ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez Kiya 20 lip 2012, 14:31
Jako, że wciąż nie ściągnął mi się jeszcze następny odcinek Desperatek, włączyłam sobie pilota "Make It or Break It". Całkiem niezłe, choć trochę dziwnie ogląda się grupę nastolatek wykonujących skomplikowane akrobatyczne układy, gdy samej leży się w łóżku i dawno już nie jest nastolatką, a ambicje ma się zerowe :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

ulubione Seriale

przez bretta 20 lip 2012, 20:02
dominika92, cierpliwości :)

Tomcio Nerwica, ja nie oglądałam amerykańskiej wersji i raczej nie będę bo właśnie słyszałam, że to właściwie to samo :). I tak, jesienią pewnie koniec września/początek października

Kiya, tego nie znam akurat. A 'lekarskie' seriale lubisz? Dr house, Greys Anatomy, Private Practice, ER, Nurse Jackie (i pewnie dużo więcej, ja oglądałam 'tylko' te:P)
a no i kryminalne ? (nie wiem jak je nazwać) Dexter, Lie to me, Luther..
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

ulubione Seriale

przez Kiya 20 lip 2012, 20:19
bretta, nie patrzę na gatunki seriali, bardziej montaż, muzykę, aktorów (i ich grę), ogólno-pojęty klimat. House nie ma nic do ER, tak samo jak Dexter do np. Nasha Bridgisa ;) Uwielbiam House'a, Dextera, Scrubs... Zresztą wiele by wymieniać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez bretta 20 lip 2012, 20:38
Kiya, nie no, jasne, czasem tylko po prostu są ludzie, którzy mówią nie właśnie jakiejś kategorii ;) bo krew, bo strzelają, bo za dużo napięcia... ;)

jak myślisz, jak się rozwinie Dexter? już się nie mogę doczekać nowych odcinków!
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

ulubione Seriale

przez Kiya 20 lip 2012, 20:48
bretta, no ba, muszą być strzelaniny/wybuchy, pościgi samochodowe i seks ;)

Wolę nie dyskutować na temat fabuły serialu tak na forum, żeby niechcący komuś nie popsuć oglądania. Jeśli jesteś ciekawa jak się rozwinie, to czy czasem nie jest już wydana książka? :bezradny:

ulubione Seriale

przez bretta 20 lip 2012, 21:32
Kiya, niby jest, ale ja nie chce wiedzieć co się wydarzy, tylko co kto o tym myśli i jakby to rozwinął ;D

ulubione Seriale

przez Kiya 20 lip 2012, 22:39
bretta, ale żeby sobie pogdybać, to musiałybyśmy nawiązać do finału ostatniego sezonu, a to by był ogromny spojler... :(

ulubione Seriale

przez aperecium 21 lip 2012, 00:05
Seriale to największy złodziej mojego czasu. Oglądam Suits, True Blood (nie ukrywam, że nie dla fabuły, a tylko dla Alexandra Skarsgrada i Wilkołaka bez koszulki), How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Grę o Tron, Sherlocka BBC, 2 Broke Girls, Dextera i Grey's Anatomy. Sama nie wiem jak znajduję jeszcze czas na studia i życie. ;) W przeszłości śledziłam też House'a, Desperate Housewives i One Tree Hill. Dzień bez odcinka dniem straconym!
aperecium

ulubione Seriale

przez Kiya 21 lip 2012, 00:11
Dzień bez odcinka dniem straconym!

O to to! :mrgreen:

Też właśnie oglądam brytyjskiego Sherlocka <3

ulubione Seriale

przez aperecium 21 lip 2012, 00:33
Ten serial cierpi na przedawkowanie geniuszu, filmowy Szerlok wydaje się przy tym żartem. Martin Freeman jest fantastycznym Watsonem, a Cumberbatch wreszcie nie jest dla mnie 'pedofilem z Pokuty', haha. Szkoda tylko, że następna seria za sto lat, chociaż już jesteśmy chyba na półmetku oczekiwania. :)
aperecium

ulubione Seriale

przez jaskolka83 21 lip 2012, 10:05
moze juz ktos pisal, ja polecam " The Killing"

ulubione Seriale

przez bretta 21 lip 2012, 13:44
aperecium, ooo tak, zabójcy czasu! Moi znajomi się zastanawiają jak ja mam na to czas ^^...

aaa, polecam jeszcze serial Touch! świetny jest i ma na razie kilka odcinków ;)...

ulubione Seriale

przez andre143waw 21 lip 2012, 13:53
prison break było fajne
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

ulubione Seriale

przez Kiya 21 lip 2012, 15:13
Skończyłam oglądać Sherlocka :why:

Sortuj wg