Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez tahela 12 mar 2016, 06:30
nie mam Intermarche nigdzie blisko w miare, ide spac Kaziu bo mnie cos jakos pedzi w ramiona Morfeusza trzymaj sie, miłego dnia
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Co teraz robisz?

przez alone05 12 mar 2016, 15:17
Oglądam ubrania w sklepie internetowym, chyba kupię sobie sweter i raczej już nic więcej nie kupię, bo mi szkoda kasy, widziałam ładny żakiet, ale tego to już nie kupię, bo za drogi :P drugiego swetra też nie kupię, bo po co mi dwa swetry :? dlatego muszę go usunąć z koszyka, niepotrzebnie go włożyłam do koszyka. Na lato na pewno kupię baleriny w ładnym różowym kolorze i tyle wystarczy. Nie lubię za dużo kupować, oszczędna jestem albo skąpa, zastanawiam się nad każdym wydatkiem i nie uznaję typowo polskich przyjęć i drogich podarunków czyli wychodzi na to, że jestem skąpa.

Co teraz robisz?

przez pokonacstres.pl 12 mar 2016, 21:52
Myślę.
Nie wiem jaka jest obiektywna prawda, więc piszę o tym co mi się sprawdza, o tym, co mi się nie sprawdza i jak widzę świat.
https://pokonacstres.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez SrebrnaSowa 13 mar 2016, 13:07
zastanawiam sie ..... jak byc bardziej cierpliwą,
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Co teraz robisz?

przez misty-eyed 13 mar 2016, 13:10
SrebrnaSowa, to da się wypracować :D Znam ten problem z własnego doświadczenia i odniosłam sukces...

Za chwilę wypije kawkę, to taka trochę oszukana wersja, a później pomyślę :mrgreen:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Co teraz robisz?

przez SrebrnaSowa 13 mar 2016, 13:33
Wypracować ? Chyba jak sobie zwiążę nogi a nad głową powieszę kinderbeuno .
hahhaha
Serio jesteś teraz bardziej cierpliwsza?
Wiele Cie to kosztowało .... ?
INFP-T
4w5

Co teraz robisz?

przez misty-eyed 13 mar 2016, 13:41
SrebrnaSowa, trochę to trwało. Zaczęłam banalnie-od spokojnego, cierpliwego zmywania naczyń :mrgreen: Uczyłam się skupienia na tym co robię, wyłącznie, nie poddając się pędzącym myślom i turbo-działaniu. Taki był początek Teraz, gdy zajmuję się Wnuczkiem od jakiegoś czasu, dochodzę prawie do perfekcji opanowania i cierpliwości :mrgreen: Ćwiczenie trzeba więc ropocząć od zwykłych czynności...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Co teraz robisz?

przez SrebrnaSowa 13 mar 2016, 13:56
o kurczę , to faktycznie.... pogratulować sukcesu ^ ^
Rzadko kiedy robię jedną rzecz, zazwyczaj jest kilka czynności na raz :mrgreen:
Kiedyś będę musiała się za tą cierpliwość wziąć no ...
INFP-T
4w5

Co teraz robisz?

przez Happiness 13 mar 2016, 14:06
Nie ma to jak jechac autobusem do babci na obiad na 13. Byc juz prawie na miejscu, ale postanowić zrobic pętlę, w tym czasie zadzwonic do babci powiedziec ze dopiero jade i bede na 13;30. Taki oto spacer autobusowy w ta piekna pogode. Zrozumieć siebie c.d

Jestem forumowym swiezaczkiem choć od kilku dni czytam posty, nie wiem jak sie zabrac za napisanie swojej por.b.nej sytuacji ktora ciagnie do kapitulacji przed sama soba?! Jeszcze czas.

Co teraz robisz?

przez misty-eyed 13 mar 2016, 15:09
Happiness, witaj :D Pisz co Cię trapi, po to jest to forum...poczytaj wątki i z pewnością znajdziesz miejsce dla siebie, trochę intuicyjnie!!!
Dalajama XIV

Co teraz robisz?

przez Happiness 13 mar 2016, 16:10
Misty-eyed cześć i dzięki. Mam na oku wątek dla siebie a nawet kilka. W tym rzecz ze moglabym ksiazke napisać o swoim zyciu. Jakaś tragikomedie ale to chyba jak kazdy. Tyle ze nie umiem pisac. Musi mi wena przyjsc zeby to bylo choc troche zrozumiale dla Was. I jakiegos skrotowca walnąć. Zeby to napisać to musialam sie skupic mega bo zbyt chaotycznie mysle i rozmawiam gdy leci prosto z serca
"Nic tak nie łączy ludzi jak rozpacz. Nic tak nie zbliża nas do siebie jak smutek. " C. McCarthy

Co teraz robisz?

przez misty-eyed 13 mar 2016, 17:57
Happiness, sukcesywnie rozpiszesz się, początki nie są łatwe, jednak pamiętaj, że jesteś tutaj wśród swoich, wśród ludzi, którzy mają podobne problemy. Jeśli nawet nikt nie odpisze na Twojego posta, to nie znaczy, że jesteś ignorowana, czy coś w tym rodzaju. Po prostu traktuj to jako formę terapii. Pozbycie się tego, co nas boli, sprawia, że robi się nam lżej na duszy... na pewno ktoś się odezwie do Ciebie :)
Dalajama XIV

Co teraz robisz?

przez misty-eyed 13 mar 2016, 17:58
Happiness, jesli chcesz użyć nicka osoby, do której się zwracasz, kliknij na nick nad avatarem :D
Dalajama XIV

Co teraz robisz?

przez SrebrnaSowa 13 mar 2016, 19:28
misty-eyed napisał(a):Happiness, jesli chcesz użyć nicka osoby, do której się zwracasz, kliknij na nick nad avatarem :D

A mi się wyświetlają nicki pod awatarem a jak w nie klikam to mnie przekierowywuje na profil użytkownika...

Happiness, też zachęcam do rozmów i wyrzucenia z siebie tego co Cię dręczy.
Ale faktycznie wszystko w swoim czasie ;)

Sortuj wg