ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Masked_Man 27 lis 2013, 14:21
hahah, polskie seriale to dno w glownej mierze. oczywiscie zdarzaja sie wyjatki, np. odwroceni.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Hans 28 lis 2013, 00:55
Czwarty sezon TWD zdecydowanie na duży plus. Zombie stanowią zagrożenie, ludzie zaczęli myśleć - uprawiać warzywa, zabijać zombie prętami przez siatkę itd. i jest dużo Gubernatora, mojej ulubionej, najlepiej napisanej i zagranej do tej pory postaci.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

ulubione Seriale

przez deader 28 lis 2013, 11:23
Hans napisał(a):jest dużo Gubernatora, mojej ulubionej, najlepiej napisanej i zagranej do tej pory postaci.

To fakt, jest o dziwo przedstawiony lepiej niż w komiksie, czego nie można powiedzieć o wszystkich bohaterach ekranizacji.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez wiejskifilozof 28 lis 2013, 15:25
Ja jestem fanem Kiepskich na 100 %/

ulubione Seriale

przez rotten soul 28 lis 2013, 22:16
Masked_Man,
polskie seriale to dno w glownej mierze. oczywiscie zdarzaja sie wyjatki, np. odwroceni.

Tak, oni leżą już w tym mule pokrywającym dno. :lol:
rotten soul

ulubione Seriale

przez Masked_Man 28 lis 2013, 22:17
rotten soul, no niestety, ten mul zlozony z jakichs ojcow mateuszow, m jak milosc, itp. pokryl taki dobry serial. Pewnie malo kto o nim slyszal nawet.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez comatom 28 lis 2013, 23:05
Frasier-tylko szkoda ze tak późno i diabli nadali....
comatom

ulubione Seriale

przez wiejskifilozof 29 lis 2013, 15:19
Odwróceni byli super.Ale i ja tak kocham Malwinę z Pierwszej Miłości :D

ulubione Seriale

przez deader 03 gru 2013, 10:20
Wczoraj obejrzałem półfinał The Walking Dead, i... WOOOW!!! Awesome!!! W ostatnich odcinkach serial odbiegł mocno od komiksu, ale teraz powoli widzę splatają wątki w taki sposób, że bohaterowie powoli dochodzą do sytuacji znanej z komiksu. Jak czytelnicy TWD wiedzą, ekipa musiała opuścić więzienie w pośpiechu, wtedy też ginęły Judith i żona Ricka. Jedyne co mi nie pasowało, to fakt że Gubernator atakował więzienie z pomocą dopiero co poznanych ludzi, których zdołał namówić na zbrojną akcję moim zdaniem zbyt łatwo... W komiksie szturm przeprowadzali mieszkańcy Woodbury, co miało więcej sensu... Ale nie czepiajmy się szczegółów, TWD rządzi i już wyczekuję lutego ;)

ulubione Seriale

przez slow motion 03 gru 2013, 11:44
deader, eeee cicho!! bo ja jeszcze nie obejrzałam :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ulubione Seriale

przez deader 03 gru 2013, 11:52
slow motion napisał(a):deader, eeee cicho!! bo ja jeszcze nie obejrzałam :P

Sorry, było tak zajebiste że musiałem się podzielić :P

Kończę też drugi sezon "Homeland" - dziwne zjawisko, zazwyczaj z serialami jest tak że pierwszy sezon łapie za włosy, ściska pysk i przykleja go do ekranu, drugi sezon jeszcze utrzymuje poziom, natomiast od trzeciego - zaczyna lecieć w dół. Tutaj pierwszy sezon był IMO nie tak bardzo ciekawy, oglądałem bardziej z "musu", "tyle osób mówiło że zajebisty, to pewnie mają rację"... Natomiast sezon drugi to już bomba (badabum-tss)!! Uwielbiam taki przebieg akcji (podwójny agent, nie wiadomo co za chwilę się stanie), przypomina mi zarówno Battlestar Galacticę jak i Desu Noto. Dziś pora na finałowy odcinek, a trzeci sezon już pędzi do mnie światłowodem ;)
Ostatnio edytowano 03 gru 2013, 11:58 przez deader, łącznie edytowano 1 raz

ulubione Seriale

przez slow motion 03 gru 2013, 11:58
deader, na TWOJE szczęscie przeczytałam tylko pierwsze zdanie :pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ulubione Seriale

przez deader 03 gru 2013, 11:58
slow motion napisał(a):deader, na TWOJE szczęscie przeczytałam tylko pierwsze zdanie :pirate:

Poczytaj komiksy, mniejsze ryzyko ekspozycji na spoiler :P

ulubione Seriale

przez Hans 03 gru 2013, 19:02
deader napisał(a):Wczoraj obejrzałem półfinał The Walking Dead, i... WOOOW!!! Awesome!!! W ostatnich odcinkach serial odbiegł mocno od komiksu, ale teraz powoli widzę splatają wątki w taki sposób, że bohaterowie powoli dochodzą do sytuacji znanej z komiksu. Jak czytelnicy TWD wiedzą, ekipa musiała opuścić więzienie w pośpiechu, wtedy też ginęły Judith i żona Ricka. Jedyne co mi nie pasowało, to fakt że Gubernator atakował więzienie z pomocą dopiero co poznanych ludzi, których zdołał namówić na zbrojną akcję moim zdaniem zbyt łatwo... W komiksie szturm przeprowadzali mieszkańcy Woodbury, co miało więcej sensu... Ale nie czepiajmy się szczegółów, TWD rządzi i już wyczekuję lutego ;)

UWAGA SPOJLER

Z jednej strony fajnie, że była strzelanka, a z drugiej strony szkoda, że Gubernatorek ubity, a gówniarz nadal żyje. Dodatkowo mając taką siłę ognia tej akcji nie można było bardziej popsuć, zero taktyki pancernych grenadierów, osłaniania czołgu przez piechotę lub po prostu stania i walenia odłamkowym w skupiska piechoty przeciwnika, a już wjeżdżanie czołgiem w zabudowania to zachowanie alogiczne. Cóż, pozostanie mi poczekać na następny czarny charakter.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

Sortuj wg