Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez lul 16 sty 2014, 08:59
Pukam jamę ustną i wychodzę :)

comatom, powodzenia :D:D: pomyśl o aspektach zdrowotnych, warto rzucić :))
lul

Co teraz robisz?

przez comatom 16 sty 2014, 08:59
lul, Dzięki wiem :smile:
Pozdr
comatom

Co teraz robisz?

przez czarnobiała mery 16 sty 2014, 11:25
Zabieram się za czytanie książki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez magnolia84 16 sty 2014, 13:25
słucham muzyki i próbuję zmusić się do działania. Tyle rzeczy do zrobienia, wyjście z domu, a czuję jak mnie wchłania jakaś czarna dziura. Nie mam siły na nic
magnolia84

Co teraz robisz?

przez comatom 16 sty 2014, 13:44
jestem w firmie i sobie klikam
comatom

Co teraz robisz?

przez Candy14 16 sty 2014, 13:46
skonczylam cwiczyc...z bolem glowy to nie jest fajne
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Co teraz robisz?

przez Pieprz 16 sty 2014, 13:51
Candy14 napisał(a):skonczylam cwiczyc...z bolem glowy to nie jest fajne

z bólem głowy nie da się cwiczyć

a ja próbuję się zebrać do pracy i nie mogę :x
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Co teraz robisz?

przez Candy14 16 sty 2014, 13:52
da sie ale jest niefajnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Co teraz robisz?

przez lul 16 sty 2014, 13:57
idę spać ha ha :P
lul

Co teraz robisz?

przez slow motion 16 sty 2014, 14:05
Candy14, a mnie po ćwiczeniach ból przechodzi zazwyczaj, ale fakt faktem, że to nic przyjemnego w trakcie.

Idę ćwiczyć swoje dwa patyki ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Co teraz robisz?

przez amelia83 16 sty 2014, 14:13
jem mandarynki
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Co teraz robisz?

przez Auman 16 sty 2014, 15:25
Czekam na obiad.
Auman

Co teraz robisz?

przez Candy14 16 sty 2014, 15:25
slow motion, rzeczywiscie jest lepiej :D

Co teraz robisz?

przez Reiben 16 sty 2014, 15:50
A leżę sobie i się drapię.

Byłem dziś w Carrefourze po kilka produktów, ziarna różne, owsianki, błonnik w prochu itp., po to żeby chociaż akt srania przebiegał w miarę bezboleśnie, na lepszy początek dnia. Godzinę przed południem, ludzi w sklepie jakby papież siedział na ostatniej półce pod ścianą i chleb im zrzucał błogosławiąc. Teraz to już jestem pewien, że Polska dała sobie radę z najwyższą falą kryzysu wyłącznie dzięki nim.

Dziadek przede mną też przyjechał po niewiele, 3 pary majtek szaroburych, fuj wie co to za kolor, wyglądały jak zrobione z mokrego najtańszego papieru toaletowego. Ale on jest na emeryturze, nudzi mu się, zobaczył w gazetce promocję na galoty i wyruszył na swoją misję dnia. A ja...ja muszę być jebnięty żeby o tej godzinie. Zastanawiałem się czy wypierze te majtki zanim włoży na dupę, przecież co najmniej kilka tysięcy emerytów miało je wcześniej w swoich rękach, naciągało, odwracało na drugą stronę, macało grubość materiału od strony siusiaka i od strony dupy. W dodatku położył na tej upierdolonej, mokrej z czegoś taśmie. Żeby chociaż szybko przypięczętował swój sukces i dumnie pomknął przez bramkę sklepową. Nie kulwa. On musi jeszcze wyciągnąć pogniecioną gazetkę sklepową i omawiać z kasjerką coś wskazując paluchem. Nie wiem co tam robią, może planują już kolejny szturm na promocyjne majtki w następnej dostawie. Mam dokanałówki w uszach i zatruwam głowę najcięższymi znalezionymi w odtwarzaczu albumami, tak głośno jak tylko mogę, a i tak są jeszcze te momenty kiedy kończy się jeden utwór przed następnym i wtedy usłyszę coś co mnie wkurwi. Karta rodzinka jest?! No żesz kulwa ja pieldolę, jak w jakiejś strategii od Paradoxu, dają ci jakiś fuja warty i długo wyzbierany bonus żeby przykryć ciulstwo, którym wcześniej ci dopieldolili. Nie, w grach jest znacznie lepiej, zawsze widzisz ile stracisz a ile zyskasz, od razu, tu musisz się mocno wysilić żeby odkryć gdzie zostałeś upieldolony, w dodatku w grze ostatecznie możesz wyjść na plus, tu nigdy, możesz tylko się przygotować i posmarować dupę wazeliną żeby mniej bolało.
Czy ja w ogóle wyglądam jak rodzinka, prorodzinnie czy jakiś inny tego typu ciul, jedyna rodzinka jaką kiedykolwiek założę to będzie ta w stylu Charles'a Mansona.
Reiben

Sortuj wg