ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez rotten soul 17 wrz 2013, 21:26
Masked_Man,
przeczytalem co nieco o tym "The Wire". Na pierwszy rzut wieje typowa, sensacyjna tandeta z policjantami. No ale moge sie mylic.

Jeśli czytałeś opisy na FW to nic dziwnego, że odniosłeś takie wrażenie bo one potrafią zniechęcić absolutnie do wszystkiego i niemiłosiernie spłycić najbardziej głęboki i wielowymiarowy film czy serial. Ja ich nigdy nie czytam. Dla mnie to jest najlepszy serial (dramat kryminalny) wszechczasów zaraz obok The Shield. Jednakże nie zachęcam, bo chyba mamy inne gusta po prostu. Aha i nie oglądam kup typu W11 czy Agenci NCIS czy coś tam - bo to właśnie dla mnie kupy, a TY napisałeś "Na pierwszy rzut wieje typowa, sensacyjna tandeta z policjantami" więc może miałeś na myśli tego typu tytuły.
rotten soul

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 21:29
deader, ja tylko mowie, jak inne zrodla podaja. Wszedzie jest napisane, ze to point'n'click :P.

Wlasnie ogladam 2 odcinek 3 sezonu TWD. Jestem w szoku jak Rick stal sie brutalny. Nie mial zadnych oporow, zeby zabic zywa osobe.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Ferdynand k 17 wrz 2013, 21:34
Hans napisał(a):Masked_Man, przecież nie mogą tam siedzieć w nieskończoność, a każdy zabity zombie, to jedne szczęki mniej. Zombie się nie rozmnażają, a nowi ludzie rodzą się sporadycznie, przemieniających się zmarłych w obrębie własnej grupy można łatwo wyeliminować. Temat głowy - ja nie twierdzę, że się czaszki nie rozłupie, ale blondyna wali nożem w głowę i nóż wchodzi jak w masło, a gubernator strzela w łeb i kula nie przechodzi przez głowę (jest taka jedna scena, za głową jest szyba, wyraźnie widać).

Większość filmów/seriali, które znam są o ludziach i ich problemach, osadzonych w zmieniających się realiach świata, nie wszystkie są dobre. TWD byłby dużo lepszy, gdyby był krótszy, treściwszy i gdyby tego małego wyrzucili za ogrodzenie w tym głupim kapeluszu. ;)

Hans kula jak nie trafi w rdzeń przedłużony to zwykli ludzie nawet stoją na nogach z 2minuty jeszcze
zdarza się 8) :P

-- 17 wrz 2013, 21:42 --

Hans napisał(a):Masked_Man, przecież nie mogą tam siedzieć w nieskończoność, a każdy zabity zombie, to jedne szczęki mniej. Zombie się nie rozmnażają, a nowi ludzie rodzą się sporadycznie, przemieniających się zmarłych w obrębie własnej grupy można łatwo wyeliminować. Temat głowy - ja nie twierdzę, że się czaszki nie rozłupie, ale blondyna wali nożem w głowę i nóż wchodzi jak w masło, a gubernator strzela w łeb i kula nie przechodzi przez głowę (jest taka jedna scena, za głową jest szyba, wyraźnie widać).

Większość filmów/seriali, które znam są o ludziach i ich problemach, osadzonych w zmieniających się realiach świata, nie wszystkie są dobre. TWD byłby dużo lepszy, gdyby był krótszy, treściwszy i gdyby tego małego wyrzucili za ogrodzenie w tym głupim kapeluszu. ;)

szczęki mniej i mniej kalorii jedzenia nie przybędzie
chyba że znajdą coś do uprawy ale wtedy po co wychodzić?

