ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: ulubione Seriale

przez soulfly89 03 mar 2010, 23:20
Twin Psik :D

Z tego znam niestety tylko ładną piosenkę. W ogóle to Dr. Housie są czasami bardzo dobre piosenki, aż jestem zaskoczona :)

przez bliksa 03 mar 2010, 23:21
dr house 8)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez fobia 04 mar 2010, 00:24
prison break też lubiałam 8) potrafiłam wciągnąć kilka odcinków jednego dnia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 04 mar 2010, 00:49
No prison break oglądałem wszystkie odcinki :)
Ale ostatni sezon to już tak naciągany jak banany :/
VasqueS

przez magdalenabmw 04 mar 2010, 12:27
To ja Wam teraz wytaczam ciężką broń i dowalę z grubej rury :mrgreen:

Uwaga...

Oglądałam pierwszy wyemitowany w Polsce odcinek 'Mody na Sukces' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Było to 5 września 1994 roku. Miałam 5 lat. Tv Polska oszukała widzów bo to nie był wcale pierwszy odcinek tylko dwieście któryś, ale u nas był pierwszy :smile: Było słoneczne popołudnie, siedziałam u babci i razem oglądałyśmy :smile: Wcześniej pamiętam że leciała piosenka Grzegorza Turnaua, którego uwielbiam :smile:

Ha! I kto jest taki kozak?!

:mrgreen: :P
magdalenabmw

przez marlena1977 04 mar 2010, 12:34
Przyjaciele, Dexter i Sześć Stóp Pod Ziemią. Z Archiwum X ale tylko początkowe odcinki bo potem nastąpił przerost formy nad treścią.

przez Lili-ana 04 mar 2010, 12:47
a ja aktualnie oglądam tylko "Na wspólnej" a to przez mojego małża, bo mnie tym serialem zaraził sam oglądając, ja chcąc nie chcąc zaczęłam oglądać z nim i się wciągnęłam.
Kiedyś jak byłam młodsza to lubiłam taki serial pt. "Roswell" :smile:
I "Seks w wielkim mieście" też zdarzało mi się oglądać kiedyś i "Przyjaciele"

[Dodane po edycji:]

I "Opowieści z krypty" :D ktoś zna ten serial?
Lili-ana

przez VasqueS 04 mar 2010, 12:58
Lili-ana, niestety nie znam :/
VasqueS

przez fobia 04 mar 2010, 13:05
Lili-ana, znam opowieści z krypty :lol: namiętnie z siostrą oglądałysmy hehehe

przez Lili-ana 04 mar 2010, 13:48
Vasques napisał(a):Lili-ana, niestety nie znam :/

bo za młody jesteś by znać :P
Lili-ana

przez *Wiola* 04 mar 2010, 13:55
magdalenabmw napisał(a):To ja Wam teraz wytaczam ciężką broń i dowalę z grubej rury :mrgreen:

Uwaga...

Oglądałam pierwszy wyemitowany w Polsce odcinek 'Mody na Sukces' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Było to 5 września 1994 roku. Miałam 5 lat.

Ha! I kto jest taki kozak?!

:mrgreen: :P

Magda : czy akurat 1 to nie pamiętam, ale oglądałam. Wtedy o 8mej rano leciały powtórki, odprowadzałam córkę do przedszkola i jak wracałam do domu akurat się zaczynał :)
Ale wcześniej w latach 80tych oglądałam Niewolnicę Isaurę to był "hit" wszech czasów. Ulice w mieście pustoszały w porze emisji :mrgreen:
Moderator

przez linka 04 mar 2010, 13:57
Opowieści z krypty - genialne :mrgreen: , Kiedyś był też taki serial: Are You Afraid Of The Dark? Dzieciaki opowiadały "mrożące" krew w żyłach opowieści - też to lubiłam.
Poza tym z takich oldschooli: Drużyna A, McGyver, Nieustraszony :mrgreen:
No a z tasiemcowatych to były jakieś: Manuela(to pamiętam o bliźniaczkach takich blond - włosych z których jedna miała jakąś zniekształconą twarz i nosiła maskę czy cuś) , Luz Maria, no i klasycznie Zbuntowany Anioł :lol: a to fajne było jakby dali powtórkę pewno bym obejrzała znowu :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 04 mar 2010, 14:11
linka napisał(a):Opowieści z krypty - genialne :mrgreen: , Kiedyś był też taki serial: Are You Afraid Of The Dark? Dzieciaki opowiadały "mrożące" krew w żyłach opowieści - też to lubiłam.
Poza tym z takich oldschooli: Drużyna A, McGyver, Nieustraszony :mrgreen:
No a z tasiemcowatych to były jakieś: Manuela(to pamiętam o bliźniaczkach takich blond - włosych z których jedna miała jakąś zniekształconą twarz i nosiła maskę czy cuś) , Luz Maria, no i klasycznie Zbuntowany Anioł :lol: a to fajne było jakby dali powtórkę pewno bym obejrzała znowu :lol:

Linka uwielbiam Cię! Opowieści z Krypty oglądałam i oglądam teraz nadal, w necie :mrgreen: Ale właśnie namiętnie oglądałam Are You Afraid Of the Dark i zapomniałam tytułu a ostatnio chciałam mojemu facetowi pokazać o co chodzi ! Dzięki dzięki dzięki że to napisałaś ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Teraz znowu będę to oglądać, super jest :mrgreen: A Luz Marie też oglądałam, też z babcią, tak jak Modę na Sukces :P :mrgreen:

Z McGyverem to mi sie babcia mojej przyjaciółki kojarzy hah Jest głuchoniema ale codziennie o 16 siadała przed tv i oglądała McGyvera wydając przy tym dzwięki typu 'paf paf!'. Wiem, że brzydko sie śmiać z niepełnosprawności ale to był taki pocieszny widok i fajnie mi sie kojarzy z dzieciństwem :P :D

p.s. Szukam jeszcze nazwy serialu-horroru dla młodzieży gdzie na początkowej scenie było czarne tło i takie zielone, fluorescencyjne gluty spływały. Może wiecie co to za serial, tytuł? Ech ta pamięć...
magdalenabmw

przez VasqueS 04 mar 2010, 14:41
magdalenabmw, Ja nie znam tytułu ale uwielbiam Mc gaywera wiesz czy leci jeszcze w telewizji ?
VasqueS

Sortuj wg