ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez deader 17 lis 2013, 21:50
UnityMitford napisał(a):deader, aaaa, już pamiętam CASA BONITA CASA BONITA, ta piosenka : DDDDD

No i jak Butters próbował "przywrócić populację", hłe hłe :P Ehh South Park rządzi!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez slow motion 17 lis 2013, 21:52
ja z mym M oglądam American Horror Story. Dziwne to to, ale przez to intrygujące :pirate:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

ulubione Seriale

przez Purpendicular 17 lis 2013, 22:15
UnityMitford napisał(a):Purpendicular, a z Californication jesteś na bieżąco? : 3

Bardzo, jeden z moich ulubionych seriali, w ostatnim sezonie pamiętam kilka trochę słabszych odcinków, ale Charlie Runkle i tak je ratował i warto oglądać choćby dla niego ;) Chyba jakoś początkiem nowego roku się zaczyna nowy sezon.
Purpendicular

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez UnityMitford 17 lis 2013, 22:19
Purpendicular, ja przerwałam chyba w połowie 5 nie pamiętam nawet. dla mnie Californication straciło swoją magię po 3 sezonie. Hank Moody przestał imponować, zabrakło Mii i jej cudownych cycków, z Beccy zrobiło się nie wiadomo co, a żarty Charliego o kutasach stały się tak bardzo przewidywalne :mrgreen: ale chcę kiedyś do tego wrócić, dokończyć.
UnityMitford

ulubione Seriale

przez Purpendicular 17 lis 2013, 22:27
Coś w tym jest, chociaż tak jak mówiłem, Charlie mnie bawi zawsze i wszędzie i w tych ostatnich sezonach jest zdecydowanie najlepszą postacią.

A, tak, Mia ładna była ;)
Purpendicular

ulubione Seriale

przez UnityMitford 17 lis 2013, 22:29
zgadzam się. ten motyw z agentem-gejem ostatnio, z tym że Charlie znowu się w coś wpakował mnie doprowadzał do łez ze śmiechu :D
Karen najpiękniejsza i tak: DDD
UnityMitford

ulubione Seriale

przez Purpendicular 17 lis 2013, 22:41
Świetny był też motyw z jego szefową, ale nie pamiętam w którym to było sezonie, więc nie chcę spoilerować, bo być może nie oglądałaś.

Karen moim zdaniem też wygrywa, ale raczej czynnikami innymi niż wygląd fizyczny ;)
Purpendicular

ulubione Seriale

przez UnityMitford 17 lis 2013, 22:48
szefowa, ten nieuroczy milf? XD nie mogłam patrzeć na tego Stu i ciągłe aluzje do jego relacji seksualnej z Marcy, OHYDA
UnityMitford

ulubione Seriale

przez Purpendicular 17 lis 2013, 23:29
Dokładnie ta :D
Ja z tych nowych sezonów najlepiej pamiętam ten epizod z Hankiem jako nauczycielem w żeńskim liceum :D
Purpendicular

ulubione Seriale

przez UnityMitford 17 lis 2013, 23:34
a czytałeś może tą książkę God hates us all? Kupiłam ją, ale mnie rozczarowała. Nie pamiętam już nawet o czym była.
UnityMitford

ulubione Seriale

przez MalaMi1001 17 lis 2013, 23:37
Ja natomiast jestem wielką fanką "Z archiwum X" :mrgreen: Oglądałam serial ze 2 razy :P Z polskich seriali lubię starych, dobrych "Kryminalnych". Nie pogardzę też "Housem" i "Dowodami zbrodni" :mrgreen:

ulubione Seriale

przez deader 17 lis 2013, 23:41
UnityMitford napisał(a):God hates us all

Dobry album Slayera :mrgreen:

Ostatnio edytowano 17 lis 2013, 23:41 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez UnityMitford 17 lis 2013, 23:41
Archiwum X, młody Duchovny :105: i ta muzyczka z czołówki, która prześladowała mnie przez całe dziecinstwo
UnityMitford

ulubione Seriale

przez Purpendicular 17 lis 2013, 23:51
UnityMitford napisał(a):a czytałeś może tą książkę God hates us all? Kupiłam ją, ale mnie rozczarowała. Nie pamiętam już nawet o czym była.

W skrócie - o niczym ;). Kiepska moim zdaniem. Ale pewnie przez popularność serialu się dobrze sprzedała.
Purpendicular

Sortuj wg