ulubione Seriale

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

ulubione Seriale

przez VasqueS 03 mar 2010, 16:12
Zakładam temat bo nie znalazłem go w wyszukiwarce
Chciałbym z wami podyskutować o serialach moim ulubionym są zagubieni oglądam 6 serie właśnie i jeśli bym znalazł kogoś o podobnym guście to się wypowiadajcie mogę pogadać o każdym może być Skazany na Śmierć,Dr.House!
VasqueS

Re: ulubione Seriale

przez magdalenabmw 03 mar 2010, 16:27
O widzisz :smile: Ja oglądam 'Na wspólnej', i lubię obejrzeć 'Rodzinę Zastępczą' albo 'Kiepskich',a także oglądałam namiętnie 'Brzydulę' jak jeszcze emitowali (słowo 'namiętnie' nie jest tu wcale przypadkowe, panie które oglądały wiedzą o kogo mi chodzi :mrgreen: ;) ). Jak leci akurat 'Majka' i mi sie nudzi to też czasem obejrzę, ale ogólnie nudny ten serial jak flaki z olejem. Housa, Skazanego na śmierć itp nie oglądam. Jedynie tego typu to rodzinę Soprano swego czasu oglądałam.

Ogólnie nie jestem uzależniona od żadnego serialu ale lubię czasem obejrzeć. No dobra, przyznaję- Na Wspólnej i Brzyduli żadnego odcinka nie przegapiłam, jak nie mam jak w tv zobaczyć to w necie oglądam :mrgreen:
magdalenabmw

przez VasqueS 03 mar 2010, 16:34
magdalenabmw, No ja też znam Na wspólnej ale wole zagubionych od telenoweli polsko-brazyiskiej
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 03 mar 2010, 16:41
ja oglądam jak tylko mogę:
House, Skins ( <3), Desperate Housewives, Lost, Grey's Anatomy, Criminal Minds ( <3 ), Gossip Girl, 90210, The Vampire Diaries, V, One Tree Hill... ale nie widzę sensu dyskutować tutaj o tym :mrgreen: po prostu lubię oglądnąć (na necie ofc), jeśli mam czas ;)
paradoksy

przez magdalenabmw 03 mar 2010, 16:44
paradoksy napisał(a):ja oglądam jak tylko mogę:
House, Skins ( <3), Desperate Housewives, Lost, Grey's Anatomy, Criminal Minds ( <3 ), Gossip Girl, 90210, The Vampire Diaries, V, One Tree Hill... ale nie widzę sensu dyskutować tutaj o tym :mrgreen: po prostu lubię oglądnąć (na necie ofc), jeśli mam czas ;)

Kojarzę z tej listy tylko House i Lost :mrgreen:
Ja House'a nie oglądam bo zaraz sobie jakieś choroby wkręcam !
magdalenabmw

przez linka 03 mar 2010, 16:49
House, Grey's anatomy, True blood......i ......no napiszę to....wiem, że wstyd jak cholercia a co tam M jak miłość :oops:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez solipsea 03 mar 2010, 16:59
Moje ulubione (oglądane lata temu i obecnie): Dr House (jak chyba większości z Was :mrgreen: ), Veronica Mars, Dom, Żniwiarz, Wzór, Domek na prerii :mrgreen: , Wojna domowa, Rodzina Serrano, Dwóch i pół, Front rodzinny, Good morning Miami, Gotowe na wszystko, Co ludzie powiedzą :mrgreen: .
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
solipsea

przez Odkrywający 03 mar 2010, 17:22
A ja za to uwielbiam czystą krew.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

przez Joaśka 03 mar 2010, 17:26
Ja bardzo lubiłam oglądać "Siódme niebo" oraz "Rodzinę Serrano" dopóki emitowano je w TV.
Teraz w sumie rzadko oglądam jakiekolwiek seriale i w ogóle telewizję, jakoś mnie do niej nie ciągnie :P Wolę obejrzeć jakiś film na kompie, coś poczytać albo w necie posiedzieć :mrgreen:
Joaśka

przez fobia 03 mar 2010, 17:30
solipsea, co ludzie powiedzą jest dobre :lol: :lol: :lol:
a tak jak większość : House ;) a pozatym gotowe na wszystko ,sex w wielkim mieście, czasami na wspólnej, tak kochanie, hmmmn nie wiem czy to juz wszystko :twisted: jak cos to dopiszę ;)

przez magdalenabmw 03 mar 2010, 18:25
fobia napisał(a): gotowe na wszystko ,sex w wielkim mieście

To są dwa najgorsze seriale jakie w życiu miałam 'przyjemność' zobaczyć. Kojarzą mi się z frustratkami po 30stce, bez obrazy :mrgreen: ;) Moja szwagierka to ogląda. Napatrzy sie na te durne baby a potem sobie wyobraża że ona tez taka jest :roll: hah

Ja jeszcze 'Hotel Zacisze' lubię, ale nie wiem czy to sie liczy jako serial. Veronicę Mars też czasem oglądałam.
magdalenabmw

przez monika03 03 mar 2010, 18:32
ja lubię "barwy szczęścia"
monika03

przez *Wiola* 03 mar 2010, 18:39
: Dr House nr 1 oczywiście. Californication, Bez Skazy, Co ludzie powiedzą, Hotel Zacisze swego czasu tez, Sex w wielkim mieście, Brzydulę. i pewnie jeszcze kilka by się znalazło

[Dodane po edycji:]
Kiedyś Rodzinę Soprano, Lostów do momentu aż zaczęli strasznie wydziwiać..
aa i z kryminalnych czasem Krok od domu Kryminalne zagadki ..... 3 rodzaje:)
Moderator

przez fobia 03 mar 2010, 20:33
magdalenabmw napisał(a):
fobia napisał(a): gotowe na wszystko ,sex w wielkim mieście

To są dwa najgorsze seriale jakie w życiu miałam 'przyjemność' zobaczyć. Kojarzą mi się z frustratkami po 30stce, bez obrazy :mrgreen: ;) Moja szwagierka to ogląda. Napatrzy sie na te durne baby a potem sobie wyobraża że ona tez taka jest :roll: hah
.

Ja aż tak się w seriale nie wczuwam ;)

Sortuj wg