ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Ferdynand k 17 wrz 2013, 20:32
rotten soul, i tak lepsze od tych lipnych filmów z zombie
są powolne nie jak re5
a aktorzy i osobowość bohaterów jest realistycznie i ciekawie zagrana
Naczelny Użyszkodnik

ulubione Seriale

przez deader 17 wrz 2013, 20:34
Bo "Walking Dead" to nie serial o zombiakach, ale o ludziach. Zamiast zombich mogłyby być, nie wiem, krwiożercze pomidory, a sens zostałby zachowany - obserwacja zmiany ludzkich zachowań w obliczu upadku cywilizacji.

Ja tam się nie mogę doczekać 4 sezonu, komiks czytam na bieżąco więc pewnie ze scenariuszem jestem jakieś 3 sezony "do przodu", ale mimo wszystko... Jak dla mnie jeden z najlepszych seriali ever.

Co do gry "Walking Dead" od Telltale to też mam zupełnie odmienną opinię od rottena - wreszcie przygodówka gdzie nie muszę siedzieć trzech godzin i kombinować jak tu otworzyć drzwi za pomocą kubka, tylko niemalże filmowe doświadczenie w stylu Fehrenheit'a czy Heavy Rain.

Walking Dead Survivalist Instincts za to faktycznie ssie :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

ulubione Seriale

przez rotten soul 17 wrz 2013, 20:40
Masked_Man,
Chyba po prostu tematyka mi nie odpowiada i już. Sprawdziłem, bo wileu ludzi mi truło jaki ten serial jest wspaniały. Na drugi raz oleję ich zdanie, bo ja wolę obejrzeć po raz piaty cały The Wire, o którym wspomniała koleżanka na górze, niż jeden odcinek takiego czegoś.

wykończony, Masked_Man,
Ja by wolał szybkie i wściekłe jak ze wspaniałego zwiastuna "Dead Island"

deader,
No właśnie te ludzkie reakcje mnie najbardziej odrzuciły od tego serialu. Nierealistyczne, nieadekwatne, idiotyczne.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 20:43
Bo "Walking Dead" to nie serial o zombiakach, ale o ludziach. Zamiast zombich mogłyby być, nie wiem, krwiożercze pomidory, a sens zostałby zachowany - obserwacja zmiany ludzkich zachowań w obliczu upadku cywilizacji.

Otoz to - spojrzcie chociazby na to, jak zmienil sie Rick.
Co do gry "Walking Dead" od Telltale to też mam zupełnie odmienną opinię od rottena - wreszcie przygodówka gdzie nie muszę siedzieć trzech godzin i kombinować jak tu otworzyć drzwi za pomocą kubka, tylko niemalże filmowe doświadczenie w stylu Fehrenheit'a czy Heavy Rain.

Ta gra jest fenomenalna, mimo ze jej rodzaj (point & click) nie brzmi zachecajaco.

Ludzie, nie rozumiem, czego wy sie czepiacie tych zombiakow. Glupie zombie jest duzo lepsze od superinteligentnego zombiaka. Poza tym [SPOILER]jak takie zombie moze myslec, gdy jego mozg nie funkcjonuje oprocz kilku obszarow odpowiedzialnych za instynkt, no jak?[SPOILER]
Bohaterowie w więzienu zamiast przebijać głowy jakimś prętem tych zombie, które podchodzą do siatki, to sobie je obserwują

A po co maja ich wyzynac, skoro za siatka sa nieszkodliwe?
Głowy zombie wykonane są poza tym chyba z masła

A co, spodziewales sie, ze taka maczeta odbije sie od czaszki zywego truposza? Otoz nie - rozlupie ja.

-- 17 wrz 2013, 20:45 --

No właśnie te ludzkie reakcje mnie najbardziej odrzuciły od tego serialu. Nierealistyczne, nieadekwatne, idiotyczne.

Dla mnie sa jak najbardziej na miejscu. Chociaz nie masz co mowic o tych reakcjach, bo w sezonie I jest ich akurat stosunkowo malo. Pozniej dopiero zaczynaja sie cyrki z Shanem, przemiany Ricka itp.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Pieprz 17 wrz 2013, 20:47

Doookładnie. W TWD zombie są tylko tłem. Zresztą najlepsze filmy o zombie były tak naprawdę o ludziach.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez Ferdynand k 17 wrz 2013, 20:49
wojsko wytłukli?
obejrzę odcinek to odpiszę o tym ok?

