Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez paradoksy 20 maja 2011, 10:10
zbieram się do roboty
paradoksy

Co teraz robisz?

przez Margolka 21 maja 2011, 06:37
Wstałam, piję kawę, czytam forum i patrzę jak stado młodzieży grasuje u moich stóp, dwa małe szczeniaki szaleją z dwiema młodymi kotkami, które mam od niedawna. I jak tu powiedzieć,ze żyją jak pies z kotem kiedy lepszej przyjaźni dawno nie widziałam :D
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Co teraz robisz?

przez Margolka 21 maja 2011, 06:58
Ka_Po, witaj :D No to się nam udało dzisiaj. Czytałam przed chwilą, ze dobrze Ci idzie na Oddziale i że się ze snem poprawia :great: .A ja ten tydzień miałam okropny,codziennie komunikacją po co najmniej 3,5 godziny i wożenie mojego małego upierdliwca do szkoły :mrgreen: Wczoraj myślałam,że nie dojdę już do domu, nogi mi odmówiły posłuszeństwa, jeszcze dzisiaj mam ból. A w planach doprowadzenie domu do stanu używalności,przez tydzień praktycznie nie miałam kiedy co zrobić a starsza młodzież nie garnie sie do niczego, bo przezywa bunt nastoletni i ma wszystko w d.... Bardzo źle się czuję, okazało się,że mam podwyższone ciśnienie, dotarłam w końcu do lekarki, mam go monitorować, mierzyć w ciągu dnia o różnej porze, do tego badania od morfologii, moczu, ob, lipidów po tarczycę,przed samą wizytą mam zrobić EKG. Może w końcu się dowiem dlaczego nie ma we mnie w ogóle życia i nie jestem w stanie nic robić.
nie dajesz sercu oddechu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez Margolka 21 maja 2011, 07:29
Ka_Po, bardzo lubię kwiaty, nie w wazonie ale własnie te rosnące na wolności. Własnie zaczynają kwitnąć irysy, liliowce lada dzień piwonie. A co do domku, ja myślę, że jakbyś męza troszkę podkręciła, ze lekarz powiedział, że przebywanie codzienne na powietrzu i praca wśród zieleni dobrze wpłyną na Twoją psychikę to może by się zgodził. Albo jeszcze lepiej, poproś lekarza niech Ci wypisze na recepcie - własny dom z ogródkiem jedyne lekarstwo na chorobę przewlekłą, wtedy nie będzie miał już wyjścia, przecież realizacji recepty nie odmówi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie dajesz sercu oddechu

Co teraz robisz?

przez paradoksy 21 maja 2011, 07:35
jest za gorąco żebym spała, więc wstałam... i w zasadzie nie wiem za co się zabrać.
mam dzisiaj kupe sprzątania, a M. jeszcze śpi - muszę czekać aż wyjdzie do pracy bo ledwo się mogę po pokoju poruszać :mrgreen:
paradoksy

Co teraz robisz?

przez Sabaidee 21 maja 2011, 07:37
paradoksy, witaj, Basiu. Ja też mam kupę do zrobienia. :D
Sabaidee

Co teraz robisz?

przez paradoksy 21 maja 2011, 07:41
Sabaidee, witaj, Jacku.
widzę, że wszyscy dzis kupę będą robić :mrgreen:
paradoksy

Co teraz robisz?

przez carmen1988 21 maja 2011, 07:53
Wstałam bo gorąco, zjadłam śniadanie, przy okazji "umiejętnie" rozkrajając bułkę zacięłam się. Świetny początek dnia. Zaraz wyjście z pieskiem. Po 9 muszę odebrać recepty z przychodni, zrobić zakupy spożywcze,a potem zapewne nauka mnie czeka i trochę sprzątania.
nerwica wegetatywna

Co teraz robisz?

przez paradoksy 21 maja 2011, 08:01
paradoksy, nie hałasuj narazie bo obudzisz M. lepiej zrób sobie kawke , chodź na papieroska, my już z Margolką pijemy i opowiedz nam jak Twoja nowa praca? Podoba Ci się, fajnie jest? A atmosfera miła?

nie pijam kawki a fajki rzuciałm :yeah: :mrgreen:

pracą jestem strasznie podjarana. 8)
teraz mam miesiąc taki w sumie próbny i na naukę, potem w czerwcu będę mieć testy, które muszę zdać na min. 80% :shock:
więc muszę się bardzo dobrze nauczyć oferty a narazie ciężko wchodzi. :mrgreen: ale jestem dobrej myśli.
atmosfera jest taka, jaką sobie stworzymy.. :mrgreen: jest fajnie.
dodatkowo - szukali 2óch osób na punkt - jedna laska poszła na l4 bo jest w ciąży, a koleś który był kierownikiem się zwolnił.
więc - albo ja albo koleś, który został przyjęty w tym samym czasie - któreś z nas zostanie kierownikiem :mrgreen:
oczywiście chciałabym,żebym to była ja :mrgreen: ahhh, móc sobie w końcu wpisać w CV "kierownik punktu sprzedaży"... :105:
paradoksy

Co teraz robisz?

przez paradoksy 21 maja 2011, 08:19
Ka_Po, dzięki :*

odnośnie tego telefonu - możesz na rozmowę się umówić i powiedzieć, że narazie jesteś na urlopie wypoczynkowym (wycieczki po świecie :mrgreen: ) i możesz zacząć dopiero np. za 3 mce. :mrgreen:
fajnie, ze masz w czym wybierać ;) wybierz coś, co Tobie najbardziej pasuje - wtedy będziesz zadowolona nie tylko z tego, że masz pracę, ale też z tego, że masz FAJNĄ pracę, która Cie satysfakcjonuje - to się zawsze przekłada na wyniki ;)
paradoksy

Co teraz robisz?

przez Korba 21 maja 2011, 11:53
piję drugą kawkę
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Co teraz robisz?

przez coma 21 maja 2011, 11:56
a ja trzecią ;)
coma

Co teraz robisz?

przez carmen1988 21 maja 2011, 12:00
A ja dzisiaj bez kawki, zaczęłam jej unikać, nie chce się uzależnić. Czasem się tylko napije na zajęciach jak mnie zamula. Teraz słucham sobie muzyczki, troszkę posprzątałam. Zaraz idę drukować slajdy do nauki i pójdę na balkon się wygrzewać.
nerwica wegetatywna

Co teraz robisz?

przez *Monika* 21 maja 2011, 13:17
A ja idę sprzątać. Teraz miałam przerwę.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg