ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Powietrzny Kowal 24 paź 2013, 22:37
Korba? A czy Ty jesteś aby sama, samotna i pełna żądz? Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

ulubione Seriale

przez Korba 24 paź 2013, 23:13
hehe, jestem z odzysku, jeśli rozumiesz co mam na myśli.

od tygodnia jestem ponownie singlem, do tego cierpię na bezsenność, złośliwcze :P

żądze mam, owszem, żądzę pieniądza :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

ulubione Seriale

przez jasaw 24 paź 2013, 23:37
Muszę przyznać, że czytając tytuły seriali, które większość z Was ogląda, ja w ogóle nie wiem o co chodzi, bo szczerze powiem, że jeśli nawet próbowałam oglądać któryś z nich, w ogóle mnie nie zainteresował...już sam klimat filmu mi nie odpowiadał. No cóż, nie te lata.
Ja lubię w Ale Kino serial Wallander, szwedzki serial na podstawie powieści Henninga. Jest aktualnie nadawany 3 sezon. Jest również wersja angielska, podobno wysoko oceniona w Ameryce i Europie, jednak mnie znacznie bardziej odpowiada ta szwedzka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wallander_ ... elewizyjny)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez Reiben 24 paź 2013, 23:59
A mi się 2 odcinki 4 sezonu Szwęndaczy nawet podobają, myślałem, że będzie straszna telenowela w więzieniu a jednak nie, trup się ściele, zagadki jakieś tam się pojawiają.
Reiben

ulubione Seriale

przez deader 25 paź 2013, 10:28
Reiben napisał(a):A mi się 2 odcinki 4 sezonu Szwęndaczy nawet podobają, myślałem, że będzie straszna telenowela w więzieniu a jednak nie, trup się ściele, zagadki jakieś tam się pojawiają.

Ja czekam aż z niego spierdzielą, w komiksie przegrali z Gubernatorem i musieli spieprzać; teraz jestem skołowany, nie wiem co będzie w kolejnych odcinkach :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez rella 26 paź 2013, 10:40
eeeej, a oglądał ktoś "Bez tajemnic"? psychoterapia, superwizje, pacjenci- może być fajnie :) nigdy tego nie widziałam, muszę przeszukać net ;)

ulubione Seriale

przez Powietrzny Kowal 26 paź 2013, 21:41
Korba napisał(a):hehe, jestem z odzysku, jeśli rozumiesz co mam na myśli.

od tygodnia jestem ponownie singlem, do tego cierpię na bezsenność, złośliwcze :P

żądze mam, owszem, żądzę pieniądza :mrgreen:

No co Ty?.... Lubię neologizmy i celowe popełnianie błędów - ale w wydaniu innym niż moje zawsze dopytuję Obrazek
Ja mam bezsenność od 38 lat... a od niedawna faktycznie postrzegać to zaczynam jako dyskomfort (wcześniej było mi bez różnicy)
Pieniądze są OK bo poza inflacją są stałe i logiczne :D
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

ulubione Seriale

przez Masked_Man 26 paź 2013, 23:49
Zaczalem ogladac House of Cards, obejrzalem 2 odcinki. Powiem tak, ze troche sie gubie, bo nie bardzo ogarniam te polityczne niuanse :P
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Tyrr 27 paź 2013, 00:30
Masked_Man, właśnie mam zamiar się za to zabrać bo podobno dobry serial.
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

ulubione Seriale

przez Masked_Man 27 paź 2013, 00:33
Tyrr, no ja tez slyszalem, ze dobry i w sumie nie narzekam. Na razie jestem swiadkiem tylko politycznych gierek i kopania dolkow. Ciekaw jestem czy poleje sie jakas krew, bo chyba nie bez powodu glowny obrazek przedstawiajacy ta serie to Frank (czyli Kevin Spacy) siedzacy na tym calym tronie Washingtona a z jego dloni saczy sie krew ;).
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Korba 27 paź 2013, 00:43
Masked_Man, to jest faktycznie serial, którego się nie ogląda "jednym okiem", trzeba w to wejść, wsłuchać się. Zaczniesz podziwiać gry polityczne głównego bohatera, którego świetnie kreuje Spacey. Ja się nie mogłam oderwać od tego serialu, obejrzałam go w dwa dni. Akurat choruję i liżę rany po rozstaniu, więc seriale hurtem są w sam raz ;) Mam nadzieję, że się wciągniesz, no i niestety, krew się nie będzie lała, ale trup będzie ;) Myślę, że obrazek, o którym mówisz sugeruje o zdobywaniu swoich celów po trupach.

Jestem właściwie rozczarowana, że tak szybko mi się to skończyło, a nie ma jeszcze kolejnego sezonu. Teraz szukam czegoś, mam kilka sezonów innych seriali, podobno dobrych, ale nic mnie jakoś nie pociąga.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

ulubione Seriale

przez Masked_Man 27 paź 2013, 00:46
Korba, hmm, szczerze mowiac to liczylem, ze HoC bedzie czyms w stylu BB, gdzie padaly trupy, ale zabojstwa byly dokonywane z, jakby to powiedziec, wyzszej koniecznosci.
Wlasnie, jesli nie ogladalas, to polecam Ci Breaking Bad, ale pewnie ogladalas :P.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Kiya 27 paź 2013, 00:49
jasaw napisał(a):Muszę przyznać, że czytając tytuły seriali, które większość z Was ogląda, ja w ogóle nie wiem o co chodzi, bo szczerze powiem, że jeśli nawet próbowałam oglądać któryś z nich, w ogóle mnie nie zainteresował...już sam klimat filmu mi nie odpowiadał.

Jestem przekonana, że znalazłabym jakiś serial, który by Ci odpowiadał :D Po Twoich postach sądzę, że wolałabyś coś ciepłego i lekkiego - ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Więc może coś z lat 90-tych? "Cudowne lata", "Dotyk anioła", "Zdarzyło się jutro"? Z trochę nowszych "Kochane kłopoty". A może coś bardziej psychologicznego?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

ulubione Seriale

przez Korba 27 paź 2013, 00:54
Masked_Man, trupy padają subtelnie, ale raczej w formie metafory, kto stanie Frankowi Underwoodowi na drodze, bardzo cierpi.. Tylko noże są wbijane w plecy w przenośni. Ja byłam zachwycona tym kunsztem.

Właśnie słyszyłam o Breaking Bad. Zależy jak te trupy padają, bo zaczęłam oglądać Walking Dead to po 3 odcinkach wymiękłam, dla mnie nudna sieczka, a nie zamierzam oglądać ludzi pożżeranych w połowie bezcelowo ;) Więc mam nadzieję, że BB to nic w tym stylu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg