ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Zebrec 18 mar 2014, 03:15
Moje ulubione seriale tak na szybko:

- Twin Peaks
- Dexter
- Six Feet Under
- Głęboka woda
- Pitbull
- Skins (szczególnie druga generacja)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

ulubione Seriale

przez Indifference1 18 mar 2014, 14:47
Jeszoswiesz napisał(a):Wczorajszy Walking Dead mnie dobił. Mocny odcinek.

Odcinek dobry ale znowu dotyczył postaci, których nie lubię ;/ Według mnie jest to głupio zrobione, wolałabym oglądać wszystkich...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

ulubione Seriale

przez oka22 18 mar 2014, 15:04
my z mężem lubimy malanowski i partnerzy ,kiepskich ,fantastyczne filmy,horrory

-- Wt mar 18, 2014 2:06 pm --

no i sensacyjne
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez MrPaul79 18 mar 2014, 16:20
obecnie jestem w okresie fascynacji trójką seriali - House of Cards, True detective i lubie także pooglądać The Walking Dead. Ten ostatni już bardziej z sentymentu, bo ostatnio mniej zombie więcej przegadanych odcinków co nie pasuje do stylistyki według mnie

ulubione Seriale

przez Hans 18 mar 2014, 19:18
Nareszcie dobry odcinek TWD. Zginęła gówniara, której szczególnie nie lubiłem. Jednak zachowanie tego wielkiego chłopa i jego siwej koleżanki było po prostu irracjonalne. Traktowali te dziewczynki jako równoprawne członkinie grupy, baba dała dziecku niedźwiedziówę ważącą kilka kg do zabicia jelenia, w sytuacji, gdzie śmierć głodowa tuż tuż, a ta nie dość, że miała 10 lat, a ja miałem kłopot kiedyś na strzelnicy utrzymać jakiegoś glocka, to jeszcze strzelała raz, dawno temu i na ćwiczeniach. Tę małą sadystkę powinni zabić w momencie, gdy zorientowali się, że zabiła koleżankę. Co to w ogóle miało być z tym zombie na torach? Za bratanie się z zombie powinna być kara śmierci przez zjedzenie przez zombie. :D
Feed your head
Feed your head

ulubione Seriale

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 20:34
Hans napisał(a):Nareszcie dobry odcinek TWD. Zginęła gówniara, której szczególnie nie lubiłem. Jednak zachowanie tego wielkiego chłopa i jego siwej koleżanki było po prostu irracjonalne. Traktowali te dziewczynki jako równoprawne członkinie grupy, baba dała dziecku niedźwiedziówę ważącą kilka kg do zabicia jelenia, w sytuacji, gdzie śmierć głodowa tuż tuż, a ta nie dość, że miała 10 lat, a ja miałem kłopot kiedyś na strzelnicy utrzymać jakiegoś glocka, to jeszcze strzelała raz, dawno temu i na ćwiczeniach. Tę małą sadystkę powinni zabić w momencie, gdy zorientowali się, że zabiła koleżankę. Co to w ogóle miało być z tym zombie na torach? Za bratanie się z zombie powinna być kara śmierci przez zjedzenie przez zombie. :D

No bo właśnie o to chodzi, by na tym etapie historii pokazać, że dzieci nie są już traktowane jak dzieci. Choć bohaterom i widzom, może być smutno i żal, to niestety zombiastyczna rzeczywistość pozostaje brutalna - nie ma już jakichkolwiek dzieci. Próbowano to utwierdzić m.in. dzięki historii tego synka Johna oraz jak dzieci jeszcze w więzieniu odbywały trening z użyciem broni. Mimo to nadal czasem się pokazuje ile jeszcze niewinności w nich siedzi i siwa babka o tym głośno mówiła na temat tej zamordowanej, że ją to zabije. Powinni zabić na miejscu tamtą drugą, albo nie powinni, to po prostu ludzkie emocje mieszają w głowie no i robią z serialu należyty i w miarę wiarygodny dramat. A co z tym zombie na torach? Mała po prostu miała schizofrenie ("słyszę jak do mnie mówią") czy inne takie fajne sprawy, omamy itp i uważała zombie za rozumne - niemartwe - istoty, którym trzeba pomóc, bratać się z nimi, imprezować i jeść myszki. Dziewczyna już parę odcinków wstecz przejawiała dziwne zachowania, sugerujące że coś nie tak dzieje się jej we łbie.
No ;d

Miła niespodzianka dla mnie, jest pierwszy odcinek Continuum sezonu trzeciego. Jak miło :D
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

ulubione Seriale

przez Indifference1 18 mar 2014, 20:50
Zginęła gówniara, której szczególnie nie lubiłem.

Też się ucieszyłam :D

-- 18 mar 2014, 19:52 --

A w następnym odcinku chcę Glenna i Maggie, albo chociaż Michonne :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

ulubione Seriale

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 21:03
Michonne <3
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

ulubione Seriale

przez deader 18 mar 2014, 21:41
Oł jes, TWD w pełni formy. Odcinek 10/10, zdecydowanie najlepszy jak na razie z tej połówki sezonu. Nawiedzona gówniara zapodała dobry twist :twisted:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez Lethality 20 mar 2014, 13:06
Boardwalk Empire
True Detective
Dexter
The Walking Dead
Naruto
Death Note

ulubione Seriale

przez Rebelia 20 mar 2014, 18:46
volterum, Zebrec, no w końcu ktoś, kto Six Feet Under łyknął, w prezencie
Obrazek

ulubione Seriale

przez deader 20 mar 2014, 19:32
Rebelia, ja raz łyknąłem SFU, ale nie sądzę żebym jeszcze kiedyś się na ten serial porwał. Do dziś pamietam że pod koniec oglądania przyszła mi do głowy najkrótsza recenzja: w tym serialu ludzie tylko płaczą i drą się na siebie :D Serio, nie pamietam drugiego serialu w którym bym oglądał tyle kłótni :D

Pamiętam za to że serial miał jedno z najlepszych zakończeń jakie widziałem.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 20 mar 2014, 19:35
Rebelia, dla mnie STF to najlepszy serial telewizyjny jaki do tej pory widziałem.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

ulubione Seriale

przez barbieturan 20 mar 2014, 19:38
Dexter ! Z animowanych family guy i wcześniejsze odcinki simpsonow :-)
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Sortuj wg