i tak szwęd było za dużo jak z ruskimi normalnie niby mało groźne za to mnogo ich :P
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez Pieprz 17 wrz 2013, 21:52
właśnie obejrzałem najnowszy odcinek breaking bada. Jeszcze do siebie dochodzę :shock: :shock: :shock:
Chyba żaden serial tak jak ten nie zbudzał we mnie emocji i napięcia :brawo: telewizja w najlepszym możliwym wydaniu.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez rotten soul 17 wrz 2013, 22:10
Mushroom,
Podobało mi się jak w końcu Walter pokazał swoją obecne prawdziwe oblicze w rozmowie telefonicznej ze Skyler. Sposób i ton głosu w jaki to wypowiedział - mistrzostwo.
rotten soul

ulubione Seriale

przez Pieprz 17 wrz 2013, 22:21
W końcu nie wyrobił z tą babą, nie dziwię mu się :D
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 17 wrz 2013, 22:34
ale on to specjalnie zrobił, żeby całkowicie zdjąć podejrzenia
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

ulubione Seriale

przez Tyrr 17 wrz 2013, 22:39
rotten soul napisał(a):Mushroom,
Podobało mi się jak w końcu Walter pokazał swoją obecne prawdziwe oblicze w rozmowie telefonicznej ze Skyler. Sposób i ton głosu w jaki to wypowiedział - mistrzostwo.

Jak dla mnie to on to zrobił specjalnie by chronić Skyler. Przypuszczalnie wiedział, że jest na podsłuchu itd więc zrobił szopkę żeby wszystko było na niego a Skyler zostawili w spokoju
edit: cholera nie widziałem tego posta wyżej :D

2 odcinki zostały i normalnie smutek nastanie :/ Od 5 lat oglądam to tydzień w tydzień i co teraz będzie? :D
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

ulubione Seriale

przez deader 18 wrz 2013, 20:01
Od kilku dni czytam ponownie "trylogię w pięciu częściach" Douglasa Adamsa - "Autostopem przez galaktykę" - i przypomniałem sobie że kiedyś wrzuciłem na YT pierwszą adaptację filmową tych arcydzieł angielskiego humoru. Jeśli ktoś jakimś cudem o tym nie słyszał, a lubi ten specyficzny typ dowcipu, którego najbardziej znanym przedstawicielem jest Latający Cyrk Monty Pythona - to polecam! Tym którzy nie lubują się w angielskim humorze polecę ze względu na Marvina - robota z depresją ;)

Playlista z polskimi napisami tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=3Un9ELJg ... Vg7v3rkA1a poniżej zaś pierwszy odcinek:

Zapraszam na niezwykłą podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na Wielkie Pytanie o Życie, Wszechświat i Całą Resztę! :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez Masked_Man 18 wrz 2013, 23:34
Jetem po kolejnym kilkuodcinkowym seansie "The Walking Death". Musze przyznac, ze watek Gubernatora jest swietny. Bardzo mi przypadl do gustu. Rick zmienia sie w prawdziwego dupka i to jest dobre, jednakze nigdy nie bedzie lepszy od Lee Everetta (bohatera gry z tej samej serii) :P. Mam tylko jedno zastrzezenie [SPOILER]czemu Hershel przezyl ugryzienie po odrabaniu nogi, zas gdy Lee byl w podobnej sytuacji w grze i amputowal sobie lape to i tak umarl.[SPOILER]
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Ferdynand k 18 wrz 2013, 23:50
Masked_Man, wykrwawił się
albo jakąś infekcję już miał
za słaby i tyle :P
Naczelny Użyszkodnik

ulubione Seriale

przez Masked_Man 19 wrz 2013, 08:17
wykończony, nie wykrwawil sie, bo krwawienie mial od razu zastopowane. Infekcja? Ale Hershel wtedy tez musialby zginac, bo ten, mimo amputacji, umarl i zaleznie od wyboru: mogl zostac zastrzelony badz zostawiony, by pozniej sie przemienic.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez zannia 19 wrz 2013, 13:40
O nieee że też tak późno zauważyłam temat. Ja też oglądam breaking bad. I nie mam pojęcia co ze sobą zrobię jak się skończy, niesamowicie genialny serial. Drugiego takiego nie będzie :<
zannia

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 19 wrz 2013, 18:10
zannia, oj z tą genialnością to bym nie przesadzam. Serial bardzo dobry, ale trochę mu do genialności brakuje.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg