Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez hooain 05 cze 2013, 13:59
ogarniam każde miejsce w pokoju jak hybryda rozenkowej z anankastycznymi jazdami i patologicznego pedanta
ତ୍କୃ

Co teraz robisz?

przez Abbey 05 cze 2013, 14:12
Lilith napisał(a):Budzę się :D

zazdroszczę, o tej godzinie to ja usypiałam na nudnych zajęciach :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Co teraz robisz?

przez Anna Maria 05 cze 2013, 19:28
Odsłuchuję płytę Comy którą jeszcze nie znam
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez czarnobiała mery 05 cze 2013, 19:44
uczę się o dowodach na istnienie Boga

Co teraz robisz?

przez Anna Maria 05 cze 2013, 20:01
nazywam się niewarto, i co ciekawego wyczytałaś? Są jakieś dowody?

-- 05 cze 2013, 20:02 --

Denerwuję się troszeczkę bo Pętelsie zostawiłam samą bez nadzoru na podwórku.Chyba po nią pójdę :zonk:
Anna Maria

Co teraz robisz?

przez czarnobiała mery 05 cze 2013, 20:09
kasiątko, różne są dowody, mnie najbardziej przekonuje dowód fizyko-teologiczny, czyli ład w świecie, prawidłowości w świecie świadczą o tym, że jest Bóg. Ja teraz czytam o krytyce Kanta różnych dowodów. Oprócz tego fizyko-teologicznego są też dowody ontologiczne, ale dla mnie one są jakieś mętne, analizuje się samo pojęcie Boga, np. twierdzi się, że skoro jest to byt konieczny, to jeśli jest on możliwy, to istnieje. Z samej konieczności wynika to, że istnieje, o ile jest możliwy. Albo ma same pozytywne określenia, więc jeśli jest byt najdoskonalszy, to nie może nie istnieć, bo jeśli by nie istniał, to nie byłby najdoskonalszy. Takie trochę bawienie się w pojęcia - te ontologiczne dowody.
Poza tym jest jeszcze dowód kosmologiczny - czyli sam fakt istnienia świata świadczy o tym, że musi istnieć jakaś przyczyna tego świata, jeśli ta przyczyna jest przygodna, to trzeba szukać przyczyny tej przyczyny i ciąg ten nie może mieć końca, więc dochodzi się do bytu koniecznego, którym jest tylko Bóg. Jest też 5 drug św. Tomasza.

Co teraz robisz?

przez monk.2000 05 cze 2013, 20:10
kasiątko, Coma. A Codę znasz? Ostatni album Led Zeppelin w oryginalnym składzie (1982). Wydany po śmierci perkusisty. W sumie nic specjalnego, zebrane kawałki, które mogły być wydane. Może realizacja techniczna jest lepsza ale to i tak analog.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Co teraz robisz?

przez tahela 05 cze 2013, 20:42
Od wczoraj czytam Śwait nauki, przeczytałm juz 3/4, wiekszosc w pociągu, fajny artykuł jest o najnowszych odkryciach jesli idzie o Alzheimera czy Parkinsona, zresztą wszystkie sa fajne a gazeta jedna z lepszych jesli idzie o naukę , bez ściemy oparta na faktach a nie jakis domysłach.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Co teraz robisz?

przez monk.2000 05 cze 2013, 20:52
tahela, ja ostatnio takich nie czytam. Jadą po sensacjach. A w schizofrenii częstym objawem jest takie "rewolucyjne" myślenie. Poza tym niektóre wnioski są trochę oczywiste. Raczej gdybym dał babci artykuł o seksie z Focusa, to poczułaby się zniesmaczona.

Ale potwierdzam, niektóre teksty są dobre. :great:
No i fajne fotografie.

Jest jeszcze w W&Ż dział o gadżetach? Zawsze lubiłem podpatrzeć jakie ciekawe rzeczy tam mają.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Co teraz robisz?

przez Anna Maria 05 cze 2013, 21:18
nazywam się niewarto, o dowodzie kosmologicznym słyszałam,reszta to dla mnie czarna magia :uklon:

monk.2000, cody nie znam.Zaraz wyszukam na youtube :D
Anna Maria

Co teraz robisz?

przez tahela 05 cze 2013, 21:49
monk.2000,
Świat nauki to nie focus, Focus przy Świecie nauki to słaba sensacja raczej taka naukowa Claudia .

Ściągam Zagubiona autostradę D.Lyncha dawno nie widziałm , ogładne ja to nie wiem jak sie bede czuła,ale tesknie za linchowym klimatem.
jutro ma m wizyte u psychologa i sie boje i zastanawiam czy iść, mam ochote nie isć ,ale pójde, nawetg nie wiem czy o tym komukolwiek gadac,nauczyłam sie sobie radzić sama z takimi pierdołami, chyba czas to zmienić.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Co teraz robisz?

przez poem 05 cze 2013, 21:50
Słucham Ellie Gouldnig, hue hue :twisted:

Co teraz robisz?

przez Anna Maria 05 cze 2013, 22:35
tahela, ani mi się waż nie pójść :nono: Mądra decyzja.Będę trzymać kciuki :great:

Ja natomiast jutro wybieram się z Pętelką do weta i też to przeżywam jak każdą podróż z psiakiem choć Pętelka jest już wprawiona.
Anna Maria

Co teraz robisz?

przez siostrawiatru 05 cze 2013, 22:43
tahela napisał(a):Ściągam Zagubiona autostradę D.Lyncha dawno nie widziałm , ogładne ja to nie wiem jak sie bede czuła,ale tesknie za linchowym klimatem.

Ja kocham Lyncha a "Zagubiona autostrada" to klasyka :mrgreen:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg