Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co teraz robisz?

przez Nodame 12 paź 2010, 10:18
No ale Ty u siebie posprzątaj :pirate: Ja sobie w domu dam radę (mały metraż to i roboty mniej).
Dzisiaj pogoda odpowiednia u Ciebie na spacer? Bo jeśli tak to proponuje byś puścił się w miasto ;)
Ja dzisiaj też nie mam pomysłu na dzień, więc możemy sobie nawzajem wymyślać zajęcia (choć ja tam mam kilka zobowiązań, ale uciekam od nich jak od ognia :oops: )
Ale dziś wieczorem czeka mnie gimnastyka (na youtubie można znleźć fajne ćwiczenia) - Ciebie też :twisted:
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 10:37
No to nie rób tego dla siebie tylko zrób mi na złość, żebyś się przestała czepiać :mrgreen:
A jak chodzisz do sklepu to chodzisz do najbliższego lokalu? Bo wiesz, wtedy mógłbyś chodzić do najdalszego sklepu i miałbyś cel wędrówki - zdobyć żywność na nowych, nieznanych terenach ;)
No to ja Cię na wieczór dopytam czy sobie poćwiczyłeś - i sama też coś porobię, żeby nie było że pytam się o coś czego sama nie zrobiłam (wow teraz to sama mam motywację). Umowa stoi? I bez oszukiwania i zbywania, ok? :D
Nodame

przez wovacuum 12 paź 2010, 10:41
Nodame, wrzucisz linka z tymi cwiczeniami??bardzo proszè :D
ja siorbiè kawè...
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nodame 12 paź 2010, 10:50
Wova bardzo proszę ;) proponuje je robić w takiej kolejności:

http://www.youtube.com/watch?v=gM6ZxPWx ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=5dnlMGd6tEc
http://www.youtube.com/watch?v=Hhqkcwkv ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pV4terIo ... re=related (te są wykańczające, więc zostawiam je na deser - nie zawsze daje radę je dokończyć :oops: )

Niemądry ale ja nie znam innych metod pomocy, a przykleiłam się do Ciebie bo chcę Ci jakoś pomóc, choćby troszeczkę i nawet jeśli wkrótce będziesz miał mnie dość to nawet to będzie pocieszające, bo to inne uczucie od codziennej beznadziejności, prawda?
A jak myślisz co mogłoby Ci pomóc, co mogą Ci dać inni ludzie?
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 10:59
A to już moja sprawa co ja robię ze swoją energią (i to nie energia, raczej dobra wola) :mrgreen:

I się nie odczepię (znaczy kiedyś się odczepię, bo w życiu tak jest, że nic nie trwa wiecznie) :x

Z tego co wiem, to żywe trupy potrzebują mózgów w swojej diecie do funkcjonowania - ja swojego nie oddam - to czego z rzeczy możliwych potrzebujesz? ;) Pisz, pisz, może da się spełnić niektóre z nich :mrgreen:
Nodame

przez Nodame 12 paź 2010, 11:12
Masaże są dobre na ból ciała, naprawdę i kąpiele w olejkach eterycznych - oczywiście zależy co to za bóle:) Na oddech medytacja (poważnie! Kilka minut dziennie nauki oddychania może odrobinę pomóc - a co Ci szkodzi spróbować). Na resztę nie mam porady. A jak Cie czytam to zawsze kojarzy mi się termin Weltschmerz, mam nadzieję, że w niedługim czasie będziesz mi się kojarzył z bardzie pozytywnym słowem, jak nadzieja :)

A czym jest ten odwlekany pomysł?

Dobra ja idę się kąpać, jak chcesz to napisz co to za plan - chyba, że to tajemnica ;)
Nodame

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:15
a robisz coś w tym kierunku? żeby wydobrzeć?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:25
a co robisz?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:38
Jestem ciekawa szczegółów. Mógłbyś opisać każde z nich? :smile:
dalia_85

przez GreenGo 12 paź 2010, 11:39
Właśnie wypiłem, jak co dzień pół litra kawy. Teraz myślę o tym, żeby dziś nie utonąć na forum do końca dnia, a zamiast tego wziąć się za robotę.
GreenGo

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:40
GreenGo, jakie masz plany na dziś?
dalia_85

przez dalia_85 12 paź 2010, 11:54
niemądry, dzięki, napisałam pytanie w Twoim wątku.
dalia_85

przez Nodame 12 paź 2010, 11:56
niemądry napisał(a):Sport, dieta, lektura, leki itd. itp.

No to brakuje jeszcze czegoś co by sprawiło, że doceniłbyś swoje starania, a starania bardzo ładne, cieszę się :) A ja Twój wątek przejrzę na wieczór, bo wtedy lepiej myślę :P

Greengo też się boję, że dziś znów spędzę caly dzień na forum :oops: - znaczy musze dziś wyjść coś załatwić i mam nadzieję, że będę wracała do domu najdłuższą z możliwych dróg :roll:
Nodame

przez chojrakowa 13 paź 2010, 11:03
Próbuję nie zwymiotować. Mam taki lęk, że aż mi się żołądek wywala.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg