego do Jana Pawła II to lekka przesada :!:

ale chyba w tym porównaniu akurat nie chodzi o osobę, tylko o to, jak obydwa te wydarzenia (śmierć Papieża i Kaczynskiego) wpłynęły na tożsamość narodową Polaków :!:

Dokładnie. Zgadzam się z Paradoksy

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 18:55
Jedyne co ich łączy to to, że po ich śmierci naród się zjednoczył..... na tydzień. Wg mnie porównanie Papieża do Kaczyńskiego jest nie na miejscu. I tyle.
magdalenabmw

Sortuj wg