perfumy z allegro

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

perfumy z allegro

przez swawel 08 kwi 2010, 09:23
Witam,
Jakie macie doświadczenie jeśli chodzi o zakupy perfum poprzez allegro czy macie jakiś zaufanych sprzedawców którzy sprzedają faktycznie orginalne perfumy ?

Re: perfumy z allegroallegro

przez agnieszka.m 08 kwi 2010, 09:50
jeśli chodzi o zakup perfum na allegro, to mam nienajlepsze doświadczenia - dwa razy trafiłam na podróbki. Dobre, konkurencyjne ceny mają perfumerie internetowe, tam na pewno są produkty oryginalne (przenajmniej ja zawsze trafiałam na oryginały). Kupowałam na perfumeria.pl, iperfumy.pl, e-glamour.pl i asteria.pl.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Fable 09 kwi 2010, 11:53
Ja jeden raz w życiu kupiłem perfumy na allegro. Był to Davidoff Coll Water. I cóż... zamapch miał być mocny a ja go wogóle nie czuje :/ Nie wiem co mam o tym myslec:/ A wydałem 99 zł :( Eh..... Teraz powaznie sie zastanowie czy tu kupie perfumy. Chociaz za te oryginalne naprzyklad z sephory to trzeba krocie zaplacic na ktore mnie nie stac :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez majstero 09 kwi 2010, 12:00
Ja raz kupowałem czarnego adidasa (męski) na allegro i bardzo chwale sobie ten zakup. Perfum dostałem oryginalny nie jakąś podróbkę a to wszystko za mniej niż 50% ceny sklepowej.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 12:13
Wiele sklepów na Allegro sprzedaje. A w perfumeriach jest drożej, nawet tych internetowych.

Fable- Coll Water nigdy nie był mocny :P Wiem, bo mój luby kiedyś ich używał, taki delikatny zapach, ledwo czuć w sumie ;)
magdalenabmw

przez paradoksy 09 kwi 2010, 12:24
Fable napisał(a):Ja jeden raz w życiu kupiłem perfumy na allegro. Był to Davidoff Coll Water. I cóż... zamapch miał być mocny a ja go wogóle nie czuje :/ Nie wiem co mam o tym myslec:/ A wydałem 99 zł :( Eh..... Teraz powaznie sie zastanowie czy tu kupie perfumy. Chociaz za te oryginalne naprzyklad z sephory to trzeba krocie zaplacic na ktore mnie nie stac :/

pewnie kupiłeś wodę toaletową, a nie perfumy :mrgreen:

jesli chodzi o zapach to mamy 3 rodzaje :
1) wody toaletowe
2) wody perfumowane
3) perfumy

1) trzymają sie najkrócej i są najmniej intensywne, w przeciwieństwie do 3). Oczywiście 3) są tym samym najdroższe.
Z tego, co kojarze, to Davidoff wypuszcza na polski rynek głównie wody toaletowe.
paradoksy

przez linka 09 kwi 2010, 12:46
Polecam firmę FM, to takie podróby oryginały. W katalogu -> http://www.verso.pl/katalog.pdf mamy numery i odpowiadające im markowe perfumy/wody toaletowe itd. Zamawiamy, dostajemy flakonik (wszystkie numery mają identyczne) z naklejonym numerkiem, zdecydowanie taniej niż oryginał, a muszę powiedzieć, ze niczym nie ustępują prawdziwym zapachom. Są wydajne, dłuugo i intensywnie pachnące. Testowałam i testuję nadal - obecnie mam w domku Opium YSL z FM i jest genialny.
http://www.perfumy.fm/index.php?dzid=32&did=21
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 09 kwi 2010, 12:59
O właśnie Linka. Ja też ich polecam jeśli chodzi o zakupy u nich- Chance Chanel'a z FM lepiej pachną niż oryginały :mrgreen: I te ich zapachy baaardzo długo się trzymają! Z tego co pamiętam to 40zł kosztuje flakon 50ml ?
Ale nie polecam pracy u nich- kiedyś X lat temu byłam na rozmowie, porażka :? :roll:

I też polecam takie perfumy w fiolkach po 20ml, bardzo dobre podróbki :great:

Obrazek
magdalenabmw

przez Fable 09 kwi 2010, 18:25
Hej!

A jakie perfumy mi polecacie??? Tylko takie zeby były mocniejsze od Cool Water. Prosze o profesjonalne propozycje !!!!!!

przez linka 09 kwi 2010, 19:44
Jak można "polecić" komuś perfumy? - albo się podobają, albo nie. Trzeba się bujnąć do perfumerii i testować, testować, testować :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 09 kwi 2010, 20:58
Fable, zalezy co lubisz??korzennne, mocne,orientalne,czy orzezwiajace zapachy ?mojemu malzowi kupuje od Marc O' Polo.Genialne zapachy.rozkladaja mnie na kolana :lol: :twisted:
wovacuum

przez paradoksy 09 kwi 2010, 23:14
Fable napisał(a):Hej!

A jakie perfumy mi polecacie??? Tylko takie zeby były mocniejsze od Cool Water. Prosze o profesjonalne propozycje !!!!!!

idź do jakiejś drogerii i wypróbuj trochę testerów.
paradoksy

Re: perfumy z allegro

przez Fable 10 kwi 2010, 07:43
Tylko ze ja sie kompletnie na tym nie znam :/ A do drogerii mi sie nie chce. Jak znacie jakies fajne perfumy to czekam na propozycje, najlepiej max. do 150 zł. I zeby byly mocniejsze od Davidoff Cool Water - bo tego wcale nie czuje ! :P

Re: perfumy z allegro

przez wovacuum 10 kwi 2010, 09:34
Fable, Marc O'Polo Pure green, Chanel Allure Homme Sport-tak akurat na wiosnè i lato :D
wovacuum

Sortuj wg