ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez deader 01 mar 2014, 13:57
Hans napisał(a):deader, nie oglądałeś wcześniej "Alternatyw", czy zrobiłeś sobie maraton? I tak "Zmiennicy" lepsi. :D

Minęło już trochę czasu, ale dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że "Zmienników" nigdy tak naprawdę nie oglądałem. Widziałem jakieś urywki, z dzieciństwa pamiętam kawałek piosenki tytułowej (Bo miała "brzydkie" słowo, hehe) ale całościowo - nigdy. Właśnie to naprawiam, obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek i dziś jak tylko przestanie mnie napierdzielac łeb - pewnie kolejne :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez Dusiorek 01 mar 2014, 17:23
American Horror Story i dr House to przodowniki dla mnie :)
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

ulubione Seriale

przez Kremzelka 05 mar 2014, 12:47
dla mnie najbardziej genialny serial to gra o tron. Fabuła jest mega wciągająca. zgadzacie się ze mną?

Tylko teraz najlepsza spółka na Słowacji zobacz koniecznie!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez Pieprz 05 mar 2014, 19:23
ostatnio odkryłem the tomorrow people, fajny serial sci-fi w klimatach szpiegowskich
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez deader 09 mar 2014, 16:14
Mam nadzieję ze dzisiejszy TWD będzie lepszy od ostatniego, moim zdaniem najnudniejszego i zupełnie niepotrzebnego odcinka :evil:

ulubione Seriale

przez Indifference1 10 mar 2014, 14:06
deader, myślę dokładnie tak samo. Ostatni odcinek był totalnie beznadziejny, dla mnie tym bardziej bo nie lubię obu tych postaci :evil:
I znowu cały dzień czekania na napisy :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

ulubione Seriale

przez deader 10 mar 2014, 14:23
Indifference1 napisał(a):deader, myślę dokładnie tak samo. Ostatni odcinek był totalnie beznadziejny, dla mnie tym bardziej bo nie lubię obu tych postaci :evil:
I znowu cały dzień czekania na napisy :(

Ta lalunia jest zbyt mało się wyróżniająca nawet żebym ją lubił czy nie lubił, ot, taki ludzki wazonik - nie przeszkadza mi jak stoi, nie przejmę się jak zniknie. Daryl za to jak najbardziej OK, tyle że on powinien z Michonne zasuwać a nie z tą farmerką.

W ogóle, dzieje się coś co mi się nie podoba, serial jakby tracił tempo. Rozumiem że cały jeden odcinek poświęcono Rickowi i jego synowi - tak samo było w komiksie, cały jeden zeszyt był poświęcony temu co się z nimi działo po ucieczce z więzienia. Ale reszta? Losy reszty były ukazane tak samo w jednym zeszycie - jednym dla całej pozostałej części bohaterów. A mam wrażenie teraz że na siłę poświęca się uwagę każdej z postaci. Wszystko co działo się w ostatnich 4 odcinkach można było opowiedzieć w 2, a jakby się wysilili to i w jednym :/

Martwi mnie to bo komiks jest na rynku od jakichś 10 lat i ciągle trzyma napięcie i poziom, serial teoretycznie powinien tak samo - a tu niespodziewanka przykra :?

No i gdzie i kiedy pojawi się banda kanibali ja się pytam?? W tym tempie to gdzieś w 6 sezonie pewnie :roll:

ulubione Seriale

przez Indifference1 10 mar 2014, 14:47
deader napisał(a):No i gdzie i kiedy pojawi się banda kanibali ja się pytam?? W tym tempie to gdzieś w 6 sezonie pewnie :roll:

Eeee że co? :P Komiksu na oczy nawet nie widziałam także będę się wypowiadać tylko o serialu.
Co do postaci: Daryla nie lubię bo ciągle wygląda jakby miał gówno pod nosem, tak jakby nic mu nie pasowało i wszystko robił za karę. W ogóle niesympatyczna postać i od samego początku go nie lubiłam. Co do Beth masz całkowitą rację. Równie dobrze mogłoby jej nie być. Uwielbiam Glenna i Mag (jak podejrzewam każda dziewczyna oglądająca TWD, są kochani <3) no i za pomyłkę uważam zabicie jednych z najbardziej charakterystycznych postaci. Nie chce nikomu spoilerować w razie czego to nie napiszę o kogo chodzi a ty i tak się domyślisz.
O i przypomniało mi się-Carol też nie lubię. Nie umiem stwierdzić dlaczego ale po prostu za nią nie przepadam.
99% napisów! :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

ulubione Seriale

przez na_leśnik 10 mar 2014, 15:11
Ło fak a ja zupełnie zapomniałem, że kolejny TWD do obejrzenia dziś!
Trzeba będzie trochę czasu przed snem wygospodarować na zombiaki hue hue hue... :twisted:

Ja też się zgadzam co do Beth (teraz dopiero zajarzyłem o kogo chodzi, bo nawet nie potrafiłem powiązać imienia z postacią, co mówi samo za siebie...). Jest? Ni ma? Wsio rawno.

Ostatnio coś mi na głowę spadło i zacząłem Czas honoru oglądać. I mnie wciągnęło! Na razie na drugim sezonie jestem.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

ulubione Seriale

przez deader 10 mar 2014, 15:32
Ja dziś o dziwo chyba bardziej czekam na powrót z roboty i finalny odcinek True Detective niż na TWD :?

ulubione Seriale

przez na_leśnik 10 mar 2014, 15:35
deader napisał(a):Ja dziś o dziwo chyba bardziej czekam na powrót z roboty i finalny odcinek True Detective niż na TWD :?

Oj trza to będzie wybadać. Ani odcinka nie widziałem.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

ulubione Seriale

przez deader 10 mar 2014, 15:40
na_leśnik, polecam, trochę w klimacie "The Killing". Jeśli zaś nie znasz "The Killing" to obadaj i "The Killing" :D Generalnie: coś jak Twin Peaks z depresją :P

ulubione Seriale

przez na_leśnik 10 mar 2014, 15:53
coś jak Twin Peaks z depresją :P

No to dziś, ekhemm... kupię i obejrze :mrgreen: .

ulubione Seriale

przez deader 10 mar 2014, 16:04
na_leśnik, smacznego :P

Sortuj wg