ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez dar 22 mar 2011, 22:11
"Przyjaciele" stary dobry serial. Dawno nie oglądałem jakoś ostatnio nie ma w TV
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

ulubione Seriale

przez bretta 22 mar 2011, 22:31
dar napisał(a):"Przyjaciele" stary dobry serial. Dawno nie oglądałem jakoś ostatnio nie ma w TV

na iitv.info można online;). ja to mam wszystkie sezony na dysku:p.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

ulubione Seriale

przez dar 22 mar 2011, 22:48
bretta napisał(a):na iitv.info można online;). ja to mam wszystkie sezony na dysku:p.

chyba się skuszę ;)
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ulubione Seriale

przez bretta 22 mar 2011, 22:51
dar, polecam, polecam! uwielbiam kiedy ktoś zaczyna oglądać Przyjaciół;) mam poczucie, że mam kogoś po swojej stronie xD.:p;)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

ulubione Seriale

przez dar 22 mar 2011, 23:17
bretta, razem pooglądamy ;)
dar

ulubione Seriale

przez bretta 22 mar 2011, 23:35
dar, alee fajnie:). zawsze chętnie;)

ulubione Seriale

przez agorek 04 kwi 2011, 21:14
ja ogladam vampire diaries, stargate universe, sanctuary, warehouse13,buffy,Everybody Hates Chris,Friends,Gary Unmarried,Lost,Lost Girl,Malcolm in the Middle,Married... with Children,My name is Earl,Scrubs,Sliders,Smallville,Stargate Atlantis,Stargate SG-1,Supernatural,The Walking Dead,Twin Peaks,Two and Half Men,X-Files i jeszcze troche innych.jak widac jestem fanem fantastyki horrorow i komedii.

ulubione Seriale

przez bretta 04 kwi 2011, 21:18
agorek, łaaał, chyba mnie pobiłaś w ilości:), ale mało nam się pokrywa:p

ulubione Seriale

przez linka 02 maja 2011, 10:30
:mrgreen: jestem zachwycona - serial dla fanów Rzymu i Tudorów:
Wojna o Tron jak dotąd dwa odcinki, ale zapowiada się świetnie, wszystko to co serial powinien posiadać, jest krew, jest seks, są mega zawiłe konszachty rodziny królewskiej, do tego jeszcze odrobina fantasy ....... :great:
POLECAM!!

Ponoć dobry jest też The Borgias - klimat podobny, tyle że bez fanasy ale za to w Watykanie ;)

Ja natomiast, wstyd się przyznać, zaczęłam oglądać taki serial Glee, amerykański hajskul, chór szkolny. No i w tym rzecz, cała fabuła idiotyczna jak się da - ale aranżacje piosenek i cała oprawa występów mnie urzekły :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ulubione Seriale

przez Sabaidee 02 maja 2011, 10:53
Ostatnie seriale jakie oglądałem to: Bonanza, Czterej pancerni i pies, Chłopi, Pan Wołodyjowski. Polecam wszystkim! :P

-- 02 maja 2011, 09:57 --

Jeszcze była Niewolnica Isaura... ale tego nie polecam, bo sam skończyłem oglądanie po trzecim odcinku.
Sabaidee

ulubione Seriale

przez bretta 02 maja 2011, 11:06
ja jeszcze zapomniałam wspomnieć o Trawce która jak dla mnie jest prze świetna:D
Glee też czasem ogladam, a ostatnio zaczęłam jeszcze Californication^^

ulubione Seriale

przez Drewniany 02 maja 2011, 17:42
Ja tam uwielbiam Ranczo. Jestem ciekaw jakie będą dalsze losy 17 letniej anarchistki :D . Już ostatnio zaczęła się zmieniać na lepsze, uwielbiam takie historie.
NN, zaburzenia anankastyczne.
Pomóż! Nie bądź obojętny!
http://pajacyk.pl http://www.polskieserce.pl

ulubione Seriale

przez dogomaniaczka 17 wrz 2011, 19:11
a ja dziś jako zabijacz czasu zaczęłam oglądać Gossip Girl :shock: :mrgreen: zbyt ambitne to nie jest, ale dzień mi minął szybko, a dziś siedzę sama i mi się przykrzy :) zaraz P. wychodzi na imprezę, więc czekając aż wróci, pewnie późno, mam co robić :P

ulubione Seriale

przez bretta 18 wrz 2011, 21:31
dominika92, ostatnio zrobiłam to samo! kilka odcinków przeleciało:D haha:D

Sortuj wg