ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Pieprz 10 wrz 2013, 21:23
Tyrr napisał(a):
Mushroom napisał(a):Cholerstwo trzyma w napięciu a każdy odcinek kończy się tak że od razu nie możesz doczekać się następnego!

Tym razem to już przesadzili :D

nooo :shock:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez Tyrr 12 wrz 2013, 04:04
Tak sobie już "na trzeźwo" myślę na temat ostatniej sceny - chyba pierwszy raz stwierdzam, że coś w tym serialu nie miało sensu :D Żeby nie spojlować za bardzo - podczas akcji w ostatniej scenie nikt nie został nawet ranny (jak narazie) - WTF? Co nie zmienia faktu, że i tak nie mogę się doczekać następnego odcinka :)
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

ulubione Seriale

przez rotten soul 12 wrz 2013, 05:01
Tyrr,
odczas akcji w ostatniej scenie nikt nie został nawet ranny (jak narazie) - WTF?

Przyznaję niechętnie, że mnie również to bardzo raziło. Taka tania, długa strzelanina z kiepskich sensacyjniaków :? Najbardziej dziwne było, że Hank i Gomie nic nie wyłapali. No i chyba przeładowań za brakło, ale nie chcę mi się liczyć wystrzałów, więc mogę się mylić. Szczerze mówiąc, ta druga połówka ostatniego sezonu podoba mi się jednak najmniej z całej serii.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez Tyrr 12 wrz 2013, 05:39
rotten soul napisał(a):druga połówka ostatniego sezonu podoba mi się jednak najmniej z całej serii.

Mi się podoba, nawet bardzo. Jedynie ta właśnie scena nie trzyma się kupy..
Do końca 3 odcinki, tylko albo aż 3 odcinki. Więc wątpię w to, że ta scena skończy się bez przelewu krwi (jeśli tak się stanie będę zawiedziony). Ktoś tam zginąć po prostu musi :smile:
Z jednej strony szkoda, że tak zajebisty serial się kończy, z drugiej lepiej teraz gdy jeszcze trzyma poziom niż przeciągać na siłe tak jak to ma miejsce z np. Dexterem.
"Siadaj koło mnie,

ulubione Seriale

przez Pieprz 12 wrz 2013, 07:19
Tyrr napisał(a):Tak sobie już "na trzeźwo" myślę na temat ostatniej sceny - chyba pierwszy raz stwierdzam, że coś w tym serialu nie miało sensu :D Żeby nie spojlować za bardzo - podczas akcji w ostatniej scenie nikt nie został nawet ranny (jak narazie) - WTF? Co nie zmienia faktu, że i tak nie mogę się doczekać następnego odcinka :)

Czyli było dość realistycznie. Wcale nie jest tak łatwo trafić kogoś w czasie strzelaniny jak by się wydawało z filmów. Szczególnie z karabinu.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

ulubione Seriale

przez Śmiercionauta 16 wrz 2013, 20:57
i po seanse najnowszego odcinka BB :pirate:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

ulubione Seriale

przez Autodestrukcja 16 wrz 2013, 20:58
Homeland, Northern Exposure
polecam ;)
Autodestrukcja

ulubione Seriale

przez Tyrr 17 wrz 2013, 00:18
bbreaking bad :shock: brak slow
"Siadaj koło mnie,

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 20:15
The Walking Dead, czyli serial opowiadajacy o probie przetrwania grupki ludzi podczas apokalipsy zombie. Wciaga jak cholera. Najbardziej mi sie podoba ta zmiana ludzi pod wplywem nieustajacego zagrozenia (zombiakow), a co za tym idzie - musza posuwac sie do trudnych decyzji, itp, itd. :P

-- 17 wrz 2013, 20:17 --

Ophelia napisał(a):bo lori w końcu umarła?XD

Ze co? Prosze grzecznie-wypad z takimi spoilerami, bo ukatrupie. Wlasnie zaczynam 3 sezon...
Masked_Man

ulubione Seriale

przez Rebelia 17 wrz 2013, 20:17
Six Feet Under
"Rodzina Fischerów, prowadząca zakład pogrzebowy, zmaga się z doświadczeniami śmierci. Pozwala im to inaczej patrzeć na otaczającą ich rzeczywistość."

http://www.filmweb.pl/serial/Sześć+stóp+pod+ziemią-2001-89546

ulubione Seriale

przez rotten soul 17 wrz 2013, 20:21
Masked_Man,
Nie kumam fenomenu tego serialu. Dialogi płaskie, aktorstwo lipne, realizacja słaba. Na trzecim odcinku poległem, pod naporem naiwności scenariusza i płaskich i nierealistycznych postaci. Same zombiaki budziły moje politowanie zamiast strachu. Z grą na podstawie tej serialiny jest podobnie. Miała być super przygodówka, a dostałem dialogi do wybierania i zero zagadek.
rotten soul

ulubione Seriale

przez Hans 17 wrz 2013, 20:28
rotten soul, włacha, z biegiem czasu stracił u mnie ten serial wiele. Bardzo lubię tematykę zombie, ale tego wątku nie można długo ciągnąć, a w 3 sezonie to już chyba rok mija, a zombie sobie chodzą jak gdyby nie było zimy, wilgotności itd. Bohaterowie w więzienu zamiast przebijać głowy jakimś prętem tych zombie, które podchodzą do siatki, to sobie je obserwują. Głowy zombie wykonane są poza tym chyba z masła, brak armii, a jak już się pojawia to szybko zostaje wystrzelana jak kaczki przez amatorów, zombie niby są jakimś tam zagrożeniem, ale kilka ciosów nożem w głowę i horda przestaje istnieć...

I jeszcze ta książka, wydana tylko po to, żeby uwierzytelnić fabułę.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, 20:32 przez Hans, łącznie edytowano 2 razy
Feed your head
Feed your head

ulubione Seriale

przez Autodestrukcja 17 wrz 2013, 20:29
The WIre jest majsztersztykiem. Ale dlacierpliwych :)
Autodestrukcja

ulubione Seriale

przez Masked_Man 17 wrz 2013, 20:31
rotten soul, gra nie jest na podstawie serialu. To zupelnie inna historia (i bardziej emocjonujaca, niz ta serialowa, a zakonczenie niezle porusza). Fakt, sezon I jest troche, uhm, tak jakby robiony na szybko, poniewaz kazdy watek miescil sie w jednym odcinku. W drugim sezonie juz tak nie jest. Jest wiecej interakcji miedzy ludzmi, widac rozbicia w grupie (chociazby miedzy Rickiem, a Shanem). Zombiaki, zombiaki... Coz, mnie sie podoba sposob, w jaki sa przedstawione, czyli tak, jak powinno byc zawsze: glupie, tepe paly, nie myslace, wloczace sie po ulicach i szukajace tylko czegos, co mozna zezrec. Takie powinny byc zombie, a nie jak w niektorych seriach, gdzie sa madre albo biegaja szybciej od czlowieka...
Masked_Man

Sortuj wg