Masked man fakt z tą siatką
nie mają czasu na wygłupy muszą oszczędzać kalorie głodują w końcu
a trupy takie powinny być kokos jest grubszy od ludzkiej czaszki i ma podobną twardość
mocny zamach nożem i po ptokach :yeah: :twisted:
Naczelny Użyszkodnik

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 17 wrz 2013, 20:52
Mushroom, czyżbyś się udzielał na pewnym forum filmowym, bo ktos ma tam podobny nick :P

Cmam takie same zdanie co rotten soul, odnośnie Walking Deada. Serial denny, aktorzy denerwujący.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 21:00
rotten soul, przeczytalem co nieco o tym "The Wire". Na pierwszy rzut wieje typowa, sensacyjna tandeta z policjantami. No ale moge sie mylic.
Cmam takie same zdanie co rotten soul, odnośnie Walking Deada. Serial denny, aktorzy denerwujący.

Opinie o TWD sa skrajne. Albo wychwala sie go, albo miesza z blotem. Nie widzialem jeszcze posredniej opinii.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez deader 17 wrz 2013, 21:02
Mushroom napisał(a):

Doookładnie. W TWD zombie są tylko tłem. Zresztą najlepsze filmy o zombie były tak naprawdę o ludziach.

Tak w ogóle najlepsze filmy są o ludziach, Gwiezdne Wojny też nie są filmem o wojnie pomiędzy Imperium a Rebelią, tylko filmem o Luke'u, Hanie, Lei... Filmy które tego "nie rozumieją" kończą wyśmiane i poniżone bo próbują skupić się na np. efektach (np. wszystkie filmy Emmericha :P)

Masked_Man napisał(a):
Co do gry "Walking Dead" od Telltale(...)

Ta gra jest fenomenalna, mimo ze jej rodzaj (point & click) nie brzmi zachecajaco.

Weź nie odstraszaj ludzi :D Żaden tam point and click, tylko interaktywny dreszczowiec ;)

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 17 wrz 2013, 21:05
Masked_Man napisał(a):rotten soul, przeczytalem co nieco o tym "The Wire". Na pierwszy rzut wieje typowa, sensacyjna tandeta z policjantami. No ale moge sie mylic.

Opinie o TWD sa skrajne. Albo wychwala sie go, albo miesza z blotem. Nie widzialem jeszcze posredniej opinii.

I tu się mylisz, to nie tylko film o policjantach , a o mieście :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 21:11
deader, to jest point'n'click. Deal with it :P. Teraz czekac na 2 czesc gry, a ma byc jeszcze w tym roku ^.^
luk_dig, byc moze, ale wieje sensacyjna nuda. Nie lubie za bardzo takich klimatow.
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Pieprz 17 wrz 2013, 21:12
luk_dig napisał(a):Mushroom, czyżbyś się udzielał na pewnym forum filmowym, bo ktos ma tam podobny nick :P

Niet. Czytuję 2 fora o filmach ale na żadnym nie mam konta nawet.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez Hans 17 wrz 2013, 21:21
Masked_Man, przecież nie mogą tam siedzieć w nieskończoność, a każdy zabity zombie, to jedne szczęki mniej. Zombie się nie rozmnażają, a nowi ludzie rodzą się sporadycznie, przemieniających się zmarłych w obrębie własnej grupy można łatwo wyeliminować. Temat głowy - ja nie twierdzę, że się czaszki nie rozłupie, ale blondyna wali nożem w głowę i nóż wchodzi jak w masło, a gubernator strzela w łeb i kula nie przechodzi przez głowę (jest taka jedna scena, za głową jest szyba, wyraźnie widać).

Większość filmów/seriali, które znam są o ludziach i ich problemach, osadzonych w zmieniających się realiach świata, nie wszystkie są dobre. TWD byłby dużo lepszy, gdyby był krótszy, treściwszy i gdyby tego małego wyrzucili za ogrodzenie w tym głupim kapeluszu. ;)
Feed your head
Feed your head

ulubione Seriale

przez deader 17 wrz 2013, 21:22
Masked_Man napisał(a):deader, to jest point'n'click. Deal with it :P. Teraz czekac na 2 czesc gry, a ma byc jeszcze w tym roku ^.^

Dla mnie point and click to gry obsługiwane myszą na pececie, a nie gra w którą pocinam na konsoli sterując bohaterem bezpośrednio ;) Walking Dead od Telltale to dokładnie ten sam gatunek co Heavy Rain - ciekawe czy jakby tenże wyszedł na pecety kiedyś to też by go ktoś nazwał "point and clickiem" :P

Sortuj wg