Nasz prezydent nie żyje !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nasz prezydent nie żyje !

przez *Wiola* 12 kwi 2010, 23:33
montechristo napisał(a):
Tak, to największa strata od lat, od śmierci JP2 dla Polski.

To chyba do ludzi dotarło, patrząc na to co się teraz w Polsce dzieje. Dobrze ,że chociaż teraz go docenili, lepiej późno niż wcale.
Moderator

przez montechristo 12 kwi 2010, 23:37
wiola173 napisał(a):
montechristo napisał(a):
Tak, to największa strata od lat, od śmierci JP2 dla Polski.

To chyba do ludzi dotarło, patrząc na to co się teraz w Polsce dzieje. Dobrze ,że chociaż teraz go docenili, lepiej późno niż wcale.

To prawda. Ja go zawsze doceniałem. Bo nie był typem karierowicza, cwaniaka, itd, inspirowane media kreowały taki wizerunek wśród karłów moralnych, wsórd ludzi bez ideologi i kręgosłupa moralnego i własnego zdania.
Myślę że cała Polska zobaczyła dla jak wielu ludzi był kimś wielkim. Na scenie politycznej nie widzę godnego następcy.
Tzw. ,,graczy w golfa" myślących tylko o sobie i swojej kasie nie biorę pod uwagę.

przez linka 12 kwi 2010, 23:41
Hmm no nie wiem, był homofobem i nacjonalistą - i tak generalnie rzecz biorąc przykro mi z powodu śmierci niemal 100 osób, bo życie ludzkie jest bezcenne - wielu z nich szanowała, wielu nie i nie zamierzam teraz nikogo wybielać.Szkoda mi wielu osób, posłów - oni mogli zrobić jeszcze wiele przydatnych rzeczy w polityce. Wielka tragedia ludzka - ale nie uważam by był on dobrym prezydentem i zdania raczej nie zmienię, mam tylko nadzieję, że jego brat nie postanowi startować w wyborach........ :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 12 kwi 2010, 23:46
Dla mnie był dobrym. Co oczywiście nie znaczy ,że się zgadzałam ze wszystkimi jego poglądami. Ale to co mówi Montechristo to szczera prawda, nie był karierowiczem, patrzącym jak nabić kabzę sobie i najbliższym kolesiom, a gdzie znajdziemy takiego drugiego?? Więc Jarosław w wyborach, to chyba nie taki zły pomysł.
Moderator

przez montechristo 12 kwi 2010, 23:52
wiola173 napisał(a):Dla mnie był dobrym. Co oczywiście nie znaczy ,że się zgadzałam ze wszystkimi jego poglądami. Ale to co mówi Montechristo to szczera prawda, nie był karierowiczem, patrzącym jak nabić kabzę sobie i najbliższym kolesiom, a gdzie znajdziemy takiego drugiego?? Więc Jarosław w wyborach, to chyba nie taki zły pomysł.

Strzeż nas Panie Boże przed ekipą kolesi od ,,gry w golfa"

Ja wierzę w naszych rodaków choć nieraz bywało tak że jak cześć młodzieży walczyła i gineła za polskę cześć kolaborowała z niemcami z SS i Wermachtu.

Trzeba mieć wiarę że będzie dobrze.

przez linka 13 kwi 2010, 00:39
wiola173 napisał(a): Więc Jarosław w wyborach, to chyba nie taki zły pomysł.

Dla mnie - bardzo, bardzo zły, całkowity brak tolerancji, masakryczny wpływ religii na państwo................
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 13 kwi 2010, 00:45
montechristo, lepsze jawne granie w golfa niż przyczajone spredawnie swoim stanowisk i dobr panstwowych ;)
Ridllic

przez fobia 13 kwi 2010, 11:48
Jarosław w wyborach to fatalny pomysł :? Ponoć matka ciągle nic nie wie a pyta się kiedy Leszek wróci z Katynia - tak na wp piszą. To straszne, chyba serce jej pęknie jak się dowie :cry:

przez Korba 13 kwi 2010, 13:47
nie wierzyłabym w to, co piszą na portalach, piszą, by coś pisać... tak się rodzi plotka...:/ Matka wie czy nie wie..., niech ją Bóg ma w opiece.

jeśli chodzi o Jarosława, z całym szacunkiem, ale jego kandydaturze na prezydenta mówię stanowcze nie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 13 kwi 2010, 13:51
Co sądzicie o pomyśle pochowania prezydenckiej pary na Wawelu?
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 13 kwi 2010, 13:59
linka napisał(a):Co sądzicie o pomyśle pochowania prezydenckiej pary na Wawelu?

Mi się ten pomysł nie podoba. Nie podoba mi się wynoszenie pary prezydenckiej do rangi królów, albo świętych, a z tym mi się kojarzy Wawel. Ponadto ich miejscem była Warszawa, tam żyli, tam był ich dom, tam urodził się Prezydent, tam była ich rodzina.

[Dodane po edycji:]

A wiedzieliście, że brat ojca Marii Kaczyńskiej zginął w Katyniu?
magdalenabmw

przez Korba 13 kwi 2010, 14:33
zgadzam się z Magdą. Wawel to nie miejsce na to.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 13 kwi 2010, 14:39
Wogóle skad oni ten Wawel wytrzasli? Przecierz tam nie chowali nigdy prezydentów? Chyba ze sie myle.
Tez jestem zdania ze Wawel to krolowie .
No to teraz bedzie szopka bo Warszawiacy chcieliby na Powązkach bo blisko a nie Kraków.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez fobia 13 kwi 2010, 14:50
Też jestem przeciwna pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu, bo niby z jakiej racji? :?

Sortuj wg