cześć i czołem

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: j. polski, czyli nasza ojczysta mowa ;)

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 19:16
Vasques napisał(a): magdalenabmw, Tu jest problem bo często nie mogę się skupić nad książką, serce mi zaczyna szybciej bić, pani terapeutka mówi ze przy nauce może być to spowodowane tym, iż przy dużej ilości emocji nie ma miejsca na wiedzę.
Przy książkach nie wie...
Spróbuję chodzić na taekwon-do może to pomoże, tam się wyżyje i emocje zejdą!
Trzeba czegoś próbować.

Mnie też to dziwi że łapią Cię nerwy kiedy próbujesz czytać. Czujesz wtedy lęk, agresję, smutek? Co czujesz? Obawiasz się czegoś czytając książkę? Zawsze myślałam że czytanie relaksuje. A wyobrażasz sobie to co czytasz? Czytasz coś, co Ci się podoba ? Coś co wciąga ? Wybierz może jakąś książkę z wartką akcją np detektywistyczną, może to Ci bardziej podejdzie? Chodzi o to aby czytanie nie było przykrym obowiązkiem, ale aby sprawiało przyjemność ! Wtedy podświadomie przyswoisz sobie gramatykę. Ja osobiście też nie lubię gramatyki. W szkole pisałam świetne opowiadania, ale z dyktand miałam dwóje :smile: Ale zaczełam dużo ćwiczyć i potem były same piątki. Niestety na chwilę obecną Twoja gramatyka leży plackiem i kwiczy, i z nią nie masz szans na maturę jeśli nie załatwisz sobie tego orzeczenia. Poważnie.

I nie daj się prowokować. Po co odpisujesz na zaczepne posty? Nie odpisuj.
magdalenabmw

przez Majster 06 mar 2010, 19:22
Vasques napisał(a):paradoksy, :/ zal.pl
Nie wiem w jakim to jest jezyku wiec tego nie poprawie. Domyslam sie tylko ze pokpiwasz w ten sposob z paradoksy, a to niegrzeczne z Twojej strony.
Vasques napisał(a):Lepiej nie poddam tego komentarzowi.
Poprawniej byloby: "Lepiej tego nie skomentuje." Poddawac mozna cos ocenie, poddawac mozna sie w walce (odradzam), mozna sie poddac jakiemus badaniu lub wyrokowi, ale komentarzom nikt sie nie poddaje.
Vasques napisał(a):Precz z komuna i cenzurą na forach !
Zwrot prawidlowy. Nie jestem polonista, ale bledu nie widze.
Vasques napisał(a):Majster, Odpowiedź już znasz.
Poprawniej byloby: "Majster, odpowiedź już znasz." Po przecinku nie mamy nowego zdania wiec piszemy z malej litery. Pozdrawiam z zyczeniami wielu sukcesow! :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Gringo 06 mar 2010, 19:25
http://www.youtube.com/watch?v=1jHFaOBgXBU
Magda, dziwi Cie cos jeszcze ? :D :D

Panie Majstrze, uprzejmie wnosze o nieprowokowanie kolejnej (z pewnoscia z niecierpliwoscia wyczekiwanej przez forumowiczow - ;) ) klotni, tym razem na lini Majster-Vasques. Dajcie chlopakowi spokoj, bo 1000 post nabije nie za 2 tygodnie, tylko za tydzien.... o ile wczesniej nie dostanie bana.
Gringo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 19:29
Gringo- Ty tu śmichu chichu a ja też sie panicznie boję balonów :o :shock: Brrr....

Ja też uważam że bez sensu jest prowokowanie kolejnej kłótni.
Lepiej od razu w kisiel :mrgreen: ;)
magdalenabmw

przez Gringo 06 mar 2010, 19:33
Żeby nie było, że się śmieję z tej pani na filmiku, bo powód do paniki równie dobry, jak jazda autobusem, czy pójście na uczelnie. Wszystkie te lęki są irracjonalne.
Gringo

przez Majster 06 mar 2010, 19:33
Gringo napisał(a):Panie Majstrze, uprzejmie wnosze o nieprowokowanie kolejnej (z pewnoscia z niecierpliwoscia wyczekiwanej przez forumowiczow - ;) ) klotni, tym razem na lini Majster-Vasques. Dajcie chlopakowi spokoj, bo 1000 post nabije nie za 2 tygodnie, tylko za tydzien.... o ile wczesniej nie dostanie bana.

Panie szanowny, toz ja zadnej klotni nie prowokuje ;) Piszemy w watku o naszej mowie ojczystej wiec tresc do tematu jest dostosowana. Wydawalo mi sie ze nasz kolega marzy o maturze, staramy sie wiec go odpowiednio zmotywowac. Jesli zas mowimy o liczbach, to jestem przekonany, ze ta okraglą, pewnie wspanialą i milą mu liczbe osiagnie nie za tydzien a najdalej pojutrze. Co do bana to glosu nie zabieram bo na szczescie tu nie administruje. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez VasqueS 06 mar 2010, 19:44
Majster, To nie jest twoja sprawa, kiedy osiągnę taką liczbę postów.
Marna prowokacja, nie zrażam się!
Nigdy nie upadnę,od twoich śmiesznych opinii.
Koniec tematu z mojej strony.
VasqueS

przez Anja01 06 mar 2010, 19:45
A o co chodzi z tymi punktami? :?:
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez VasqueS 06 mar 2010, 19:47
Anja01, Nie ma żadnych punktów, ja czuję się lepiej jak mam dużo postów.
Lecz jak osiągnę tą liczbę to jest następna...
VasqueS

przez Anja01 06 mar 2010, 19:50
A.... kum kum ;)

Czy ktoś chce czarne buty (kozaczki) z ostrym czubem? Bo dostałam razem ze słodyczami, a ja takich nie noszę :D

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez magdalenabmw 06 mar 2010, 19:54
Anja01 napisał(a):A.... kum kum ;)

Czy ktoś chce czarne buty (kozaczki) z ostrym czubem? Bo dostałam razem ze słodyczami, a ja takich nie noszę :D

I proszę Cię - nie noś ! :lol: :roll: To remiza na maxa. hehe

A w temacie - Vasques, rozmawiałeś o tym z psychologiem? Miałeś z nim o tym pogadać, tzn o postach.
magdalenabmw

przez Anja01 06 mar 2010, 19:55
Remiza? A tak po polsku, a propos mowy ojczystej? :P :D

przez VasqueS 06 mar 2010, 19:58
magdalenabmw, Rozmawiałem i chodzi o to że nie wierzę, że bez tych postów ktoś mnie może polubić
VasqueS

przez Anja01 06 mar 2010, 20:00
A co jak się okaże, że ktoś Cię nie lubi ze względu na ilość postów? Skasujesz konto i założysz nowe bez punktów?

Sortuj wg