Z innej paczki!!Zab madrosci

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Z innej paczki!!Zab madrosci

przez isabella_28 24 mar 2010, 23:04
Wiem,ze to moze nie na temat,ale nie ma mi kto poradzic.Otoz mam pytanie czy wybrzuszenie na koncu dziasla w miejscu,,zeba madrosci'' oznacza to,ze on rosnie??Po drugeij stronie nie mam tego,jest raczej miekkie.Kochani boli mnie pol szczeki co jakis czas i wezel chlonny,ucho lekko.To,ze mam oczywiscie nerwice martwie sie podwojnie.Prosze o rade!!
isabella_28

Re: Z innej paczki!!Zab madrosci

przez soulfly89 29 mar 2010, 16:45
Ha ha nie wiem czy zęby też rosną na wiosnę, ale u mnie tak samo, trzecia ósemka mi się obudziła i coraz więcej jej widać, na szczęście aż tak bardzo nie boli tylko coś jakby trochę boli a trochę mnie dziąsło swędzi - pozytywy - nie mogę jeść ;)

Isabella, jeśli dostaniesz silnego bólu i gorączki to może potrzebujesz zastrzyku z antybiotyku - mój stryj miał takie przejścia z rosnącym zębem. Ale jeśli gorączki nie ma to nie ma co się martwić.

Każdy kto nie dał sobie ósemek wyciąć przez nadgorliwego ortodontę przez to przechodzi ;)

przez Majster 29 mar 2010, 16:53
isabella_28 napisał(a):Kochani boli mnie pol szczeki co jakis czas i wezel chlonny...

Farciara jestes, mnie bolala cala szczeka :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 29 mar 2010, 22:02
isabella_28, jeśli to wybrzuszenie jest od niedawna, to rzeczywiście ząb się przebija, ale jeśli ten ząb rośnie od kilku lat tak jak u mnie, polecam wizyte u stomatologa, bo takie wyrastanie z tzw. wysypki(poduszki) zębnej, może przemienić się w stan zapalenia ropnego, zapalenia dziąseł i innych przypadłości. Należy wykluczyć czy ząb nie rośnie czasem w kości, dlatego warto zrobić zdjęcie paronamiczne całej szczęki.
Teraz czekam na usunięcie takich 3 ząbków mądrości. :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

hmm nie mogę edytować już, ale chodziło mi o wysepkę a nie wysypkę. Dziś za dużo o tym czytam ehh.... ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg