Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 16:20
Marcin20.04, czyli do jakich wniosków dochodzisz?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 16:21
socorro napisał(a):Marcin20.04, czyli do jakich wniosków dochodzisz?

Jak zawsze dochodzę do wniosku, że powodem moich lęków są wszędobylscy dresiarze, a jedynym sposobem na pozbycie się lęków jest pozbycie się dresiarzy.
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 16:24
Marcin20.04, uważam że sposobem na pozbycie się Twoich lęków jest zmiana nastawienia, nie wiem- terapia, leki, a nie dresów. inaczej jedynym ratunkiem dla ludzi z fobią społeczną byłoby pozbycie się ludzi.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 16:25
socorro napisał(a):Marcin20.04, uważam że sposobem na pozbycie się Twoich lęków jest zmiana nastawienia, nie wiem- terapia, leki, a nie dresów. inaczej jedynym ratunkiem dla ludzi z fobią społeczną byłoby pozbycie się ludzi.

Terapia nic nie dała, na lekach było lepiej, ale lęki znowu powróciły. A dresiarzy trzeba się pozbyć dla dobra i bezpieczeństwa ogółu.
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 16:31
Marcin20.04, bierzesz te leki?

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 16:38
socorro napisał(a):Marcin20.04, bierzesz te leki?

Biorę.
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 16:40
Marcin20.04, więc może powinieneś przejść się do specjalisty żeby zmodyfikował receptę skoro przestały działać?

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 16:44
socorro napisał(a):Marcin20.04, więc może powinieneś przejść się do specjalisty żeby zmodyfikował receptę skoro przestały działać?

30 sierpnia mam wizytę. Ale jak już mówiłem, leki tu nie pomogą, tu trzeba zlikwidować źródło problemu. Co z tego że wezmę leki, po których przestanę się bać dresiarzy, skoro oni nadal będą istnieć i stwarzać zagrożenie?
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 16:49
Marcin20.04, ale nie przeskoczysz pewnych rzeczy. po pierwsze, nie jesteś w stanie wyeliminować wszystkich dresiarzy, których kiedykolwiek napotkasz na swojej drodze. po drugie, nie każdy dresiarz czyha na Ciebie i chce Twojej krzywdy. po trzecie, to że ich się boisz, nakręca całą spiralę.

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 16:50
socorro napisał(a):Marcin20.04, ale nie przeskoczysz pewnych rzeczy. po pierwsze, nie jesteś w stanie wyeliminować wszystkich dresiarzy,

Jeśli mogę się pozbyć chociaż kilku, zrobię to. Nienawidzę tych bandytów i chcę żeby zdychali w męczarniach.

-- 17 sie 2013, 16:52 --

socorro napisał(a): po drugie, nie każdy dresiarz czyha na Ciebie i chce Twojej krzywdy.

Jak to nie? Przecież na tym polega ta subkultura, żeby napadać na ludzi.
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 17:00
Marcin20.04, strasznie generalizujesz. Nie każdy dres = bandyta. Nie każda blondynka= idiotka.

Nienawidzę tych bandytów i chcę żeby zdychali w męczarniach.

:shock: . przestawiając się na Twój tryb myślenia - to czym się od nich różnisz?

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 17:04
socorro napisał(a):Marcin20.04, strasznie generalizujesz. Nie każdy dres = bandyta. Nie każda blondynka= idiotka.

Nienawidzę tych bandytów i chcę żeby zdychali w męczarniach.

:shock: . przestawiając się na Twój tryb myślenia - to czym się od nich różnisz?

Tym, że ja działam w obronie sprawiedliwości, a oni to zwykli bandyci.
Auman

Co teraz robisz?

przez socorro 17 sie 2013, 17:07

Marcin20.04, działasz? jak działasz?

Sprawiedliwość to pojęcie subiektywne.

Co teraz robisz?

przez Auman 17 sie 2013, 17:09
socorro napisał(a):

Marcin20.04, działasz? jak działasz?

Działam? Na razie dopiero przygotowuję się do działania. Już wszystko zaplanowałem, wiem gdzie, kiedy i w jaki sposób zadziałam. Już niedługo zrobię porządek.
Jak dotąd umieściłem w internecie tylko jeden filmik wzywający do samosądów nad dresiarzami.
Auman

Sortuj wg